2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

mestcan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2011
957
254
Ben aldım bikacgun önce geldi ama henüz hiç kullanmadım dışarda.. içerde bikaç deneme yaptık güzel gibi burda bi arkds kullanıyor o onermisti bana da ben begendim çok da şık..inş dışarıya çıkarsak yine tecrübemi Paylasirim an benim cadi kizimla henüz zor hiç susuyor çünkü kucakta bile:KK43:

Ben aldım canım çok memnunum şu çok sıcaklar olana kadar kullandım da şu anda bunalır diye kullanamıyorum. Bi arkadaşa daha önermiştim. Gerçekten kullanımı çok rahat yurt dılındaki ergobaby markasının türk versiyonu ve fiyatı daha uygun. Sahibesi Çağdaş Hanımda çok ilgili. Eminim sende memnun kalırsın

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sagolun kizlar. Bugun yarin siparis ederim. Ic yasina kadar dayanamam ama bir yasini atlatsam yyetervalla. Zaten onbes gun icinde iade sansimiz varmis denerim rahat ederim insallah.

scaarlet

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2008
223
2
Ben aldım canım çok memnunum şu çok sıcaklar olana kadar kullandım da şu anda bunalır diye kullanamıyorum. Bi arkadaşa daha önermiştim. Gerçekten kullanımı çok rahat yurt dılındaki ergobaby markasının türk versiyonu ve fiyatı daha uygun. Sahibesi Çağdaş Hanımda çok ilgili. Eminim sende memnun kalırsın

Merhaba, telefondan alıntıyı pek beceremiyorum, ben de momfortbaby almak istiyorum, nerden ve nasıl aldığını paylaşır mısın, tşk

eylulguzeli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2010
2.288
28
ya kızlar benim kızın hala ağzında ki pamukçuk gitmedi gitti sizede de hala devam ediyomu yada ne yaıp geçirdiniz

eylulguzeli

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2010
2.288
28
Az önce doktordan geldik tam doktor kizimin gözunu kontrol edecekken esim aldigim park vakti bitecek ben arabanin yanina gidiyorum sen kendini idare edebilirmisin diyo bide... idare edemem dedim yarim yamalak isveccemle mecbur kalip parka indim o kaldi yani doktorun yorumlarini duymadim...

Dedigi kadariyla damlalara malesef 1 ay daha devam edecekmisiz gunde 2 damla aliyorduk simdi sadece 1 damla alacakmisiz... aniden birakirsak virus geri dönebilirmis.... buyuzden yavas yavas birakmamiz gerekiyor gözu tamamen iyi demis... Göz bebegi dedigimiz pupilasinin buyumesi icin damla katti iki göz ayni boyuttami degilmi icinde virus görunuyormu diye ama ilaci sadece 15 dk bekletti sonra bakti gözune normalde o ilac damlatildiktan 40-50 dk sonra bakilmasi gerekiyormus gözune ki ozaman pupilasi yeteri buyukluge ulasiyormus...
Kizim ilactan yorgun dusup uyudu uyaninca dikkat etmem lazim pupilasinin buyuklugune...
1 ay boyunca hergun 1 damla alacak... 1 ay sonra tekrar randevumuz var

1 yil boyunca bikac ayda bir kontrol edeceklermis ki virusun kesin gidip gitmediginden emin olmak icin...
Bu kontroller esnasinda kizim kiyameti koparmis dedi esim ilk kez böyle agladigini gördum diyodu...
Ben gözunun icindekini bakteri saniyordum meger en tehlikeli olan virusmus gözun tamamen iyilestigini gösterip geride dönebiliyormus...
Malesef bu seferde kurtulamadik ama dahada azalttildiginada sukur...

bunada şükür canım inş kurtulur bidahaki ay ve bidaha tekrarlamaz emeklerinde boşa gitmez

hanife6n

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2013
123
10
Merhaba, telefondan alıntıyı pek beceremiyorum, ben de momfortbaby almak istiyorum, nerden ve nasıl aldığını paylaşır mısın, tşk

Ben instagram üzerinden öğrendim. Ama google a momfortbaby yazarsan sayfası çıkıyor. Orta tüm bilgiler mevcut. Ankarada oturuyorum ben ürünü satan hanımda Ankarada olduğu için elden aldım ama kargoyla eve gönderiyorlar. 149 tl . Ayrıca yıkanıyor ve renkleri falan solmuyor. İnstagram hesabı olanlar varsa batuylabadeninannesi hesabından fotoğrafları görüp irtibata geçebilirler ya da internet sitesinden de iletişim kurulabilir

Lilacsofie

Dört yapraklı yoncayız:)
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2013
2.617
649
Benim kizce kaucuk olani aliyor sadece belki fikir olur digerinle vereyim dedim bi kere emzik gb ittiriyor kandirdigimi sandi galiba :))))
Buarada doktorun soylediklerini aktardigin iyi okdu bende nedenn oksuruyor acaba diyordum :)

Buna bin sukur canim..
Insallah geri donmez ve gerek kalmaz tekrar tedaviye..
Bazi seylerin bedelini kucucuk cocugun cekmesi cok uzucu..Eger dogru dusunuyorsam tabii..dogumda oldugunu saniyorumda

Esim pazar izinli oldugu icin biz ancak pazar ugrayabiliriz yaniniza,haftaici aksam saatleride olabilir ama pazar gunduz daha keyifli olur sanki :)
Gercekten cok heyecanli :)

Janicee ve Minnaklar'la da gorusecegiz en kisa zamanda nasipse..
Simdilik hem burdan hem whatsapptan idare ediyoruz :)

Sezen bana ne guzel seyler kattı kendisiyle beraber :) iyi ki tanidim sizleri..

Pazar harika olur bence de:) Minnaklar bize çok yakın oturuyor, biz de görüşeceğiz ilk fırsatta kısmetse.
Janicee'i bilmiyordum isterseniz Pazar günü hepberaber biraraya gelelim?

hanife6n

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2013
123
10
Ben yenidoğan kundağıyla almıştım kızlar bir aylıktan beri kullanıyorum momfortbaby i $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1405611082.375563.jpg

BESTEKIZ

Bİ SEN Bİ BEN BİRDE BEBEK
Kayıtlı Üye
22 Mart 2013
4.600
2.404
ben geldim bitanelerim :KK66:))

durudan haberler.....
masallahi war 5800 kg da 60 cm 39 bas cewresi ...asilarimiz bitti hic aglamadi o aglamayinca benim yuregim tas kesti icim sizladi onun yerine aglayasim geldi ;((( suan sakin 36 ..37 arasi degisken atesi allah hepimizin yardimcisi olsun....

dr.dan haberlerde soyle ki duru asi sonrasi ii olunca masallahi vardi kizimin babam beni de dr.a goturdu cunku esim cok israr etti kprka kprka gitim tum sikayetlerimi uzunca dinledikten sonra ssunlari soyledi.....

...hamilelikten kaldigina %99 eminim malesef tamamen gecis suresi en az 6 ay bu arada agrini hafifletecek cok guclu ilaclar war ama emziriosun istirahetle insalah hafifler...krem surulcek majezik werdi emzirme sagma saatlerini ayarlyip kullanabilirsin dedi.....eger 10 gu icinde ara ara ya dusmezse sanci hic hafifleme olmazsa ozamn bikez emara aliriz emin olur bekleriz dedi...simdi rontgene bile gerek yok dedi vucudun kendini toplama suresimis rahimi 40 gundu kalcamin 6 ay allahim neden bitek biz cekioz da kocalarimiz sadece kizini gelip sewip oksuo... ....

cok uzuldum iiylesme suresi cok gec ve hic bir tedawisi yok diye ama halam aradi buyuk hala onun komsu kizi olmus tam 6. ay da tik die kesilmis tedawisi cozumu yokmus oda cok cekmis...

duruya baktim agladim demi ne acilar cektim senin ici cekiorum da ama keske o asilari bile bana vursalardi da senin canin hic yanmasa dedim.....

hamilelik annelik bebek buyutmek ne kadar basitlesio dimi halbuku icimiz curuyor kanimiz cekilio hepinizi sewiorum yuzunu gorup sesini duymadigim canlarim :KK66:))

Lilacsofie

Dört yapraklı yoncayız:)
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2013
2.617
649
ben geldim bitanelerim :KK66:))

durudan haberler.....
masallahi war 5800 kg da 60 cm 39 bas cewresi ...asilarimiz bitti hic aglamadi o aglamayinca benim yuregim tas kesti icim sizladi onun yerine aglayasim geldi ;((( suan sakin 36 ..37 arasi degisken atesi allah hepimizin yardimcisi olsun....

dr.dan haberlerde soyle ki duru asi sonrasi ii olunca masallahi vardi kizimin babam beni de dr.a goturdu cunku esim cok israr etti kprka kprka gitim tum sikayetlerimi uzunca dinledikten sonra ssunlari soyledi.....

...hamilelikten kaldigina %99 eminim malesef tamamen gecis suresi en az 6 ay bu arada agrini hafifletecek cok guclu ilaclar war ama emziriosun istirahetle insalah hafifler...krem surulcek majezik werdi emzirme sagma saatlerini ayarlyip kullanabilirsin dedi.....eger 10 gu icinde ara ara ya dusmezse sanci hic hafifleme olmazsa ozamn bikez emara aliriz emin olur bekleriz dedi...simdi rontgene bile gerek yok dedi vucudun kendini toplama suresimis rahimi 40 gundu kalcamin 6 ay allahim neden bitek biz cekioz da kocalarimiz sadece kizini gelip sewip oksuo... ....

cok uzuldum iiylesme suresi cok gec ve hic bir tedawisi yok diye ama halam aradi buyuk hala onun komsu kizi olmus tam 6. ay da tik die kesilmis tedawisi cozumu yokmus oda cok cekmis...

duruya baktim agladim demi ne acilar cektim senin ici cekiorum da ama keske o asilari bile bana vursalardi da senin canin hic yanmasa dedim.....

hamilelik annelik bebek buyutmek ne kadar basitlesio dimi halbuku icimiz curuyor kanimiz cekilio hepinizi sewiorum yuzunu gorup sesini duymadigim canlarim :KK66:))

Demir'i doğurduğumda bende de dayanılmaz bel ağrısı olmuştu, hamileliğe bağlanmıştı ve fıtık olabileceği söylenmişti
Düzenli fizik tedavi filan denilmişti ama Demir'i bırakıp ta nereye gideceğim tabii ağlaya ağlaya dönmüştüm eve
Bana da çok güçlü ağrı kesiciler vermişti iğne yapmıştı ayrıca buscopan tarzında bir kas gevşetici de vermişti
Sanki ameliyat olmadan geçemez diye düşündüğüm ağrılar şak diye kesilmişti birkaç günde
Sonra da tekrarlamamıştı
İstersen bir gün boyunca sütünü sağıp dök, stoklardan verirsin arada mama
Bakalım ağrı kesicinin ya da diğer ilaçların etkisi oluyor mu belki de sen de rahatlarsın
Umarım da benimki gibi Allah yardımcın olur da altı ay dense de geçer hemen...

BESTEKIZ

Bİ SEN Bİ BEN BİRDE BEBEK
Kayıtlı Üye
22 Mart 2013
4.600
2.404
cok saol bitanem ....buscopan ney krem mi ilac mi...bel degil de kalca oste bu acilan pelwis kemiginin arkasini tarif etti dr.... ama biz de ya kreclenme yada fitik sandik bunlar olmadigina sukrediorum o ayri bisi tabiki..ajezik de cok basil bi ilac ama eczaci ve dr bir kez al gunde dedi alinca da 4 saat emzirme dedi o araya kadar sagar yada mama takwiyemi o saate cekerim bakalim ......amin insaalh farketmem nasil gectigini senin gibi..topalliorum ya herkese meram anlatmak daha cok tuketior beni....
Demir'i doğurduğumda bende de dayanılmaz bel ağrısı olmuştu, hamileliğe bağlanmıştı ve fıtık olabileceği söylenmişti
Düzenli fizik tedavi filan denilmişti ama Demir'i bırakıp ta nereye gideceğim tabii ağlaya ağlaya dönmüştüm eve
Bana da çok güçlü ağrı kesiciler vermişti iğne yapmıştı ayrıca buscopan tarzında bir kas gevşetici de vermişti
Sanki ameliyat olmadan geçemez diye düşündüğüm ağrılar şak diye kesilmişti birkaç günde
Sonra da tekrarlamamıştı
İstersen bir gün boyunca sütünü sağıp dök, stoklardan verirsin arada mama
Bakalım ağrı kesicinin ya da diğer ilaçların etkisi oluyor mu belki de sen de rahatlarsın
Umarım da benimki gibi Allah yardımcın olur da altı ay dense de geçer hemen...

plojovic

Gülüşlerinizle Alkışlayın Beni⚛️ S🍀S
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
12.158
13.608
Pazar harika olur bence de:) Minnaklar bize çok yakın oturuyor, biz de görüşeceğiz ilk fırsatta kısmetse.
Janicee'i bilmiyordum isterseniz Pazar günü hepberaber biraraya gelelim?

Janicee'de Sakaryali..Soylerim..
Minnaklarda bayramda burdaymis oraya tekrar donmeden gorusecegiz :)
Yazarken bile heyecanlaniyorum :)))))

Ben yenidoğan kundağıyla almıştım kızlar bir aylıktan beri kullanıyorum momfortbaby i Eki Görüntüle 1192131

:nazar: masallahh sizeee :)