2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

fuldenirem

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2013
377
34
30
Arkadaslar aranizda emzirme onlugu soranlar vardi e bebekte bugun icin indirime girmis :)

35izmir35

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2013
59
2
kızlar evde odada gündüzleri yanımızda yatması için tiny love düşünüyoruz kırmızısından kullanan ya da alan var mıki.güzel olduğıunu duydum sadece pahalı biraz...Araba konusunda hala kararsızlık devam ediyor...Siz neler aldnız?

Negri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2013
172
39
sabahtan beri bebek arabası bakmaktan beynim sulandı resmen. ve hala bi sonuca varamadım :KK43: Bebeğimin ana kucağı olduğu için travel sistem bebek arabası almaktan vazgeçtim. Tam yatarlı baston puset ya da hafif bi bebek arabası almayı düşünüyorum. tripper marka bi de Kraftın star joger modelini beğendim. Bunları bilen kullananınız var mı? Ya da önereceğiniz başka model var mı? Ne güzel her şeylerini tamamlamışsınız bebişlerin biz hala yerimizde sayıyoruz

emineyildiz

Üçüncü meleğim
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2013
551
183
sabahtan beri bebek arabası bakmaktan beynim sulandı resmen. ve hala bi sonuca varamadım :KK43: Bebeğimin ana kucağı olduğu için travel sistem bebek arabası almaktan vazgeçtim. Tam yatarlı baston puset ya da hafif bi bebek arabası almayı düşünüyorum. tripper marka bi de Kraftın star joger modelini beğendim. Bunları bilen kullananınız var mı? Ya da önereceğiniz başka model var mı? Ne güzel her şeylerini tamamlamışsınız bebişlerin biz hala yerimizde sayıyoruz

şimdi dediğin bebek arabasına baktım canım fiyat olarak uygun kırmızı olan da hoşuma gitti açıkcası. ama üç tekerlekli olması kullanışlı mı acaba denge bakımından

Negri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2013
172
39
şimdi dediğin bebek arabasına baktım canım fiyat olarak uygun kırmızı olan da hoşuma gitti açıkcası. ama üç tekerlekli olması kullanışlı mı acaba denge bakımından

Haklısın canım onu düşünmemiştim ben. Ben de kırmızı ve lila rengini beğenmiştim şu adreste videosu da var isteyenlere belki fikir olabilir.
http://www.youtube.com/watch?v=OFu5DBQEVvs

Diğer beğendiğim markanın modellei de şunlar ama bunların da tentesi sanki tam kapanmıyo

$6700_buyuk_zoom.jpg $[img][5][1][900x1234].jpg $11418_buyuk.jpg

Ne kadar kararsız oldum ben yaa :KK43: