2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

oferta

yaşama sebebim oğullarım
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009
3.938
217
Kızlar eşimle aramız acayip bozuk dün çok fena kavga ettik ne yazıkki içimdeki herşeyi bir avazda adama kustum ayların birikmişliğini nemi oldu çok fena oldu tabi. Ben anlayışsız çok fesat ve kötü oldum onun gözünde bu durumda bile nasıl davranıyormuşum allah benim ailemin başına böyle bişey getirse ne olurmuş hasta olan benim abim olsaymış fikan felan.
Neticede çok kötüyüz çok. Ayrılmayı bile düşünmeye başladım ciddi ciddi.
Bizi bu hale getirene kadar uğraştılar ya anlayışsızlar ne olacak.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tulayokay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2014
404
150
Yarım saat önce fitili verdim kızım ikina ikina 2 bezi doldurdu yavrum çok zorlandi yoruldu öyle çok yaptıki tabii Bi haftanın kakası nolcak:KK43: bi dahaki sefere kendisi yapar umarım:KK43:

plojovic

Gülüşlerinizle Alkışlayın Beni⚛️ S🍀S
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
12.158
13.608
Bizde saglik ocagindan geliyoruz Sezen'in gozundeki capaklanma masajla ve surekli temizlemeyle gecmedi,doktor damla ve merhem verdi..
Umarim gecer..

plojovic

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
12.158
13.608
Yarım saat önce fitili verdim kızım ikina ikina 2 bezi doldurdu yavrum çok zorlandi yoruldu öyle çok yaptıki tabii Bi haftanın kakası nolcak:KK43: bi dahaki sefere kendisi yapar umarım:KK43:

Masallah masallahh:nazar:
Insallah bunun rahatligiyla duzene girer..

Kızlar eşimle aramız acayip bozuk dün çok fena kavga ettik ne yazıkki içimdeki herşeyi bir avazda adama kustum ayların birikmişliğini nemi oldu çok fena oldu tabi. Ben anlayışsız çok fesat ve kötü oldum onun gözünde bu durumda bile nasıl davranıyormuşum allah benim ailemin başına böyle bişey getirse ne olurmuş hasta olan benim abim olsaymış fikan felan.
Neticede çok kötüyüz çok. Ayrılmayı bile düşünmeye başladım ciddi ciddi.
Bizi bu hale getirene kadar uğraştılar ya anlayışsızlar ne olacak.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cok uzuldum..
Herseeyin duzene girmesini beklerken bu kotu olmus..Ama bi patlama cok olagandi sanirim bu kadar kirginligindan yorgunlugundan sonra..
Tabii onun baktigi açidan ona oyle geliyor olayin icinde saglikta olunca..
Dimdik ayakta duruyorsan hicbisy yok gb geliyor insanlara,kotuyum demen icin illa ki yatak dosek yatman gerekiyormus gb..
Halbuki zihinsel olarak iyilesmek daha zor ve malesef ki bu onlarin elinde..
Hakkinizda hayirlisi neyse o olsun en kisa zamanda..insallah birarada kalarak atlatirsiniz..

benseniyerim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2013
787
1.859
Dun kalca cikigi kontrolumuzu yaptirdik.
Coooook sukur her sey yolunda :)

Bi de ben bu teyzelerden cok sıkıldım...
Hastanede beklerken kizim kucagimdaydi. Yanima yanasti bi teyze. Cocuk üşümüş, saclari diken diken olmusmus usumekten. Kocanin elindeki şalını al da cocugu ört dedi bana :)
Komsu teyzem de takti bize. Annemle ben bu cocugu kucaga alistirmisiz oyle diyo. Sanki 24 saat benim evimde de goruyo.
Baska bi teyze de sanciya takmis. Cocugum gik dese, baaaaak ben diyorum sancisi var bunun deyip duruyo.
Bi digeri de kizim aglamaya basladi mi ac bu cocuk, kizim annen sana mama vermedi mi ac mi birakti seni demeye basliyo... Vs vs vs...

Ya Sabır ! :))

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 26-03-2021

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 117 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğinizin cilt görünümünde değişiklikler olacaktır. Şu anda bebeğinizin cildi kırışmış durumda. Bebeğinizde daha fazla yağ biriktikce ve daha fazla kas geliştikce bebeğiniz daha yumuşak hatlı gözükmeye başlayacaktır. Hamilelikte bulanık görme ve kanama tehlike işaretidir. Bu durumlarda hemen doktorunuza başvurmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sibela85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2012
228
78
Canım fiilin ismi nedir bugün bizim 9. Günümüz ve sikintilaniyoruz çok fazla.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sibela85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2012
228
78

Canim fiilin ismi nedir? Bizde bugün 8. Gundeyiz.

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
33.596
26.254
57

Oy yavrum ya kıyamam ben ona::).Bi öpim nolur:KK1:

plojovic

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
12.158
13.608
Dun kalca cikigi kontrolumuzu yaptirdik.
Coooook sukur her sey yolunda :)

Bi de ben bu teyzelerden cok sıkıldım...
Hastanede beklerken kizim kucagimdaydi. Yanima yanasti bi teyze. Cocuk üşümüş, saclari diken diken olmusmus usumekten. Kocanin elindeki şalını al da cocugu ört dedi bana :)
Komsu teyzem de takti bize. Annemle ben bu cocugu kucaga alistirmisiz oyle diyo. Sanki 24 saat benim evimde de goruyo.
Baska bi teyze de sanciya takmis. Cocugum gik dese, baaaaak ben diyorum sancisi var bunun deyip duruyo.
Bi digeri de kizim aglamaya basladi mi ac bu cocuk, kizim annen sana mama vermedi mi ac mi birakti seni demeye basliyo... Vs vs vs...

Ya Sabır ! :))

Insanlarin bu bebeklere mudahale meraki nasil bir dürtü yahuu :)
Konusacak bisy bulup dedikodu yapamadiklarindan cocuga atip tutuyorlar galiba :)))

YUPPPII

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2012
1.135
20

Selam kızlar daha öncelikle bebişleriniz saglıkla büyüsün inş. burda bi arkadaşa yazmıştım aguline diye bi gaz ilacı var tamamen bitkisel netten araştırın.Yagımsı kıvamda oldugu için kaka yapmasına yardımcı oluyo bizzat denenmiştir.Hem gazını çıkarır hem kakasını yapar rahatlar,hastanede vermişlerdi bize.

eylulguzeli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2010
2.288
28
slm kızlar bizimde bugün kırkımız çıktı bakalım hayatımızda neler değişecek hep kırkında değişir diyolarya bakalım neler değişecek

Tulayokay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2014
404
150

Canım ben de haftasında verdim fitili ama eşim de kızdı 10 günü bekle die :KK43: dayanamiyorum kizimin ikinmaların a napıyım. Siz Dr a söylediniz mi probleminizi ne dedi?

YaqmurDamlasi

~SiVaSLI~CıNdY~
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2013
1.222
279
30
Canım ben de haftasında verdim fitili ama eşim de kızdı 10 günü bekle die :KK43: dayanamiyorum kizimin ikinmaların a napıyım. Siz Dr a söylediniz mi probleminizi ne dedi?

Kıyamam yaa 10 gün nasıl dayancak bebek,ilayda 1 gün yapamasa uyuyamıyor bile,pazar günü akşama kadar yapamadı,pişik kremini annemlerde unutmuşuz,eşim nöbetçi eczaneden pişik kremini almaya gitti birde fitil almış sizin kullandığınız fitili vermiş eczacı,ama ben kullanmadım ertesi gün öğlen zorla yaptı yapar yapmazda nasıl rahatladı hemen gözleri kapandı uyudu rahatça,1 hafta iyi beklemişsin, vermeklede iyi yapmışsın bence,inş bundan sonra kendi kendine yapar bebişin