2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

Rose daisy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2012
1.962
2.145
Günaydın kızlar yaklaşık 1 saat önce tuvalet için yataktan kalktığımda bişey geldiğini hissettim.toz pembe bir akinti.sanırım nişan denilen şey bu.hafiften agrim var ama dalga hali de değil sürekli adet sızısı gibi.eşime söyledim kızın gelmeye karar vermiş diye.annem henüz uyuyor.iyi dinlensin o bize lazım😊ben de uyuyayim dedim ama hem uykum kaçtı hem ağrı uyutmuyor.biraz daha bekleyip dr u arayacağım.

Hadi İnşallah açılman hızlı olur da kolayca doğumunu yaparsın canım. Kendi sancılarının gelmesi de nimet biz hala beklemedeyiz hayırlı haberlerle dön inşallah .

Rose daisy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2012
1.962
2.145
Kızlar doğum yapanların gözü aydın bol sütlü günleriniz olsun inşallah ..ben bugün 40+1 oldum geçen her saat beni endişelendiriyor:18: bebeğime bişey olur diye normal doğumu bekliyorum cumaya kadar gelmezse sezeryan olucam her iki doğum şeklindende korkuyorum Rabbim hayırlısıyla doğurmayan mayıs annesi bırakmasın sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

plojovic

Gülüşlerinizle Alkışlayın Beni⚛️ S🍀S
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
12.158
13.608
40 nasil cikartilir anneler bizim 21. gunumuz bizim icin erken ama burdaki tum annelere lazim olucak bisi....heryerde baska baska seyler yazilmis sizler nasil yapmayi dusunuyorsunuz?

Bizde 20sinde yari kırk deniyor 19 ya da 21. Gun annede bebekte yikanip birine misafirlige gidiyorlar genelde babaanne annaanne oluyor buralarda :)
Sonra da 40ında aynisi oluyor 40 ucurmak deniyor :) Farkli bi yere de gidilebilir tabii..

Günaydın kızlar yaklaşık 1 saat önce tuvalet için yataktan kalktığımda bişey geldiğini hissettim.toz pembe bir akinti.sanırım nişan denilen şey bu.hafiften agrim var ama dalga hali de değil sürekli adet sızısı gibi.eşime söyledim kızın gelmeye karar vermiş diye.annem henüz uyuyor.iyi dinlensin o bize lazım😊ben de uyuyayim dedim ama hem uykum kaçtı hem ağrı uyutmuyor.biraz daha bekleyip dr u arayacağım.

Allah yardimcin olsun canm..Hadi hayirlisiyla saglikla gelsin melegin :)

İkinciler nasıl oluyor canım? Tam da bu özlemlerle:))))))

Aman aman o zaman bu gidisle 2. erken olacak benim :)
Saka bi yana dogumdan sonra odaya gelince esime 2.yi yapmayalim olur mu dedim :))
Simdi gecti tabii ama ne kadar ciddi birsy oldugunu simdi daha iyi anliyorum..

hanife6n

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2013
123
10
Oy oy maşallah canım hayırlısıyla al bebeğini kucağına inş. Rabbim sana ve tüm bekleyen arkadaşlara hayırlı doğumlar nasip etsin...

Mrsbeyaz

Kasdî bir in'am ve ikram
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2013
2.081
135
ne güzel çok sevindim senin adına maşAllah tamda gununu doldurmuşlar.. ikizlerin tek yumurtamıydı kaçar kilo doğdular az kilo almışsın çünkü çok güzel alınan kiloların hepsinin gitmesi dmi:) ben 17 kilo aldım İnşaAllah hemen gider benmde ..
birde bişey sorucam senin ilk doğumun muydu? yanlış anlamadıysam sezeryan doğum yaptn planlımıydı önceden yada gereklimiydi .. bunları daha önce yazdıysan hakkını helal et :) çok meşgulsundur ama...
( biz 38+1 gunluk olduk ama dr normal doğum takibi yapıyoıruz ilk gebelikte sezeryan yasak gerekmedikçe gibi bişeyler dedi ben devlet hastanesine gidiyorum ilgisiz bi takip var doğal olarak.. nolucak meraktaan çatlıycam)

Canım anca cevap verebiliyorum kusura bakma..benim ilk doğumum sezeryan oldu kuzumun biti ters pozisyondaydi cunku..12 kilo aldım 11 kilo gitti doğumdan sonra..bebeklerim 2525-2575 gr doğdular..benim planlı sezeryan oldu cunku 38 haftaya girdik ikizlerde dogum haftası kabil ediliyo..zaten sezeryan gunü suyum geldi..ikizlerim çift yumurta..kızım ağlıyo yine girmeye çalışırım..dogum yapan herkesi tebrik ederim..maalesef gecmisi okuyamadim..

plojovic

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
12.158
13.608
Rabbim devamindan korusun insallah..
Cok fazla yerde hissedilmis..

Asilemm

olabilitesi yüksek
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2012
404
61
Kızlar deprem baya korkuttu beni elim ayağım titredi dklarca herkese çok geçmiş olsun Allah korusun musibetlerden..

Bu korkuya bebiş gelir mi diye bekledim ama yok tınlamadı bilee..

plojovic

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
12.158
13.608
Zaten bir ay kalicam canim temmuz sicaginda Antalyayi cekemem valla kirkimiz çıksın annemle geri dönecez.

Aklima sen geldin yalniz oldugunu bildigim icin..Merak ettim..
Dilerim hissetmemis korkmamissindir ya da yalniz degilsindir..

nurgulalper

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2013
386
36
Deprem bayagı korkuttu herkes sokaklara döküldü bende cocukları hazırlamaya basladım tam çıkıcaktık durdu Allah'tan

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Asilemm

olabilitesi yüksek
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2012
404
61
handrake ne yaptın merak ettim hastanede misin acaba şuann :) hayırla sağlıkla kolayca alırsın inşallah bebişi kucağına :KK16:

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
33.616
26.276
57
:KK53:Geçmiş olsun kızlar:)İyi bakın bebişlere.Allah beterinden saklasın

plojovic

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
12.158
13.608
Allah bağışlasın yavrunu. inşallah ameliyat sonrası sıkıntılarını kolay atlatiriz. Benim de 3. Günüm, normal hayata dönemeyecek gibi hissediyorum....

Nasilsin taze anne?
Daha iyisindir umarim..

janicee

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2012
184
70
Nasilsin taze anne?
Daha iyisindir umarim..

Sağol canım iyi olmaya çalışıyorum. Sezeryan tramva yarattı sanırım, biraz sıkıntılarım var. Sabrediyorum. Sen nasılsın? Mutlu musunuz Sezeninle? (Doğru hatırlıyorum di mi?)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.