2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

EsilaGuluBb

Ask BöcükleriMm.,.<3
Kayıtlı Üye
21 Mart 2014
933
482
24
aslında şidddeti sureside önemliymiş

30 saniye belki 60 saniyede surmeliymiş.. şiddeti aynı veya artıyor olabilirmiş..

bende git git diye seni telaşlandırmıyım ama evin yakın bide eşinde yanında bi aksilik olmasın diye ben koşardım yani değilse geri gelmek koyardı tabi ama ..

Bazen artiyo siddet bazen ayni ama azalmiyo.,.Uyutmuyo uyumaya calistimda.Hah rahatladim gecti diom tekrar.Zormus gercekten heyecandan acisini aklindan cikiyo rahatlayinca ama.:KK34:

mehuna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2014
79
7
Bazen artiyo siddet bazen ayni ama azalmiyo.,.Uyutmuyo uyumaya calistimda.Hah rahatladim gecti diom tekrar.Zormus gercekten heyecandan acisini aklindan cikiyo rahatlayinca ama.:KK34:

ay bide uyumayamı çalışıyosun :KK1: kalk git doğur ya 5 dk bir sancın var hey Allah'ım ay güldüm :KK52: özel mi devlete mi gidiceksin canm yani dr falan varmı arayıp sorabiliceğin

EsilaGuluBb

Ask BöcükleriMm.,.<3
Kayıtlı Üye
21 Mart 2014
933
482
24
ay bide uyumayamı çalışıyosun :KK1: kalk git doğur ya 5 dk bir sancın var hey Allah'ım ay güldüm :KK52: özel mi devlete mi gidiceksin canm yani dr falan varmı arayıp sorabiliceğin

Bagcilar devlet yakinindayim devleti tercih ediom ama problem olmazsa kanuni hastanesini istiom.

mehuna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2014
79
7
Bagcilar devlet yakinindayim devleti tercih ediom ama problem olmazsa kanuni hastanesini istiom.

valla hastaneleri bilmiyorum ama tanıdığın bildiğin dr girmiyosa devlet hastaneside cok berbat bi hastane değilse hiç başka yere gitme bencede devlete git.. ama şu anki durumunu telefondan bilgi alabiliceğin bi dr olsaydı iyidide neyse artık.. hala gitmeyi düşünmüyomusun daha durumun nasıl oldu

zeygur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2013
645
36
Kizlarrrr dogum yaptim bennn. Normal dogumu herkese tavsiye ediyorum. 2 saat içinde doğurdum. Darısı bekleyenlerin başına. hastanedeyim yarin detayli anlatirim. Öpüyorum

EsilaGuluBb

Ask BöcükleriMm.,.<3
Kayıtlı Üye
21 Mart 2014
933
482
24
valla hastaneleri bilmiyorum ama tanıdığın bildiğin dr girmiyosa devlet hastaneside cok berbat bi hastane değilse hiç başka yere gitme bencede devlete git.. ama şu anki durumunu telefondan bilgi alabiliceğin bi dr olsaydı iyidide neyse artık.. hala gitmeyi düşünmüyomusun daha durumun nasıl oldu

34,37,41,44 aralik inmismi okadarini d usunemiom yaa.,.:KK43: Beynim durdu sanki.

Son düzenleme:

EsilaGuluBb

Ask BöcükleriMm.,.<3
Kayıtlı Üye
21 Mart 2014
933
482
24
Kizlarrrr dogum yaptim bennn. Normal dogumu herkese tavsiye ediyorum. 2 saat içinde doğurdum. Darısı bekleyenlerin başına. hastanedeyim yarin detayli anlatirim. Öpüyorum

Masallah canim Rabbim bol bol sut versin mutluluk versin ins.Ben imde sancilarim basladi takipteyip:KK66:) Hikayeni bekliyoz en kisa zaman icinde canm.

mehuna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2014
79
7
34,37,41,44 aralik inmismi okadarini d usunemiom yaa.,.:KK43:

çok sakinsin canım ya 3 dk 4 dk 3dk aralıklarla gelmiş e hafifde değil diyosun .. geçmiyoda .. ılık duşa girdin mi bari onuda yap git artık evdemi doğurucaksın başını mı bekliyosun anlamadımki =D

yada tecrubeli biri olsada söylese git yada bekle diye
ben kendi telaşemle coktan gitmiştim ya...

EsilaGuluBb

Ask BöcükleriMm.,.<3
Kayıtlı Üye
21 Mart 2014
933
482
24
çok sakinsin canım ya 3 dk 4 dk 3dk aralıklarla gelmiş e hafifde değil diyosun .. geçmiyoda .. ılık duşa girdin mi bari onuda yap git artık evdemi doğurucaksın başını mı bekliyosun anlamadımki =D

yada tecrubeli biri olsada söylese git yada bekle diye
ben kendi telaşemle coktan gitmiştim ya...

Tmm canim esimi uyandiriom simdi cok saol yaa gidim ins.Dua edin bana.,,.,.,.

_inci

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2013
645
444
masallah.cok sevindim.bahti acik olsun

34,37,41,44 aralik inmismi okadarini d usunemiom yaa.,.:KK43: Beynim durdu sanki.

4,3 dklara dusmus.istersen hastaneye git artik.agri da siddetli diyorsun

Tulayokay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2014
404
150
Canlı canlı doguma tanık oluyoduk az kala burda:) ne güzel sancıları gelmiş arkadasin ben de rüyamda görüyorum sancı geldigini:) zeygur ne ara dogurdun sen yaa sancim var falan demis miydin ki ben mi kaçırdım. .esila napti ki acaba 3 dk di resmen sancı aralığı. .
Hemencik bize yaz..inş kolayca dogurmus sundu r..

yineyeniyeniden2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2012
995
526
Saat 18:24 itibari ile spinal sezeryanla 3305 gr 51 cm oglusum dunyaya geldi cok guzel bir duyguymus darisi bekleyenlere :) dogum hikayemi yakinda yazicaam hepinizi seviyoruummm :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlarrrr hayırli uğurlu olsun maşallah sizlere ve kuzulariniza. Tebrik ederim :):nazar:

vefalim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2013
104
305
Dogum yapan arkadaslar hayirli olsun.yavrulariniz saglikli sihhatli sutleriniz bol olsun ins:)
Cidden esila canli canli burda dogurdun sandim.ins kolaycacik olmustur dogumun.

Papatyaorj kendini uzmemeye calis bol bol dua et ins yavruna sifa olsun.bak burda herkes dua ediyor.herseyin hayirlisi olsun...

vefalim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2013
104
305
Hersey gözumde karardi kizima baktikca dahada kötu oluyorum. kataraktan supelenmisti kizima ilk bakan cocuk doktoru... sali gunu göz doktorunun yaninda randevu almistik katarakt filan degil ama fena halde iltihap kapmis dedi. (gözundeki siyahlik bile kizarik ilk gunden beri) iyilesmesi icin opnol diye bir damlatici verdi saat basi gunde 12-20 arasi kullaniyoruz 2 gundur... ve bu ilacin yan etkileri cok kötu esim anlatmak istemedi bana tek söyledigi ileride boyun uzamamasi var.....uzun kullanilirsa cok tehlikeli insallah uzun kullanmamiza gerek kalmadan iyilesir yavrum...
doktor uzun sure kullanmadan duzelicektir dedi ya duzelmezse ne olucak dedigimizde anlatmak bile istemedi iyi sonuc alicaz merak etmeyin dedi...
Duaniza ihtiyacimiz var sifa niyetine kizima dua edin teyzeleri yarin yine randevumuz var ve ben cok korkuyorum dualarinizi esirgemeyin.