2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

BESTEKIZ

Bİ SEN Bİ BEN BİRDE BEBEK
Kayıtlı Üye
22 Mart 2013
4.600
2.404
aa doğuma kadar yokmusun yani.kocişin alsın internet paketi sensiz olmaz buralar.

pardon yani netim olana dek dogurursam demek istedim maasi alinca yapar die dusunuorum :KK9: :KK9: sen nasilsin oda telaslari bittimi ..... bende kardesimi almaya gitmisim babamla ama hastanede annemi yatarken gorunce o seni hasta etti die kardesime ilktwn isinamayip cok aglamisim yazik bana :KK43:(((

fatos5353

Iki melegim
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2012
674
54
kızlar ben istanbuldayım takiplerimi Bilgi hastanesinde yapıyorum ama doğuma Lüleburgaza Medikent Hastanesine gideceğim abim orda Kadın Doğumcu.sezeryan olacağı için planlı olacak tarihi zaten artık sabahtan gider doğurur bebeği alır geliriz böylece gereksiz hiç kimse yanımda olmayacak. kayınvalidemler gelemeyecek evde bekleyecekler bizi :KK53:
ben annem ve eşimle doğuma gideceğim sonra eşim akşam dönecek annemle hastanede kalacağım ertesi günde hastaneden çıkarken eşim oğlumuda getirecek hep beraber çıkarız diye düşünüyorum.
ofertacım ta luleburgaza gıtmek zor olacaktır donerken muhtesem olacaktır bebısın kucagında olacak harıka:KK9:benım abımde umranıyede anestezı uzmanı bende oraya gıdeyım dıyorum ama uzak oldugu ıcın pek gıtmek ıstemıyorum...allah kolay dogumlar nasıp etsın..:KK49:

Mrsbeyaz

Kasdî bir in'am ve ikram
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2013
2.081
135
Yaparsın inşallah canım geçen glaze ile de konuştuk benim annem ikizlerini tam 40 ta normal doğurdu mümkün yani

Bugünkü sizleri cevap veremedim yoğunluktan şimdi de Afedersiniz popom Bile ağrıyor yorgunluktan...
Dinlen canım bol bol..cok sevindim boyle ornekler bana umut oluyo:) denek senin ikiz kardeşlerin var:) 40 a kadar bekleyen hic duymadım bak:) ins bende beklerim hayırlısıyla..
saol hayatim ewet bi tane parol ictim 2 lokma yeyip annem bardaga ekmek tiftiklemisss az ice ice yedim corbayi sozde iste ......simdi gozumu actim hemen sizi aldim elime yarin internet son telefonumda kocisim ne zaman yaparsa net paketi ozaman tekrar cee derim merak etmeyin ....dogurursam falan kardesime yazdirim zaten.....:KK9:
Gecmis olsun canım dişin halloldu bari hemen iyileşir ins....cok özletme kendini..

yineyeniyeniden2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2012
995
526
saol hayatim ewet bi tane parol ictim 2 lokma yeyip annem bardaga ekmek tiftiklemisss az ice ice yedim corbayi sozde iste ......simdi gozumu actim hemen sizi aldim elime yarin internet son telefonumda kocisim ne zaman yaparsa net paketi ozaman tekrar cee derim merak etmeyin ....dogurursam falan kardesime yazdirim zaten.....:KK9:

Arkadaşım çok geçmiş olsun.

Lilacsofie

Dört yapraklı yoncayız:)
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2013
2.617
649

Çok geçmiş olsun bestecim, çabuk geri gel:)

_nesh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2013
795
67
hayırlı akşamlar anneler nasılsınız. artık çok ağırlaştığımı hissediyorum.:KK50:

ben de öyleyim.. bu cocuk resmen dün büyüdü.. yeşil dev hulk gıbı mutasyona ugradı.. bu kadar keskın bı dönus olamazdı yanı.. halbukı ne kdr rahattım.. sımdı yerımden kalkamıyorum :KK43:

ela26yeni

anne
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2010
1.339
35
34
günaydın güzel anneler kabus dolu gecenin ardından full uykusuzum eşim nöbetçiydi kızım tutturdu seninle yatacağım gece öksürdü sayıkladı kaç kere kalktım hatırlamıyorum üstüne sol bacağıma giren ve sabaha kadar geçmeyen bir kramp ve kasık ağrısı kabuslarla dolu rüyalar gram uyku uyumadım dönmekten kasık ağrısı şiddetlendi salı dr gideceğim daha haftayaydı randevumuz ama dayanamıyorum idrar yolları enfeksiyonu kasık ağrısı yapamı bilmiyorum ama fena ağrıyor inş doğum sancısı felan değildir korkular bastı cok erken çünkü....

kaseker

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2013
409
34
30
günaydın güzel anneler kabus dolu gecenin ardından full uykusuzum eşim nöbetçiydi kızım tutturdu seninle yatacağım gece öksürdü sayıkladı kaç kere kalktım hatırlamıyorum üstüne sol bacağıma giren ve sabaha kadar geçmeyen bir kramp ve kasık ağrısı kabuslarla dolu rüyalar gram uyku uyumadım dönmekten kasık ağrısı şiddetlendi salı dr gideceğim daha haftayaydı randevumuz ama dayanamıyorum idrar yolları enfeksiyonu kasık ağrısı yapamı bilmiyorum ama fena ağrıyor inş doğum sancısı felan değildir korkular bastı cok erken çünkü....

Günaydın herkese.
Enfeksiyon kasık ağrısı yapıyor canım benim antibiyotikten sonra geçmişti.

ela26yeni

anne
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2010
1.339
35
34
Günaydın herkese.
Enfeksiyon kasık ağrısı yapıyor canım benim antibiyotikten sonra geçmişti.
cnm içimi rahatlattın gerçekten gecen beri doğuracağım herhalde diye evham yapıyorum tek taraflı ağrı sol tarıfımda seninde öylemi oluyordu cnm hoş antibiyotik iyi değil ama bebeğe zarar verecekse erken doğumu tetikleyecekse ilaç daha mantıklı geliyor inş bebişime bişey olmaz ....

Son düzenleme: