2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

janicee

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2012
184
70
Iki saniye saç kurutma makinasını çalıştırdın şaka gibi oğlum hemen uyudu nasıl iş ben anlamadım nasıl bu kadar etkili cıyak cıyak düşsün çocuk saniyeler içinde uyudu

Evet bebekler saç kurutma makinası, süpürge seslerini seviyor ama bunların epey radyasyon yaydığını unutmamak lazım.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

plojovic

Gülüşlerinizle Alkışlayın Beni⚛️ S🍀S
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
12.158
13.608
Iki saniye saç kurutma makinasını çalıştırdın şaka gibi oğlum hemen uyudu nasıl iş ben anlamadım nasıl bu kadar etkili cıyak cıyak düşsün çocuk saniyeler içinde uyudu

An itibariyle denedim ama tık yok,ben yoruldum o yorulmadi,sesin geldigi yone bakiyor bir de ara ara sustugunda :))))
Benim karnimda muzik mi caliyordu yahu!

Son düzenleme:

Gazelle3004

Heyecan
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2014
96
15
Tamam canım yorumunu merak ediyorum. Görüşmeler ne oldu buarada?

Kime elimi attiysam kuruyor :) Naile Hanim bir daha aramadi, hatta bugun ben aradim acmadi ve dönmedi :) hala arayistayim, seni de bu konuda daha faZla yormak istemedigimden olumlu bir gelisme olunca haber verecektim.
Elbet vardir her iste bir hayir

Gulsum84

İki oğlan annesi :)
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2012
604
141
İyi geceler yorgun bezgin taze anneler lohusa kardeşler
Nasılsınız iyi oluruz inş cümleten
Biz bugün şifayı kaptık büyük oğlan hastaydı ve beklenen şekilde bana ve bebeğe geçti zaten zordu daha bi zor oldu doğru dürüst yemek yapamıyorum biz neyse de büyük oğlan ıvır zıvır yiyo çok üzülüyorum şöyle mis gibi bi çorba içse çok mutlu olcam düzensiz yiyince hemen kabız oluyo. Minik de hapşıruyo sümücükleri akıyo kıyamam
Şu bebeği hiç durmayan annelere bi dua yok mu okuyup üfleseler Allah sabır güç versin ilk zamanlar çok zor olabiliyo
Papatyaorj 40 için hiç bişi yapmadım canım mecburi abdest dışında.

nurgulalper

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2013
386
36
bugün bende süpürgeyi açık bırakıp işlerimi yapabildim... deminde netten saç kurutma sesini açtım hemen uyudu ağzından su bile aktı:) bende yarınki misafirler için tatlı yaptım:nazar:

Melisa79

ARAS
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2013
153
4
Kızlar,
Geçen gün humanam bitince elime milkway isimli bir içecek geçti onu içtim.
Cam şişede üzüm suyu gibi birşey. Maaşallah diyeyim şuana dek sorunumuz olmamıştı ama sanırım bu içecek kat be kat arttırdı sütümü.
Size de söyleyeyim dedim. İçen olursa yazsın muhakkak ne olur, tesadüf mü merak ediyorum.

Canım nerden alsbilirimmmm bu içeceği sütüm çok az

Gulsum84

İki oğlan annesi :)
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2012
604
141
Yüzdeki sivilceleri konuşmuşsunuz bizde de oldu biraz araştırdım hızlı kilo alan bebeklerde oluyomuş sütün yağından. Terli nemli bebeklerde isilik denen şey de oluyo.

Ben de sünneti salıya ayarladım inş bişi çıkmaz da halledeniliriz merak edenler bebeksünneti diye bi site var ordan araştırabilir ankaradakilere tavsiye ederim büyük oğlan da bu doktorda sünnet plmuştu gayet iyi. Dikişsiz klipsli.

Lilacsofie

Dört yapraklı yoncayız:)
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2013
2.617
649
Kime elimi attiysam kuruyor :) Naile Hanim bir daha aramadi, hatta bugun ben aradim acmadi ve dönmedi :) hala arayistayim, seni de bu konuda daha faZla yormak istemedigimden olumlu bir gelisme olunca haber verecektim.
Elbet vardir her iste bir hayir

Böyle oluyor ilk başta. Sonra hepsi eleman bulunca bu sefer de gunde 3-5 görüşme yapıyorsun.
Diğer aracıları da muhakkak arasaydın. Cidden benim de en cok zorlandıgım konu yardımcı bulmak oldu, inş senin arayısın benımkı kadar uzun sürmez.

hayatnebayat

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2012
200
16
çok daraldım uyuyamadı bir türlü oysa uykusu da var belli ya bu gaz ne kötü ya ilk cocugumda cok gazlıydı o kadar da dikkat ediyorum rezene içiyorum kimyon katıyorum yemeklere acaba benim sütüm mü cok gazlı bazen emzirmesem mi diye düşünmeye başladım

Gazelle3004

Heyecan
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2014
96
15
Böyle oluyor ilk başta. Sonra hepsi eleman bulunca bu sefer de gunde 3-5 görüşme yapıyorsun.
Diğer aracıları da muhakkak arasaydın. Cidden benim de en cok zorlandıgım konu yardımcı bulmak oldu, inş senin arayısın benımkı kadar uzun sürmez.

Netten de ilan verdim, bakalim bekliyorum. Umarim iyi biri cikar karsima🙏zormus bu isler cidden:44:

fuldenirem

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2013
377
34
30
İyi geceler yorgun bezgin taze anneler lohusa kardeşler
Nasılsınız iyi oluruz inş cümleten
Biz bugün şifayı kaptık büyük oğlan hastaydı ve beklenen şekilde bana ve bebeğe geçti zaten zordu daha bi zor oldu doğru dürüst yemek yapamıyorum biz neyse de büyük oğlan ıvır zıvır yiyo çok üzülüyorum şöyle mis gibi bi çorba içse çok mutlu olcam düzensiz yiyince hemen kabız oluyo. Minik de hapşıruyo sümücükleri akıyo kıyamam
Şu bebeği hiç durmayan annelere bi dua yok mu okuyup üfleseler Allah sabır güç versin ilk zamanlar çok zor olabiliyo
Papatyaorj 40 için hiç bişi yapmadım canım mecburi abdest dışında.

Beled suresi bebegin uzerine yazilip asilirsa sancisini agrisini alirmis. Ben yazdiracak kimseyi bukamadim o yuzden yapamadim

fuldenirem

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2013
377
34
30
çok daraldım uyuyamadı bir türlü oysa uykusu da var belli ya bu gaz ne kötü ya ilk cocugumda cok gazlıydı o kadar da dikkat ediyorum rezene içiyorum kimyon katıyorum yemeklere acaba benim sütüm mü cok gazlı bazen emzirmesem mi diye düşünmeye başladım
Bence manayi hic dusunme manalarin hepsinde laktZ var oda gaz yapiyor