2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

mestcan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2011
957
254
Canım herkeste gaz sıkıntısı olacak diye birşey yok. Maşallah de nazar değmesin bebişine. İnş olmaz gaz probleminiz. Sende sıvı şeyler tüketmeye özen göster. Normalde bende de gaz problemi hep var. Rezene çayı içiyorum her gün sana da tavsiye ederim işe yarıyor.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Valla bosuna demiyorlar annnenin nazari daha cabuk deger diye. Bu gece ikin ikin bi hal oldu sipam. Gaz cikiyor da kaka yapamiyor. Normalde gece iki uc kere yapiyordu bugun hic yapmadi. Saat basi da uyandi. Bildigim birkac yontem var bugun bekleyecegim yapmazsa uygularim artik. Bu kabizligin devit'ten kaynaklandigini okumustum bir yerde. Denk mi geldi bilmiyorum ama biz de uc gundur kuklanmaya basladik. Birakamayiz da insallah sorunlar cozulur.
Bu arada rezeneye dun basladim. Fayda goruruz umarim. Cevabin icin tesekkurler.

Badeligunler

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2012
420
46
Selam kızlarr..
İstesemde çok sık yazamıyorum :KK43: gündüzleri hiç derin uyku uyuyamıyoruz neden anlamıyorum :KK43: geceleri gündüze oranla bi nebze daha iyiyiz ama gündüzleri kucağımda memede uyuyakalıyor yere bırakınca da 5 dakkada hoop uyanıyor :KK43: pış pışlayınca azcık devam ediyor uykuya ama her zamanda pışpıllayammıyorum ki iş güç yapmam gerekiyor hiç bişeye elimi süremiyorum böyle olunca. Ne özeniyorum 3 saatte uyanıyor emziriyorum yine yatıyor diyenlere.. Hepsine maşallah biraz da biza inşallah :)

kubra1453

Zeynep Bu Güzellik Varmı Soyunda:)
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2013
188
111
Selam kızlarr..
İstesemde çok sık yazamıyorum :KK43: gündüzleri hiç derin uyku uyuyamıyoruz neden anlamıyorum :KK43: geceleri gündüze oranla bi nebze daha iyiyiz ama gündüzleri kucağımda memede uyuyakalıyor yere bırakınca da 5 dakkada hoop uyanıyor :KK43: pış pışlayınca azcık devam ediyor uykuya ama her zamanda pışpıllayammıyorum ki iş güç yapmam gerekiyor hiç bişeye elimi süremiyorum böyle olunca. Ne özeniyorum 3 saatte uyanıyor emziriyorum yine yatıyor diyenlere.. Hepsine maşallah biraz da biza inşallah :)

Merhaba teyzeleerr ve minik kardeşler.. :)
Biz daha bugün 7 günlük olduk ama sanki 7 ay gibi geldi banaa:) geceli gündüzlü günler ne uzunmus megeeerrr:)
Bence sükretmelisin canım. Bizim tam tersi geceleri hic uyumuyoruz. Memede olunca uyur uyanik ama yatagina yatirinca 10 dakika demeden uyanıyor. Yanımda annem var şuanda hicbisey yapmiyorum ama o gidince de gece uykularimiz olmazsa gündüz de sersem sersem naparim bilmiyorum..
Dudak tirkayisi oldu kızım resmen yaa:KK1:

janicee

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2012
184
70
Nedenini sormadin mi?
Cok icen var diye en azindan..
Buarada hangi doktora gidiyorsun?
Yarin bizde saglik ocagina gidecez hemsireyi bir soru yagmuruna tutayim :)

Bilmem ki sormadım. İnternette okumuştum icildigini falan dedim... İlk bel. Polikliniğinde Aydın Sarı'ya gittik tanıdığımız bi dr. Geçen de Sener şafak a gittik. Bunu diyen de Şener bey.
Sen kime gidiyosun? Ben karar veremiyorum. Doğum evinden iyi bi dr bulup ona gideyim diyorum ama kimseyi tanımıyorum. Altınovaya da para yedirdigim yeter

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

plojovic

Gülüşlerinizle Alkışlayın Beni⚛️ S🍀S
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
12.158
13.608
Bilmem ki sormadım. İnternette okumuştum icildigini falan dedim... İlk bel. Polikliniğinde Aydın Sarı'ya gittik tanıdığımız bi dr. Geçen de Sener şafak a gittik. Bunu diyen de Şener bey.
Sen kime gidiyosun? Ben karar veremiyorum. Doğum evinden iyi bi dr bulup ona gideyim diyorum ama kimseyi tanımıyorum. Altınovaya da para yedirdigim yeter

Bizim dogumda Sener bey gordu 10. gunde o gordu simdide hastanedeyim ona geldim yine daha yeni diye ama bende devamli gelecem diye karar vermedim daha..
Dogumevinde Mustafa Göndü diye birini onerdi arkadasim ona gidiyorlarmis,kalca cikikligi icin oraya gidecem daha aktif diye hem doktoruda denemis olacaz bakalim :)
Ben simdi sorarim Sener Bey'e ne diyecek :)

hersey_mumkun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2011
1.406
28
Valla bosuna demiyorlar annnenin nazari daha cabuk deger diye. Bu gece ikin ikin bi hal oldu sipam. Gaz cikiyor da kaka yapamiyor. Normalde gece iki uc kere yapiyordu bugun hic yapmadi. Saat basi da uyandi. Bildigim birkac yontem var bugun bekleyecegim yapmazsa uygularim artik. Bu kabizligin devit'ten kaynaklandigini okumustum bir yerde. Denk mi geldi bilmiyorum ama biz de uc gundur kuklanmaya basladik. Birakamayiz da insallah sorunlar cozulur.
Bu arada rezeneye dun basladim. Fayda goruruz umarim. Cevabin icin tesekkurler.

Arkadasim sen yazınca dank etti bana da deviti kullanmaya basladigimizdan beri kızımın gaz sancılari ve karin ağrısı olmaya başladı ama kullanmak zorundayız ben su an için biogia damla kullanıyorum bi nebze faydası oldu sanki ama yavrum kivrandikca çok kötü oluyorum :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mneeee

hamd olsun YA RABB
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2013
1.100
1.054
herkese merhabalar ...
burayı okadar çok özledim kisiz değerli dostlarımı :KK16: 2 haftadır doğru dürüst giremiyordum, evde bile duramıyordum bundan sonra da öyle olacak gibi ... eşimin işi dolayısı ile (görüşmeler falan) geziyorum vallaha :KK52:
artık listemizin tamamını yapalım mı? geçmişe hiç bakamadım şöyle bir göz atıcam şimdi inşaAllah kimse de bir sorun yoktur. bizim bebeğimizde kendini iyice toparladı maşaAllah, bacım da iyi artık normal yaşamlarına döndüler diyebilirim ...
hepinizi çok çok çok sewiyorum :KK34:

nurgulalper

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2013
386
36
nasılsınız çiçeği burnunda anneler bebişleriniz nasıl... benim bu aralar buraya bakmaya pek fırsatım olmuyo sadece okuyorum arada ama yazamıyorum 2 çocuklu olmak gerçekten çok zoormuş ilk oğlum çok rahattı bebekken hiç bir zorluk yaşamamıştım.. ama bu ikinci sıpa ya gelince gaz bizi bitirdi UYKU UYKU diyorum başkada bişey demiyorum anladınız siz onu

lupinus

bir melek var tam şuramda
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2014
609
48
herkese merhabalar ...
burayı okadar çok özledim kisiz değerli dostlarımı :KK16: 2 haftadır doğru dürüst giremiyordum, evde bile duramıyordum bundan sonra da öyle olacak gibi ... eşimin işi dolayısı ile (görüşmeler falan) geziyorum vallaha :KK52:
artık listemizin tamamını yapalım mı? geçmişe hiç bakamadım şöyle bir göz atıcam şimdi inşaAllah kimse de bir sorun yoktur. bizim bebeğimizde kendini iyice toparladı maşaAllah, bacım da iyi artık normal yaşamlarına döndüler diyebilirim ...
hepinizi çok çok çok sewiyorum :KK34:

Onceden saatlerce gezerdim burada simdiyse aklima bile gelmiyor burasi:KK1:
Herkes sagliklidir inşaallah bir sorun yoktur.
Benim sutum biraz az ama inanıyorum o da artacak uyuyor uyaniyor her uyandiginda tikiyorum agzina memeyi:KK52:

Tulayokay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2014
404
150
Slm arkadaşlar kalça çkıkligi ve rutin kontrolum uz den geldik.cok şükür bi sıkıntı yok gaz damlamizi değiştirdik. Gerçi doktor daha bu iyi gunleriniz diyerek daha çok korkuttu beni. .ne sorsam normal cevabını alıyorum zaten.kaka problemimize de normal dedi 10 günü geçerse Fitil ver dedi yazdı..yüzündeki alerji gibi olan şeylere normal yeni dogan sivilcesi geçer dedi..kilo alımı çok iyi dedi sutum yetiyormuş çok şükür çok mutlu oldum açlıktan aglamıyor mus bebisim. . Bizden haberler böyle çok ağlarsa arabada gezdirin saç kurutma makinesi sesi dinletin birbuçuk ay kadar bu sancilar devam eder dedi..ALLAH saglik versin hepimizin yavrularina bizlere de gazlı oldukları anda sabır. .

mneeee

hamd olsun YA RABB
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2013
1.100
1.054
taaammmmm 130 annemiz var listemiz de maşaAllah :KK16: ama sanıyorum ki hala doğum haberini yazmayan annelerimiz var... bugün yada yarın son listemizi yapmayı düşünüyorum siz ne dersiniz :44:

kolik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2012
140
5
Aranizda epidural normal dogum yapip bel agrisi celen var mi? Gerci agrim dogum oncesi de vardi o yuzden epiduralle ilgisi olmayabilirde ama belim fena :KK43:( dikisleri soran arkadasim icin benimki estetikmis ilk zamanlar benim de agrim vardi ve oturmakta zorlaniyordum ama 10.gunden sonra gecti bel agrisi kaldi

Koseden

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2013
472
205
anaaaaam sonunda vakit bulup bir sürü bişiler yazmıştım o da silinmiş.
Ofertacım senin çin dua ediyorum umarım hayatında herşeyi yoluna koyabilirsin.
Biz cumartesi doktora gittik 3500kg olmuş bizim ufaklık, ilk başlarda mama vermeyi reddettiğim için kendime çok kızıyorum bebeğim kilosundan geride kaldı çünkü inşallah en kısa zamanda toparlar. Hepinizi çok özledim yoğun bir haftasonu geçirdim, hamileliğin 4. ayında başlayan kuruk sokumu kemik batması yine başladı artık doktora gitme vakti geldi sanırım. Bebeğimin gazı aynı şekilde devam ediyor, inşallah tüm gazlı bebişlerimize Allah şifa verir.

oferta

yaşama sebebim oğullarım
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009
3.938
217
anaaaaam sonunda vakit bulup bir sürü bişiler yazmıştım o da silinmiş.
Ofertacım senin çin dua ediyorum umarım hayatında herşeyi yoluna koyabilirsin.
Biz cumartesi doktora gittik 3500kg olmuş bizim ufaklık, ilk başlarda mama vermeyi reddettiğim için kendime çok kızıyorum bebeğim kilosundan geride kaldı çünkü inşallah en kısa zamanda toparlar. Hepinizi çok özledim yoğun bir haftasonu geçirdim, hamileliğin 4. ayında başlayan kuruk sokumu kemik batması yine başladı artık doktora gitme vakti geldi sanırım. Bebeğimin gazı aynı şekilde devam ediyor, inşallah tüm gazlı bebişlerimize Allah şifa verir.

Canım çok saol allah razı olsun

Gurmes

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2011
1.173
1.153
Tesadüf değildir inşallah canım. Herşey çok çok daha iyi olsun inşallah. İyi pazarlar:)

Selam canım bende dun dediğin damlayı kullandım ilk def a faydası oldu gibi bende emin olamadım teadufmj diye:) oğlum 20
Günlük oldu günde bes damla verdim aksam yatmadan önce verdim sen nasıl kullandım bebişin ne kadarlik oldu