2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

plojovic

Gülüşlerinizle Alkışlayın Beni⚛️ S🍀S
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
12.158
13.608
Kızlar saat 16 da kızımı normal doğum oldu. Kilo 3270 bir ara hikayeyi yazarım. Hepinize çok dua ettim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gozunuzaydin :)
Allah anali babali buyutsun insallah,saglikla..

Bence sen pazar keyfini yap yataktan çıkma bebeğin gelince çok arayacaksin zombi gibi oldum ben aynaya bakmaya korkuyorum kızım on dk da onbeş dk da uyaniyo d alamıyorum bile gogsumden ayrılmak istemiyo napcami bilemiyorum emzik vermeli miyim sizce kızlar 2 gundur harap oldum yatir kalk yatir kalk:KK43:

al benden de o kadar. zombi yanimda renkli bile kalir :KK66: hep memede ve kucagimda uyuur kuzu. en fazla 10 dk yatiyr yatakta. ama emzik verme cnm. ben hic dusunmuyrm. cunku kendim acisini cekiyrm. yalqnci emzigi o kadar gec yasta birwktimki suan 31 yasimdayim ama ara ara dilimi emdigimi farkediyrm fqrkinda olmadan yapiyrm tabiki.
sabir cnm az daha. suan bizlere ihtiyaclari var. 3-4 ay sonra duzene giriyrmus. buz 17 gunluk olduk bile :KK66:

Ben emzik denedim ama almadi zaten :) kucuk bi koleksiyonumuz oldu :)
Dediginiz gb bnm ufaklikta yatinca 10 dk bile duramadan uyanirdi saatlerce nobet gb,sonra duzeldi..Lilacsofie demisti hatta buyume ataklari geciriyorlarmis ve bu zamanda sık emdikce sut cogaliyormus,oyle de oldu..sut cogaldi uyku aralari uzadi..
Insallah oyledir sizinde kizlar..Cok yorucu oluyor..

Esmasrn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2013
189
14
cnm benmde yarıldı ben bepanten ıle lansınohu kullanıyor um ıkı gundur uzerınede strecle kapatıyorum baya işe yaradı uc haftadır bende cok cektım streclemek baya fayda ettı

Dunden beri garmastan lansinoh ve zeytinyagi ucunu karistirip suruyorum bitanesi rahatladi diyeri hala kaniyo onuda sagip veriyorum butun gece goguslerim acik uyudum aventin kalkanini eczanelerde arattim bulamadim e bebekte var sanirim baska nerde bulabilirim bilmiyorum kalkan alinca daha rahat olur sanirim

janicee

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2012
184
70
Evet dogru :)
Iyiyiz,alisiyoruz iste :) Bazen sakin uykulu,bazen bol sesli uykusuz,bazende muhabbet dinler vaziyette :)
Sezeryan mi? Yoksa herseyin birden degismis olmasi,birilerine muhtac olmak,evle ilgilenememek vs mi?
insan kendini bi caresiz hissediyor..Ama geciyor ayaklandikca bisyler yapmaya basladikca..
Bende gecirdim canim aglama nobetlerine tutuldugum oldu bikac kez sebepsizce :) esim konusturdukca acildim :)
Surekli odada oturmaktan,hicbisy yapamamaktan,gelen gidenden,gelen gidenin zamanimizdan calip esimle zaman gecirememekten vs..
Insan hic gecmeyecek gb dusunuyor ama gececek :KK66:

Ya bilmiyorum...içimde hep bebeğimi zorla almışlar, o orda rahatken rahatını bozmuslar gibi hissediyorum ona bakıp bakıp ağlıyorum bazen..Kavuştuğumuz halde ayrılmışız gibi geliyor. Bunlar mantıklı değil farkındayım.
Dediğin gibi ayaklansam biraz daha iyi olacak sanırım. Kendime bile yetememek zor. Annem gibi cevval bi kadına bile is öğretiyorum bazen. Sıkıntı basıyo... Bi de kocamla uyuyamıyorum o da var :KK43:
Geçecek inşallah bi 40 ımız çıksın hele herşey çok güzel olacak biliyorum.

plojovic

Gülüşlerinizle Alkışlayın Beni⚛️ S🍀S
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
12.158
13.608
Ya bilmiyorum...içimde hep bebeğimi zorla almışlar, o orda rahatken rahatını bozmuslar gibi hissediyorum ona bakıp bakıp ağlıyorum bazen..Kavuştuğumuz halde ayrılmışız gibi geliyor. Bunlar mantıklı değil farkındayım.
Dediğin gibi ayaklansam biraz daha iyi olacak sanırım. Kendime bile yetememek zor. Annem gibi cevval bi kadına bile is öğretiyorum bazen. Sıkıntı basıyo... Bi de kocamla uyuyamıyorum o da var :KK43:
Geçecek inşallah bi 40 ımız çıksın hele herşey çok güzel olacak biliyorum.

Kıyamam..İnan öyle iyi anlıyorum ki..
Ama saglıkla kavusmak için bir yol seçtiniz öyle düşün..İkinizde iyisiniz çok şükür..
40 a bile kalmayacak inşallah,15. gunumuz bizim artık hersey normal,alışıyoruz :)
Ama eşinle zaman gecirmeye çalış çok iyi geliyor..

handrake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2011
1.421
157
31
Merhaba kızlar.kuzum 24 mayis cumartesi günü 40+1de 13.47 de 3 300 gr 49 cm olarak dünyaya geldi.gelirken gümbür gümbür salladı heryeri.artık evimizdeyiz.

handrake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2011
1.421
157
31
Handrake Teşekkürler ya.agrim popo ve belimde daha çok.insallah hemen olur. Simdilik 3 cm daha ama ağrı çok hastane uzak diye yatırdı. Yemek içmek de yasak su sorun oldu ama neyse

Kızlar saat 16 da kızımı normal doğum oldu. Kilo 3270 bir ara hikayeyi yazarım. Hepinize çok dua ettim

Gözün aydın merak etmiştim seni.allah analı babalı büyütsün canım.

nurgulalper

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2013
386
36
ACİL benim içinde dua eder misiniz benim duaya ihtiyacım var çocuğum olmuyo 2 yıldır 500 kişiye yasin okutuyorum ama kişi sayısını toplayamadım bana yardım eder misiniz msj bekliyorum yardım etmek isteyen arkadaslar benim adıma(adım hicran) çocuk olması dileğiyle her kişi sadece bi yasin dualarınızı bekliyorum rabbim çocuk isteyen her kese nasip eder işallah :) allah rızası için okuyan olursa cvp yazarsa çok sevinirim benimiçin dua eden arkadaslarında rabbim tüm dileklerini kabul eder işallah :)

BENDE ELİMDEN GELDİĞİNCE DUAYA İHTİYACI OLANLARA YARDIM EDECEĞİM İŞALLAH
Çarşamba 40 bitiyo ondan sonra okuycam inş en kısa zamanda Rabbim nasip eder

Merhaba kızlar.kuzum 24 mayis cumartesi günü 40+1de 13.47 de 3 300 gr 49 cm olarak dünyaya geldi.gelirken gümbür gümbür salladı heryeri.artık evimizdeyiz.

Gözün aydın canım.. en sonunda sende dogurdun:) sütün bol olsun ve gazsız bir bebek olsun inş:KK66:

janicee

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2012
184
70

Maşallah gelişini hissettik biz de:)) hadi gözün aydın :)

sec

Guru
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2010
353
12
Mrb kizlar epeydir yoktum allahima sukur.dogum yaptim yavrumu kucagima aldim spinal.sezeryanla..darisi.dogurmayanlarin basna malum kosusturmacayla gecoyo gunler idare ederiz simdilik..kizlar bebegimin bingildaginin inceldigini ogrendim cocuk doktorindan normalde 6 aydan once kapanmamaliymis bebegminki kapali degil ama her ay takibe alacaz dedi cocuk doktorum,kafa olcumu yapacak buyuyup buyumedigine bakacak cok korkuyorum nolur.dualarinizi esirgemeyin her sey yolunda gitsin..bole bi durumla karsilasanlardan yardim istiyorum bolbol da duaa lutfenn

sturkans

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2014
414
32
Kizlar bisey sorucam. Genelde dogum yapan arkadaslar hic bahsetmemis ama normal dogum yapanlara lavman yapilmiyor mu? Ablam planli sezeryan olmustu bi gun onceki geceden bisey yememisti ve sadece sonda takilmisti. Normal dogum her an gelebilecegi icin yemek konusunda bir tedbir olamaz, hatta enerji olsun diye yiyip de gidiliyor diye biliyorum. Lavman yapiliyor mu herkese??

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

fuldenirem

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2013
377
34
30
Kızlar ben emzik verdim iki çocukla çok zor oluyor başka türlü başedemiyorum büyük oğlum hiç tutmamıştı emzik ve biberon ben çalışmaya başlayınca annem çok zorlanmıştı şimdi baştan verdik büyük rahatlık eminim zararlı olduğu yönlerde var ama şimdilik beni rahatlattı biraz. Gece uykuları düzelecek endişe etmeyin çok sık uyanıyorsa doymuyor olabilir mama takviyesi gerekebiliyor ilk aylarda büyük oğlumda da takviye yapmıştım sonra sütüm çoğalınca yetmeye başlamıştı bu ufaklıkta da ara ara mama veriyorum yetmeyince hem uzun uyuyor hemde doyduğuna emin oluyorum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim emzige nasil alistirdin 3 tane degisik marka emzik akdim hic birini emmedi nasil alisacak ta buyuk kizim gemen emmisti emzigi oysa

Gulsum84

İki oğlan annesi :)
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2012
604
141

Geçmiş olsun gözün aydın kavuştun hele şükür

Kızlar lohusa akıntısının gittikçe rengi açılıyor dimi sarıya döndü çok az az. İkinci ama unutuyo insan.

Tulayokay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2014
404
150
Gozunuzaydin :)
Allah anali babali buyutsun insallah,saglikla..

Ben emzik denedim ama almadi zaten :) kucuk bi koleksiyonumuz oldu :)
Dediginiz gb bnm ufaklikta yatinca 10 dk bile duramadan uyanirdi saatlerce nobet gb,sonra duzeldi..Lilacsofie demisti hatta buyume ataklari geciriyorlarmis ve bu zamanda sık emdikce sut cogaliyormus,oyle de oldu..sut cogaldi uyku aralari uzadi..
Insallah oyledir sizinde kizlar..Cok yorucu oluyor..
Biz de 17.gun ümüz deyiz. .umarım dediginiz gibi düzelir.sizin kaçıncı gununuz..emzik denedim ama Bizim kız da istemedi göğsümde uyumaya devam sanırım:KK43: suan ağzı açık göğsümde sereserpe yim resmen..
Hamileyken ben herkesin yanında emziremem yaa utanırm diyordum:) Ablam dediğimi hatırlatıyor bana gülüyor uz hele ki gogsum yara olduğunda açıp gezecektim az kalsin:)

SaiKing

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2010
953
949
Selam kizlar, herkes iyidir umarim...
Bugun 4. Haftamizi bitirdik oglumla, hersey yolunda cok sukur, tek sikintim gece uykulari soyle bolunmeden bi bes saat uyuyabilsem dunyalar benim olurdu... Ama benim ac minigimin 3 saatten uzun uyudugu olmadi hic, artik zaman bi garip akiyor benim icin...acaba kac aylik olunca daha uzun uyuyor bebekler???

Gozun aydin canim, Allah anali babali saglikla buyutmeyi nasip etsin...

Kizlar bisey sorucam. Genelde dogum yapan arkadaslar hic bahsetmemis ama normal dogum yapanlara lavman yapilmiyor mu? Ablam planli sezeryan olmustu bi gun onceki geceden bisey yememisti ve sadece sonda takilmisti. Normal dogum her an gelebilecegi icin yemek konusunda bir tedbir olamaz, hatta enerji olsun diye yiyip de gidiliyor diye biliyorum. Lavman yapiliyor mu herkese??

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bana yapmadilar canim, bi surpriz de yasamadim ikinirken...hos yarim saat ikinip doguramadim ya ben;( sezeryan tatli son oldu benim icin

Geçmiş olsun gözün aydın kavuştun hele şükür

Kızlar lohusa akıntısının gittikçe rengi açılıyor dimi sarıya döndü çok az az. İkinci ama unutuyo insan.

Evet...hatta acik kahverengi gibi oldu, dunden beri de seffaf artik...benim 28 gun oldu dogum yapali, bitti diye sevinebilir miyim:KK66:)