2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

emineyildiz

Üçüncü meleğim
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2013
551
183
benim kayınpederimde başlarda mihriban filan dedi ama sonradan oda alıştı kullandıkça ağız alışıyo bence çok güzel bi isim anlamıda çok güzel.. ayrıca eşini çok iyi anlıyorum zira kocam bana mihrimah koymayalım başka bi isim koyalım dese kıyametleri koparırdım :) seninki yine fazla tepki vermiyo :) ayrıca senin düşündüğün Rana isminide çok seviyorum çok naif bi söyleme tarzı var..

Slm canım. Ya bütün büyükler öyle ki bir kaç isime alışmışlar onun haricinde olanı ilk başlarda söyleyemiyorlar ama sonra alışıyorlar. Benim görümcemin oğlunun ismi eymen kayınpederim ilk başlarda unutuyordu çocuğu her sormaya kızım seymen miydi teymen miydi bunun adı diye soruyor du. :) :) bu arada biz karar verdik isme feyza olacak nasipse. :) :)

mneeee

hamd olsun YA RABB
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2013
1.100
1.054
arkadaşım o kadar kayınvalide hikayesi okudum seninki çok acayip geldi:KK31:
senin kv tam kafayı bulmuş herhalde ... tmm gelini kötülyeni duydum da o oğluna nasıl kıyamadan öylediyo .insan öyle bile olsa (Allah korusun) diyebilir mi yaa :KK47: Allah yarmcın olsun

mneeee

hamd olsun YA RABB
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2013
1.100
1.054
benimde düşük bi komşum var (gelin kaynana beraber oturuyolar)gelin iknciye hamile ilki kızdı buda kızmış ...kaynanası oğlan Allah oğlan diye gelini mahfediyo... kocasıda dangalak bişey diyemiyo ...gelinin yaşadıklarını varın siz düşünün :KK50:

PaPAtyaOrj

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2013
1.199
183
canım şekerim yüksek bal reçel tatlı yemiyorum ama şimdi azıcık şekerli kahve içtim belki oynar diye .yarım saat sonra işten çıkacağım doktora gideceğim duramam bu endişeyle sanırım.
şekeri unutup bal demişim:KK17: hareketi sabitleşti mı nazlı bebişin

BESTEKIZ

Bİ SEN Bİ BEN BİRDE BEBEK
Kayıtlı Üye
22 Mart 2013
4.600
2.404
Canim ben 27. Haftadayim kasık ağrısı var idrar yolu enfeksiyonundan şüpheleniyorum yarın Dr a gidecegim bu arada basur oldu bende maalesef tedavisi var mıdır ki

Panik olma canım bizimki de normalde babası gitar çalarken dört donerdi dün gece hic orali olmadı babası da ben de acayip bozuldu biraz rahatsız edince başladı fıstık oynamaya

Yemin ederim hasta bu insanlar

Bence tekmelerin keyfini çıkar

Geçmiş olsun umarım sorunsuz tamamlarsın gebeligi

Biraz fazla mi onyargilisin acaba

Tövbe Yarabbim ya allah bildiği gibi yapsın onları ruh hastaları

Geçmiş olsun Allah daha büyük dert vermesin

anlayamadim 7 aydir hatta korunmayi biraktiktan sonra hic ilac kullanmadim....ve simdi 1000 lik antibiotige werdigim tepki mi on yargi antibiotiklerin ne kadar zararpi oldugunu bilioruz hepimiz bu yasima kadarda hamile disciye gitmez uyusturucu wurulamaz cunku die belli basli bilindikler yada urafeler war bilemem...ben pimpirikli tedirgin bi anne adayi olabilirim kaldiki bir kasik agrisina ortaligi kaldiriozburda her birimiz ayri ayri ama on yargili degilim

Hypattia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2013
196
49
Arkadaşlar bugün şeker yüklemesinin sonuçlarını gösterdim doktoruma Bende de şeker çıktı :KK43:
Nasıl iştir bu yaa anlamadım. Doktorum diyetisyene yönlendirdi.. Çıkınca aynı hastanede hemen diyetisyene girdik.
Hayatım boyunca hiç kilo problemi yaşamıştım, 52 ile hamile kaldm şuan 64 kiloyum, kilo almamı da durduramıyorum :KK43:
O da şeker yüzündenmiş. Diyetisyen diyet hazırladı örnek liste vs, sabah kahvalltısına iki zeytin yazmış yaa, ufacık peynir filan :KK43:
Şekelrli herşey hamur işi filan yasak. Burda yazıyordunuz da ne yalan söyliyim hiç üzerinde durmuyordum :KK43:
açlık normal çıkmış 77
1.saat 182
2.saat 152 çıkmış.
Bir de gebeliğimi takip eden doktorum Endokrin'e de mutalaka görünmem gerektiğini söyledi.Siz de bu bölüme gittiniz mi? ben ilk defa duydum üstelik.

glaze_butterfly

yenigelinmutfakta.blogspo
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2009
1.856
26
ALLAH razı olsun canım.aslında bende hiç gitmesin istiyorum ama hep insan gençken hayattaki güzel şeylere heves ediyor.doya doya yaşayın size engel olmak istemiyorum der.ha engel değil ama tabi aramızda büyük bi saygı var.benim onun yanında rahat davranmadığımı söyler yat uzan dinlen filan der ama tabi dedim ya saygıdan asla yapmam.sırf bu yüzden çok nadir gelir ama nerdeyse hergün durumumu sorar.

amin canım.sanırım aynı durumdayız sadece farkımız.eşim benle yaşıt.evin en küçük çocuğu.bizden büyük yiğeni var eşimin:))yaştanmı bilmiyorum yoksa çok görmüş ve yaşamışlıktanmı kaynaklanıyor onuda bilmiyorum ama hayatı bilen insanlarla olmak çok güzel bişey...

Çok sevindim senin adına bende hiç saygısızlık yapmadım bugüne kadar yapmamda zaten öyle bir ailede yetişmedim.Ama olmayınca olmuyor malesef cok zor karşılığını hiç alamadım 2 yıldır sağlık olsun ne yapalım..:)

Sağol canım hepimiz güle güle kullanalım.hapı doktor bıraktırdı. 11 kg almıştım. her dk bi şeyler yiyordum çünkü.aslında baya vitamin de alıyorum yiyeceklerden günlük pekmez, meyve,sebze, süt ürünleri, et vb yiyorum

güle güle kullansın bebiş. ben 1 aydır uyuyamıyorum doktora sordum, heyecandan dedi. doğru çünkü hep düşüncelere dalıyorum :)

tamam bestecim takmıcam artık. isim araşına başlıcam :)

iki ismide çok beğendim

geçmiş olsun, çabucak geçsin inşallah

Çok sağol arkadaşım...

İkizlerimiz adıyla yaşasın inşallah, ben bir tanesini taşıyamıyorum Allah sana güç kuvvet versin de sağ salim kucağına almayı nasip etsin.

Canım ben de utanıyorum artık hareketlerinden felan, ben de kapatıyorum karnımı sürekli nazar değmesinden korkuyorum:nazar::nazar:

Canım yaaaa, ben de bugünlerde anneannemi çok özlüyorum sen söyleyince aklıma geldi, zaten bu aralar hiç çıkmıyor. Görmesini çok isterdim bir bebeğim olacağını ama kısmet olmadı, kayınvalideni de takdir ettim Allah keşke hepimize öyle kayınvalideler nasip etseymiş, bize etmedi bari kızlarımıza nasip etsin.

Rengin i biz bulduk canım, bakalım babamız karar değiştirmezse o olacak:KK52::KK52:

Canım çok geçmiş olsun böbrek ağrısı kadar kötü birşey yok gerçekten insanı hayattan soğutuyor, sana ve bebeğine daha fazla zarar vermeden kurtulursunuz tez zamanda bu ağrıdan inşallah

Aminnn canım inşallah hayırlısıyla evet şimdiden cok fena oldum çatır çatırda çatlıyorum Allahım sağlıklı gelsinlerde tek tesellim bu o yüzden gözüm birşey görmüyor...

arkadaşlar merhaba,
ben bişley sormak istiyorum, bebişlere aldığımız kıyafetleri nasıl yıkıyorsunuz? bebek için özel deterjan tabiki alacağız ama elde mi yıkıyorsunuz, makinede mi?

Dalan aldım makinemde baby plus seçeneği var orda yıkadım.Bence hassasta 30 dereceyi geçmeyecek şekilde yıkanabilir...

Kızlar geçmişi okuyamadım... Son zamanlarda acayip bi halsizlik vaki oluyor bende :S uyandıktan iki saat sonra uykum geliyor tekrar, gün boyu uykulu halsiz mecalsiz bir haldeyim.. Kanım düşük çıkmıştı kan ilacı başladık. Et yemiyorum çocukluğumdan beri, b12 vitamini mi ölçtürsem bi de acaba? Aile hekimliğinde bile yapılıyormuş b12 tahlili internetin yalancısıyım araştırırken rastladım... b12 ölçtüren var mı içinizde? Yada benim gibi halsizlik yaşayan??

Bende yemem et doğru dürüst demir hapı b12 ve folik asit birleşimi olan ilaç var gyno ferro onu kallanıyorum..

Kizlar nasilsiniz bakalim.gecmise hizlica bir baktim.disi agriyan arkadasa gecmis olsun.bebisler nasil.benim oglusum artik tekmeye ek olarak ittirme hareketini uyguluyor.disaridan cok rahat gorebiliyorum hareketlerini.esim persembe gunu banyoda dustu.kac gundur esimle hastanelerdeyim.cok sukur iyi sayilir artik tabi hala topalliyo.185 boyunda 80 kilo koca adam.nasil kaldirdim tasidim onu hala inanamiyorum kendime.allahtan bebegime bisey olmadi.

Çok geçmiş olsun Allah korusun daha kötüsüyle karşılaşmamaışsınız.En kısa zamanda acil şifalar...

BESTEKIZ

Kayıtlı Üye
22 Mart 2013
4.600
2.404
32.haftamdaydım o gün iş yerinde çok hareketli ve stresli bir gün geçirdim çocuk hiç oynamadı bende önemsemedim stresliydi vs diye. Eve geldim dinlendim ama tık yok bende doktoru aradım eşime kalsa hiç götürmeyecekti. Oda gel için rahat etsin nöbetci doktor bir görsün dedi. Nstye bağlandı ama doktor gelip gidip bakıyor sonra doktorumu aradı bana gene birşey demiyor. Doktorum istedi telefonu ben şimdi sarıyerde oturuyorum küçükçekmece doğan hastanesyidi oraya gelmem 1 saati bulur seni sezeryana hazırlasınlar dedi. Kaç saat önce yemek yediğimi vs sordu. Ay ben şokkkk bir hastaya öyle dermisin ağla ağla hemen çıktım hastaneden başka bir yere daha detaylı lüks bir hastaneye orasıda aynı şeyi dedi. Çocuk strese girmiş kalp atışları sınıra yaklaşmış o sınırdan sonrasında çocuğu kaybediyormuşuz. O gece 3 kez farklı doktor gezdim ve doplere girdim. Herkes aynı şeyi deyince hemen sezeryan oldum. Çocuk kakasını yapmış sezeyandan sonra çıktı bu. Çocuk strese girince damarlar tıkanıp anneden beslenemiyormuş. O zaman konduramıyorsun kendine herşey güzel giderken 1 saat içinde sana sezeryan olacaksın diyor dangalak doktor pat diye ister istemez korkuyorsun. Benim inadım yüzümden belkide yavrumu kaybedicektik şimdiki aklım olsa hiç o kadar doktor gezmezdim.

allah hepimize bagislasin yawrumuzu cok sanslimissin dr na ulasip gelmeni istemis...cok saol aciklama icin tatlim....

BESTEKIZ

Kayıtlı Üye
22 Mart 2013
4.600
2.404
iyi geceler herkese :KK39:
canım neden bu kadar ısrar ediyosun ki ...ilaç kullanmama konusunda:KK20:
eminim doktorun senin için en iyisini istiyordur. kaldıki diş sızısı kabir azabı derler ki (bende çok iyi bilirim)
bence yarın ilk işin dişçiye gidip rahatlamak olsun,kurtul gitsin daa:KK23:
birde parol hakkında şöyle birşey yaşadım... halamın geliniyle aynı dönemlerde hamileydik (o 3 ay öndeydi)doktoru ayda 2-3 sefer parol al, hiç birşeyin olmasa da demiş. bebeği rahatlatırmış. banada söylemişti ben içiyorum sende iç diyede ben içmedim bi şikayetim olmadıkça(zaten öyle her dakka ilaç içmeyi sevenlerden değilimdir çok şükür):KK36:
diyeceğim o ki parol olabilecek en zararsız ilaç demekki dr lar ısrarla önerdiklerine göre :KK53::KK53::KK53:

anladim hayatimmmm zaten ictim antibiotigi de 2 tane dr ic dedi artik allah byuk diorum.....yuregim pir pir ama napimmm

BESTEKIZ

Kayıtlı Üye
22 Mart 2013
4.600
2.404
Hiç ama hiç bir sorun yoktu çünkü hafta sonu randevum vardı herşey normaldi. Eşimşe o hafta içi kavga ettik sebebi kayınvalideydi her zamanki gibi beni hiç arayıp sormamışlardı eşimi aradılar ablanın morali bozuk size gönderiyorum onungezdirin gönlünü hoş edin diye. O akşam birbirimize girsik eşimle. Ertesi gün zaten yoğun bir gün geçirdim şirkette. Müşterileri dolaş sorunlar vssvsvsv.. Hepsi üst üste gelince bebek strese giriyormuş kalp atışları yükseliyormuş. Ama bizimki tam sınırdaydı tam hatırlamıyorum değeri ama bir tıkı ölüm demişti doktor. O gibi durumlarda da bebek kakasını yapıyormuş işte anneden beslenemiyormuş. O yüzden anne strese girmesin deniliyorya. Eşim farklımı valla hala değil o durumu bildiği halde hala alttan almaz. Kayınvalidem abum subuk konuşur. Koca dev gibi kadın çocuk doğuramıyor diyor bana. Kızım prematüreydi 2 düşük oldu. Kendi kızının 4 senedir çocuğu olmuyor ona gelince damat kusurlu diyor. Artık takmıyorum. Allah yaşatıyor yaptıklarını çıkartıyor
kiamam sana yaaaa hala ayni olmalari uzucu kirici ama sen cok guclu bi annesin gorduum kadariyla allah buyukkkk...allah kimseyi ewladiyla sinamasin lakin bu dunyada da gorsek allahin takdirini fenada olmaz :KK9: insaallah larsimiza cikan sorunlarda senin kadar sansli oluruz....
Iyi geceler kizlar. Herkes kramptan bahsetmis. Bacaklari uyusan var mi aranizda? Benim cok uyusuyor. Yogurt peyniri cok tuketiyorum sut icemiyorum. Dr bi ilac verdi midem rahatsiz oluyor diye arada iciyorum ama gecmiyor. Baska onerisi olan var mi?

canim ben renni emiorum midem icin az az ugusuklugum ve krampin oluo ama hic bisi icmiorum vitamini kesti dr kg almisim die kan ilacinida ben hem disim hem midem azmasin die bu ara icemedim...ama kramplar icin biri soda dio du gunde 1 adet...

handrake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2011
1.421
157
31
anlayamadim 7 aydir hatta korunmayi biraktiktan sonra hic ilac kullanmadim....ve simdi 1000 lik antibiotige werdigim tepki mi on yargi antibiotiklerin ne kadar zararpi oldugunu bilioruz hepimiz bu yasima kadarda hamile disciye gitmez uyusturucu wurulamaz cunku die belli basli bilindikler yada urafeler war bilemem...ben pimpirikli tedirgin bi anne adayi olabilirim kaldiki bir kasik agrisina ortaligi kaldiriozburda her birimiz ayri ayri ama on yargili degilim

Canim benim neden parladın hemen anlatmak istediğim şu vücudunda iltihap var sonuçta iltihap ilaçtan daha zarar verici ki dr iç demiş kendini bu kadar hırpalama bence hamile olsun olmasın herkes için öyle herseye ilaç kullanmak iyi değil tabiki de ama sen parol kadar zararsız bir ağrı kesici ye bile çok tepkilisin o yüzden önyargılı misin dedim

BESTEKIZ

Kayıtlı Üye
22 Mart 2013
4.600
2.404
Canim benim neden parladın hemen anlatmak istediğim şu vücudunda iltihap var sonuçta iltihap ilaçtan daha zarar verici ki dr iç demiş kendini bu kadar hırpalama bence hamile olsun olmasın herkes için öyle herseye ilaç kullanmak iyi değil tabiki de ama sen parol kadar zararsız bir ağrı kesici ye bile çok tepkilisin o yüzden önyargılı misin dedim

yok parlamak degil o antibiotigi icmeme rahmen 3 saat oldu disim agrisi gecmio onun gerginligide war ustumde ama yanlis yazdisam sen de kusuruma bakma yuz yuze kinusmaya benzemio burda yazmak.....dr ma olan guwenim cok sarsildi ya bu hafta bi de ondan bu kadar soguk baktim heralde.....ama dedigin dogru hamilelik ve ilac soz konusu olunca oyle cok sey okuorum ki sagda solda tepki wermemek elde degil... ama artik migrenim tutarsa minoset gunde 3 defa yada parol icerim heralde :KK9:

oferta

yaşama sebebim oğullarım
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009
3.938
217
Cnm daha küçük olduğundan her hareketini hissedemeyebilirmişiz. Belki senin minikte hareket ediyor aama senin hissedebileceğin boyutta hareketler değildir bugünkü hareketler? Doktor bişey söylemedimi bence rahatla bak ne güzel iyi olduğunu görmüşsün bugün dinleniyor belkide senin bıcırık :))

canım sabahtan beri minik hareket ancak hissediyorum. sanırım pozisyonu çok garip yuzu içe dönük ve dik duruyor sanıyorum çok hafif dönüşler hissediyorum karnımı sallarsam. endişeli geçti benimde. şimdi şimdi hareketler biraz daha belirgin. bence sende sakinleş gece harekete gecer muhtemel.

Canım üzülmeeeeee bu yaramazlar böyle işte bigünleri bigünlerine uymuyor, geçen günlerde ben de yaşadım aynı şeyi çocuk hareket etmiyor allahım yarabbim yicem kafayı neyse ki birşeyi yokmuş, aradan 2 gün geçti bu seferde durmuyor ben yine kafayı yiyorum acaba içerde bişey mi oluyor diye sonra güldüm kendime hareket etse bi dert etmese bi dert dedim sanırım ufaklıklar doğup gözlerimizle görene kadar rahat edemeyeceğiz :)

off kızlar ya dün çok kötü oldum sonunda gece biraz kıpırdadı beyfendi.bebek şu an makat gelişli kafası yukarda ayakları aşağıda dimdik duruyor içimde yüzünüde sırtıma dönmüş vaziyette.sanırım duruşu sebebiyle çok hissetmiyorum hareketleri.dün doktor öyle ayrıntılı bilgi vermedi bana zaten nöbetçi doktordu suratsızın tekiydi.şeker için bana değişik bir hap önerdi bugün eşim dahiliyeciye bir soracak vakti olursa gerçektende kullanılabilirmi diye.hastanelerde endokrin arıyorum özellerde yok devlet hastanesinede gitmeyede vaktim yok bakalımm ayarlıyacağım bugün bişeyler.

Hiç ama hiç bir sorun yoktu çünkü hafta sonu randevum vardı herşey normaldi. Eşimşe o hafta içi kavga ettik sebebi kayınvalideydi her zamanki gibi beni hiç arayıp sormamışlardı eşimi aradılar ablanın morali bozuk size gönderiyorum onungezdirin gönlünü hoş edin diye. O akşam birbirimize girsik eşimle. Ertesi gün zaten yoğun bir gün geçirdim şirkette. Müşterileri dolaş sorunlar vssvsvsv.. Hepsi üst üste gelince bebek strese giriyormuş kalp atışları yükseliyormuş. Ama bizimki tam sınırdaydı tam hatırlamıyorum değeri ama bir tıkı ölüm demişti doktor. O gibi durumlarda da bebek kakasını yapıyormuş işte anneden beslenemiyormuş. O yüzden anne strese girmesin deniliyorya. Eşim farklımı valla hala değil o durumu bildiği halde hala alttan almaz. Kayınvalidem abum subuk konuşur. Koca dev gibi kadın çocuk doğuramıyor diyor bana. Kızım prematüreydi 2 düşük oldu. Kendi kızının 4 senedir çocuğu olmuyor ona gelince damat kusurlu diyor. Artık takmıyorum. Allah yaşatıyor yaptıklarını çıkartıyor

bu yazdıklarını okuyunca çok üzüldüm bizde dün akşam eşimle çok fena bir kavga ettik ağla ağla içim çıktı zaten bütün gün bebek oynamadı diye stresten öldüm bide akşamına kavga süper oldu yani.demek bebek strese giriyormuş sakin olmam lazım o zaman.be erkeklere ne oluyor bu hamilelikte şaşırıyorum artık.her dediğim yaptığım kabahat.dün çok ağladım çokkk bugün gözler kurbağa gibi iştekilerde sen şişmişsin tansiyonuna bakalım filan diyorlar ne bilsinler tabi.

şekeri unutup bal demişim:KK17: hareketi sabitleşti mı nazlı bebişin

bu sabah daha hareketli çok şükür.

ela26yeni

anne
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2010
1.339
35
34
günaydın....
2014 güzel mayıs anneleri...
eşimi işe kızımı okula gönderdim evdeyim ama hiç bir iş yapasım yok neden böyleyim hiç halim yok yapsam kaç saat kıvranıyorum bel ve kramplardan halsizlik isteksizlik diz boyu bu arada ben hiç kilo almıyorum 4-5 arasında değişiyor neden ki 30 haftaya girdim normalde hamile olmasam bile fazla çıkarım şimdi az çıkıyorum inşallah bebişime gidiyodur her yediğim kaldı 2 ay 10 kiloyla bitirsem süper olur sağlıkla doğsunlarda

AhmetYahya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
717
420
keşke bende bu kadar şanslı olsam bu kayınvalide konusunda :KK43: benim ilk haftalarımda düşük tehlikem vardı eşimin işi dolayısıyla 1 ay falan onlarda kalmak zorunda kaldım iş yapmıyorum yatıyorum diye beni eşime şikayet etmiş :KK5: çok kırılmış üzülmüştüm o zman şuan uzaqım cok sükür kafam rahat
keşke hiç gitmeseydin kvne.var sıkıntılı kayananalar.mesela ablamın kaynanası gibi.ablam kendini öldürse onun için dönüp ne yapmış bana hiçbirşey yapmamış hiçbir iş görmez der.ALLAH ıslah etsin öyle kaynanaları
Cok sanslisiniz Allah kaynananizdan razi olsun böyle iyimser dusunen insanlarin oldugunu duydukca cok seviniyorum valla :))
Benim kaynanam 3 bucuk senedir tedavi gördugumu bilmesine ragmen Allah sag salim hayirli bir evlat versin diycegine evlendigim gunden beri Allah erkek evlat nasip etsin deyip duruyor esimde onun gibi dusundugu icin hic oglum olmasin istiyorum bi yandanda hem kizim hem oglum olmasini istiyorum ama öncelikle Allahtan herseyin hayirlisini diliyorum
en mantıklısı hayırlısını istemek.boşver kayınvaliden erkek deyip dursun sen kızınla hayatın tadını çıkarmaya çalış.
Çok sevindim senin adına bende hiç saygısızlık yapmadım bugüne kadar yapmamda zaten öyle bir ailede yetişmedim.Ama olmayınca olmuyor malesef cok zor karşılığını hiç alamadım 2 yıldır sağlık olsun ne yapalım..:)
evet sağlık olsun.doğrusu çok üzülüyorum gelinini kızının yerine koymayan ev halini duyunca.umarım en kısa zamanda iyi olur sana karşı
Galiba sadece merhametli olmak :) Herkesin harcı değil..
sanırım çok haklısın...
Canım yaaaa, ben de bugünlerde anneannemi çok özlüyorum sen söyleyince aklıma geldi, zaten bu aralar hiç çıkmıyor. Görmesini çok isterdim bir bebeğim olacağını ama kısmet olmadı, kayınvalideni de takdir ettim Allah keşke hepimize öyle kayınvalideler nasip etseymiş, bize etmedi bari kızlarımıza nasip etsin.
amin.umarım seninde kayınvaliden hidayete erer.RABBİM kötü kaynanaların gönlüne bol merhamet versin.