2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

zeygur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2013
645
36
Ya arkadaslar bu su denilen şey nasil oluyo. Dün ki cati muayenesinden sonra benim kimyam değişti heralde. idrar gibi degil ama normal vajinal akinti gibide degil seffaf bi akinti oldu bugun az da degil çokta degil su bumu acaba kafam karisti agrimda yok. Doktor agrin olursa ve suyun gelirse gel demişti

eylulguzeli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2010
2.288
28
benımde sag kasıgımda baskı oluyor aksam saatlerı sancım az cıktı kontrolde sordum ben sırtı aşağıya ınmıs ondan sag kasıgına vuruyordur dedı

benim ptesi iyiydim hatta gelmez bu haftada diyodum sancımda çok azdı alttan ilk defa muayene etti hiç açılma yok dedi ama bebek yola girmş demişti inmiş biraz dedi heralde bu ağrılarlada biraz daha iniyo diyorum hayırlısı hakkımızda inş

yineyeniyeniden2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2012
995
526
Doğum yapan tüm arkadaslarim hepinize maşallah tebrik ediyorum sizleri :nazar: hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar. Ailenizle mutlu sağlıklı günler.

burcuarslnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2013
166
24
benim ptesi iyiydim hatta gelmez bu haftada diyodum sancımda çok azdı alttan ilk defa muayene etti hiç açılma yok dedi ama bebek yola girmş demişti inmiş biraz dedi heralde bu ağrılarlada biraz daha iniyo diyorum hayırlısı hakkımızda inş

inşallah hayırlısı ne ıse oyle olsun benımde ıkı gundur vardı dedıgım sancılar gecen gıttıgımde bısı yoktu bu sefer açılma cıktı senınde oyledır belkı

yineyeniyeniden2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2012
995
526
Valla bizim kızı ben bu hafta beklemiyorum :) hatta haftaya da gelmez gibi geliyor :) sanki daha zamanim cokmus gibi geliyor :)

hanife6n

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2013
123
10
kizlar benm dogum hikayem son anda o kadar farkli gelisti ki.doguma bir hafta kala esimin isi sebebyle ildegstrdk.tasnma stresi dogumun yaklasmasi hepsi ustuste geldi.ama sukur ki kizim besigi kurulmadan yerlesmeden dogmadi bekledi gununu.herymz hazr oldgnda bi bktm bi sabah hafif kanli bi akinti baya yogun anladm ki nisan.ama sancm yok.snraki gun hafiften suyumu hissttm ama hala sanci yok.dogumdan bi gun once pazar gunu sabah hafiften sancim tutmaya basladi anladm ki kizim artk yolculugna basliyo kavusucaz.pazar sabah hastaneye gttk nst baglandm ama sancm hala ytrsz 40larda aclmam 1cm.doktorum eve gonderyo yatis olmuyo.o halmle bile gdp sabahn korunde pazarda gezdm acilmam olsn diye ama hissedyrm suyum yavstan geliyo.eve geliyorz oglene dogru duzenli aralklarla 20 dk bir gelen sancim basliyo.ama oyle dayanlmycak deil.plates topunda ayakta karslyrm hafifliyo.o gun geceyi edyrm sancilarla.gece 3 gbi artk iyice sklasiyo sanclrm esimi kaldryrm annem babam esim yola ckyrz yne nst alttan muayene yapilio acklgm 2 cm ama ytrsz.nolur nolmaz yatisim yapiliyi sabah 8de doktorum geliuo aciklk 3 cm.snra 5 cm derken ben hala dayanyrm kendi dogal sancilarima doktorum motive ediyo kolay dogrcan sen diye kendi sanclrn guzel diye.ama snra saat 11 gbi suni sanci vermeye karar veriyo hic istemyrm ama mecbur kaliyrm ilk baslarda iyi ama sonrasinda haliyle brz zorlanyrm cnku hersy dogal olsn istyrm o sancyla yari kendini bilmez yari uyank anneme ve esime sarioyrm cikartin bunu diye hallernden anlyrm uzulyolar ama ellernden bsy gelmiyo.o arada ebeler nst baglio lavman yapio inanin hepsi basit seyler. bi ara nasil cglk atiosam ebe geliyo ikinmam geliyo dyorum ama bi yandan da daha 6cm denilen acklk 10 olmamstr diyorum.ama ebe bebek geliyo hadi diyo zorla kalkyrm dogru dogumhaneye arkmda esimi ve annemi birakyrm.dogumhanede hemsirem ve ebem gayet rahat doktorumu beklyrz doktorum geliyo sanci gelnce ikinmami soyluyo.ilk sancida ikinyrm bagrmadan diyo doktorum bebisi korktma diyo bagrmyrm sadece gucluce ikinyrm 1-2 ve 3 derken melegmn sesini duyuyorm iste o an hersy btio minick durumu goruyrm 3130 gr 50 cm doguyo kokusunu hissttryoolar bana snra onu gyndrp yolluyolar.o an dunyalar benm.ne dikis hicbisey koymuyo bi an once melegimn yanina gtmek istyrm.snra toparlanp gdyrm odama annem esim beni gormuyo aglyrm sariliyrz.snrasi malum gelen giden sasknlk.heyecan mtluluk.iyi ki normal istemsm normal dogrdm melegmle smdi yeniden basladk hersye.herkesn kolay gecsn benm gbi.hayrli dogumlarnz olsn.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
...
Harika bir hikaye, maşallah... Darısı bana ve tüm doğum yapacaklara inş. Böyle güzel hikayeler okudukça insanın hemen doğurası geliyor. Yavrunla uzun, sıhhatli, bol sütlü günler....

burcuarslnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2013
166
24

EMiNEveAYDIN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2010
332
5
bugün öğlen günlük pedimde iğne ucu kadar pembe bi nokta gördüm. günlük ped olmasa farketmeyecektim bile. nişan mıdır bu :S ama hiç sancı filan yok. şimdi hafif b, bel ağrım var. 39+1im buarada.

bide bu sancı nasıl birşey? Böyle adet olurkenki bel ağrısı gibimi yoksa kasıklara vuran krampmı, organlar birbirine dolanıyor gibi bişeymi :S

bide bebek hala kanalda değil sanırım. sürekli hareket ediyor. önceden kasık kısmındada hareket ediyordu. şimdi bikaçgündür kasık kısmında hareket yok. sadece karnımın en üst kısmında poposu hareketedyor

Son düzenleme:

oferta

yaşama sebebim oğullarım
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009
3.938
217
Kızlar kimyom çok işe yaradı gazım çıktı çok şükür dikiş ağrısıda neymiş bu gaz beni mahvetti iki gündür önerdiğiniz herşeyi içiyorum rezene soda kimyon resmen atom bombasına döndü karnım ama mutlu sonada ulaştım . Doğum bekleyen anneler allah yatdımcınız olsun . Sonucu harika ama. Bu arada büyük oğlum çok kıskandı bebekten çok onunla uğraşıyoruz acayip huyu değişti beni çok üzüyor annemde kalıyoruz ama kuzeyle uğraşmaktan yatAmıyorum bile. Bebeğim şimdilikçok uslu sütüm var ama yetmiyor şimdilik mama takviye ediyorum elbet çoğalacakbıkıp usanmadan emziriyorum . Dünyanın en güzel duygusu her an çocuklarıma baktıkça şükrediyorum . Vakit buldukça okuyorum alıntı yapamadım telden girdiğim için herkesi çok öpüyorum şimdilik bizden bu kadar.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi