2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

eylulguzeli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2010
2.288
28
Canım benim kızımda bazen öyle memeyle kavga ediyo sanki ozmanlarda gazlı olduğunu anlıyorum biraz gazini çıkarıyorum tekrar emziriyorum ozman alıyo..
Gerçekten çok zor geçen gün yazmıştım yolculuk etmek zorunda kalcaz die bugün sabah erkenden yani gibi çıktık yola kızım yanmasin sıcakta die yola çıktık yarım saat sonra eşim rahatsızlandı kusmaya başladı yüzü bembeyaz oldu arabayi bi süre ben kullanıyin die aldım busefer kızım arkada mizmizlandi meme istedi mecbur eşim geri verdim en yakın ilçede durduk esimi hastaneye goturduk serum falan aldı sonra ogretmenevine gittik eşim dinlendi bu saate kadar şimdi tekrar yola çıktık yine sıcağa kaldık anlican iz bebekle hayat gerçekten zormuş yani kızlar hayirlisiyla şu yolculuk biteydi 3 saatlik yolumuz var daha:KK43:

ben onun için hiç biyere gitmiyorum çok bunaldım ama evden dışarı çıkmış değilim hava almak için çok istediğim halde zor gerçekten

eylulguzeli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2010
2.288
28
emziren kadinlara dogum kontrol hapi

arastirmaya calistim ama cok bilgi edinemedim dr.m onerdi yorumunuz war mi kizlar ;((

bende merak ediyordum nasıl korunmayı düşünüyosunuz ben ilacı tercih ediyorum siz ne düşünüyosunuz dr da ilaç tavsite etti genede korkuyorum ya korumazsa diye endişeleniyorum

YaqmurDamlasi

~SiVaSLI~CıNdY~
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2013
1.222
279
30
merhaba kızlar,sonunda aranıza gelebildim,bilen bilmeyen için sizlere bir özet geçmek istiyorum,hamileligimin son ayında erken doğum riski için annemlerde kaldım bu süre içinde sizleri fazla takip edemedim sürekli yattım,21 nisan günü kontrole gittiğimde suyumun azalması nedeniyle doğuma alındım,dünyalar güzeli kızıma 21 nisan saat 17:45 de kavuştuk,şimdi 2 aylık oldu,ismini son anda tekrar değiştik:) eslem demiştim en son ondan önce ilayda demiştim,ilayda koyduk kızımızın ismini,kimlikte çıktı artık değişmez:KK9: burayı takip edemememin nedenide laptopum düştü bozuldu,tabletin üstüne bastım görmeden:KK50: vs. dün akşam eşim laptop almış gelmiş çok sevindim:KK8: telefondan takip edemiyordum sizi,bundan sonra bende aranızdayım:KK34:

Son düzenleme:

plojovic

Gülüşlerinizle Alkışlayın Beni⚛️ S🍀S
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
12.158
13.608
tesekekur ederiz canikom yaaa belki 3 saatir kolik gibi aglio o uyudu bnde size kostum nasil ii geldi mesajin anlatamam ;:KK66:) ;:KK66:) ;:KK66:))

o dikis kismini birakip dewam ettim ;:KK66:) ;:KK66:) simdi gidip bakicam cok enteresan sana torpil mi gecti dr.lar acep hemen cozmem lazim bu isi....

bu arada dun dr.a gittigimizde duru icin bidaha gelmiyelim die bosmus bende dr.ma muayne oldum tamamen hazirliksizdim ama 3 dk bile surmedi yani hic bisi gormedigine eminim ilkten cok gergindim ama baktim asayis berkamel...

bu arada biz muck mucka basladik baslayan war mi :KK66:) :KK66:) ;:KK66:)) fazla merak ii degil der babam bana hep ama ;:KK66:))

Kesilen sinirlerle alakali canim,killarin kokleride sinirlere bagli oldugundan,kesigin yanindakiler hissiz suan :)))
Bizimkide eee hhiiii sesleniyor guluyor :)
Masallah minnoslara..

ben antalya yaşıyorum.benim ailemda burda değil,eşimin aileside.annem dün memlekete döndü.bugün oğlumla ilk başbaşa günümüzdü.annem hayatımı ne çok kolaylaştırmış meğer.yine de alnımın akıyla atlattım gündüzü,eşim gelince devir teslim yaptık :) devrilmişim uykusuzluktan.

ben bebeğimi çokta teyzelere götüremicem.burda akrabamız yok.birkaç komşu ve arkadaşlar..yani olayın keyfini çıkar,o kalabalığı da istiyosun mahrumken.

bu arada kırkını atlattığınıza göre bebeğin uyku düzeni oluştu mu?

Daha 42. gunumuz valla daha bi degisiklik yok :)))
Kizimla sabah yuruyusu bana teyzelerden daha cok keyif veriyor :)
Ya boyle seviyorlar seviyorlar azicik aglayinca emzir diyorlar,sinirleniyorum,ben biliyorum ne zaman emzirecegimi,illa emmek icin aglamiyor ki cocuk..
Dedigin gb insan neyden mahrumsa o zaman tatli geliyor :)

merhaba kızlar,sonunda aranıza gelebildim,bilen bilmeyen için sizlere bir özet geçmek istiyorum,hamileligimin son ayında erken doğum riski için annemlerde kaldım bu süre içinde sizleri fazla takip edemedim sürekli yattım,21 nisan günü kontrole gittiğimde suyumun azalması nedeniyle doğuma alındım,dünyalar güzeli kızıma 21 nisan saat 17:45 de kavuştuk,şimdi 2 aylık oldu,ismini son anda tekrar değiştik:) eslem demiştim en son ondan önce ilayda demiştim,ilayda koyduk kızımızın ismini,kimlikte çıktı artık değişmez:KK9: burayı takip edemememin nedenide laptopum düştü bozuldu,tabletin üstüne bastım görmeden:KK50: vs. dün akşam eşim laptop almış gelmiş çok sevindim:KK8: telefondan takip edemiyordum sizi,bundan sonra bende aranızdayım:KK34:

Masallah masallah :)
Kocaman olmussunuz :)
Seni simdi gorunce boyle ara verince direk hamileligimize gitti aklim :)
Neyse ki bizlesin yine :)
Degisiyor mu duzen buyudukce?

fatmabetul16

الحمد لله علي كل حال
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2014
291
132
slm ben korunmuyorum valla eşime bıraktım bu görevi:KK9:

Erkege guven olmaz sen yine de dikkat et derim :))

Ya hakikaten korunma derdi var simdi bi de. Bisey sorcam türkiyede spiral taktırmak ücretli mi? Ücretsiz dedi de bi arkadas, pek inanamadim. Almanyada 300 eurodan başlıyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

YaqmurDamlasi

~SiVaSLI~CıNdY~
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2013
1.222
279
30
Masallah masallah :)
Kocaman olmussunuz :)
Seni simdi gorunce boyle ara verince direk hamileligimize gitti aklim :)
Neyse ki bizlesin yine :)
Degisiyor mu duzen buyudukce?

sağol cnm valla öyle kocaman olduk biz :) fotoğraflarına bakıyorumda doğumdan itibaren hergün biraz daha büyüyor,düzenimize gelince son 2 haftadır uyku düzenimiz oluştu sanırım,altı temizlenip karnı doyunca uykusu geliyor,ilk zamanlar sürekli uyuyordu zaten,sonraları gündüzleri uyumamaya başladı,uyumayıncada yanında hep birini istiyor sürekli ilgi onunla konuşcaz öyle durcak hanımefendi,kendi başına hiç durmuyor,şuan hala öyle tek bırakıp bir şey yapamıyorum afedersin evi b*k götürüyor,artık karnını doyurunca beşiğine koyuyorum iki sallıyorum ee eee yapıyoruz:)) bi bakıyorumki uyumuş,geceleride saat 11 12 gibi yatırıyorum saat 3 4 gibi uyanıyor emziriyorum beşiğine koyuyorum uyuyor,birde sabah 7 de uyanıyor,ha birde gaz ve kaka sorunumuz vardı bugünlerde biraz hafifledi gazını artık rahat çıkarabiliyor,kakası içinde 2 gündür mamasına 1 çay kaşığı zeytinyağı koyuyorum her mamaya değil ama kendi kendine 1 kere yapabiliyor,önce biz kulak çubuğu yöntemiyle yaptırıyorduk:KK43: siz ne kadarlık oldunuz sizin düzeniniz nasıl ?

YaqmurDamlasi

~SiVaSLI~CıNdY~
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2013
1.222
279
30
Erkege guven olmaz sen yine de dikkat et derim :))

Ya hakikaten korunma derdi var simdi bi de. Bisey sorcam türkiyede spiral taktırmak ücretli mi? Ücretsiz dedi de bi arkadas, pek inanamadim. Almanyada 300 eurodan başlıyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

valla ben eşime güveniyorum kendisi istedi zaten korunmayı o spiral denen şeyi içimde düşünemiyorum şimdi,haplara gelincede hiç içime sinmiyor onları kullanmak,hep kadınlarmı koruncak cnm birazda erkekler düşünsün:KK51:

syes

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Ocak 2014
3.382
4.504
Cicegi burnunda anneler merhaba firsat bulup giremiyordum foruma cok sukur bugun 40. gunumuz yarin cok uslu uykucu gazsiz bir bebek olur insallah findik kurdum o kadar dediler bekle kirki gecince duzelir diye :) spora baslayan var mi ben 55 kiloyla basladim 80 oldum:KK43: su an 68 kiloyum bir an once eskisi gibi olmak istiyorum karnimda dogum lekeleri catlaklar var ozguvenim resmen yerlerde sacma sapan kiskancliklar basladi esimi de bunaltiyorum bu sekil. Spor yaparsam cooooook bilmis teyzeler sutumun azalacagini soyluyor bunalttilar beni resmen ne de olsa kac cocuk buyutmusler oyle degil mi ama:)

sinehas

Guru
Pro Üye
1 Aralık 2008
2.470
14
36
Selam kizlar bebeler nasil bi sorun yoktur ins
Ben kucukten pek bisry anlayamadim henuz
benim buyuk kizim seker hastasi soylemisimdir belki.o rahatsizlanip hastaneye yatinca gunumuz gecemiz birbirine karisti.
Cok sukur iyi suan ama kiskanclik tavan yaptigi icin gozumuz ustunde
Melek havinimiz de iyi cok sukur aglamayi cok seviyor ama cani sagolsun da sikinti yok :)
Burayi takip etmek zor oluyor face te bi grup acildi mi ya da whatsappta ?
Varsa haber verirseniz sevinirim

sinehas

Guru
Pro Üye
1 Aralık 2008
2.470
14
36
Cicegi burnunda anneler merhaba firsat bulup giremiyordum foruma cok sukur bugun 40. gunumuz yarin cok uslu uykucu gazsiz bir bebek olur insallah findik kurdum o kadar dediler bekle kirki gecince duzelir diye :) spora baslayan var mi ben 55 kiloyla basladim 80 oldum:KK43: su an 68 kiloyum bir an once eskisi gibi olmak istiyorum karnimda dogum lekeleri catlaklar var ozguvenim resmen yerlerde sacma sapan kiskancliklar basladi esimi de bunaltiyorum bu sekil. Spor yaparsam cooooook bilmis teyzeler sutumun azalacagini soyluyor bunalttilar beni resmen ne de olsa kac cocuk buyutmusler oyle degil mi ama:)

Sutun azalmaz da sezeryanliysan bi muddet daha yuruyus disinda bisey zor olur.yuzme ve yuruyus disinda aktif spor zor simdilik :))
Esine kiskanclik niye yapiyon yaw essegin aklina karpuz kabugu sokar gibi
Adama belli etme sacini falan degistir iyi gelir :KK66:

YaqmurDamlasi

~SiVaSLI~CıNdY~
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2013
1.222
279
30
kızlar bebişlere emzik verdinizmi,ilayda emziği tutmuyor ya bazen veriyorum emiyor genelde almıyor ama midesi kalkıyor,ne yapabilirim emzik vermek istiyorum

sinehas

Guru
Pro Üye
1 Aralık 2008
2.470
14
36
kızlar bebişlere emzik verdinizmi,ilayda emziği tutmuyor ya bazen veriyorum emiyor genelde almıyor ama midesi kalkıyor,ne yapabilirim emzik vermek istiyorum

Bende emzik emmesini istiyordum o yuzden dogar dogmaz emzik verdim alissin diye yine tutmadi :KK43:(
Simdi emzigin diliyle ittirince cikabilen bisey oldugunu kesfettigi icin hic tutmuyor :KK43:

fatmabetul16

الحمد لله علي كل حال
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2014
291
132
valla ben eşime güveniyorum kendisi istedi zaten korunmayı o spiral denen şeyi içimde düşünemiyorum şimdi,haplara gelincede hiç içime sinmiyor onları kullanmak,hep kadınlarmı koruncak cnm birazda erkekler düşünsün:KK51:

Haklısın da erkekler biraz basit görüyor gibi geliyor bana. Benim eşim de ben korunurum diyor nolcak bisey olmz diyor ama ya olursa diye guvenemiyorum. Napcam bilmem

syes

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Ocak 2014
3.382
4.504
Sutun azalmaz da sezeryanliysan bi muddet daha yuruyus disinda bisey zor olur.yuzme ve yuruyus disinda aktif spor zor simdilik :))
Esine kiskanclik niye yapiyon yaw essegin aklina karpuz kabugu sokar gibi
Adama belli etme sacini falan degistir iyi gelir :KK66:

Sezaryanliyim ama agrim yok duzeldim gibime geliyor. Esim bankada calisiyor hepsi bayan bende izindeyim calismiyorum bi eziklik var kilom da cabasi oyyy oyyy dedigin gibi aklina ben sokucam Allah korusun