2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

hcrhc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2013
83
23
Can
Canim ben kullanmiyirum. 6 aya kadar dusunmuyorum ama haftaya doktor kontrolumuz var ona da soracagim dun bu k8nuda bir yazi bulmustum ve burada paylastim. Okuyan arkadaslarin yorumunu bekledim ama kimse okumamis galiba tekrar paylasiyorum okuduktan sonra dusuncelerini paylasirsan sevinirim.
Turkiyeye geldiginde kizin hastalanacak diye tedirgin olma tatilin tadini cikar. Kimseyi kafana takma. Senden daha iyi kimse bakamaz ona biliyorlarsa baksinlar o zaman. Biz kocaman insanlar bilehasta oluyoruz ki onlar daha cok kucuk ve bagisiklik sistemleri bizim gibi degil hassas nasil hasta olmasinlar. Iki yildir gitmiyorsun qileni gormen sen7nde hakkin.
Canim adresi paylasmayi unuttum.

http://bebekyapimbakimonarim.blogspot.com.tr/2013/02/demir-takviyesi-gerekli-midir-degil.html

plojovic

Gülüşlerinizle Alkışlayın Beni⚛️ S🍀S
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
12.158
13.608

eyican06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2011
946
286
Canım biz de birlikte uyuyoruz ama ben uyuyamiyorum doğru düzgün eşim de tedirgin oluyor sen daha iyi bilirsin tabi ama aynı odada kendi yatagında yatması daha iyi değil mi ben çok uğraşıyorum öyle olsun die ama kızım benden ayrılmak istemiyor alıştı sanırım bu koku olayina..bir de gece uyandığında hemen meme yani başında oluyo busefer de meme ağzından çıksın istemiyor cikinca uyaniveriyo ole de olunca benim sirtim belim tutuluyor:KK43:
Siz nası uyuyor sunuz birlikte esin de oluyor mu yanınızda?
Canım biz eşimle yatağımızda yatıyoruz kızımda beşiğinde yanımızda yatıyor. hem ben rahatım hemde kızı. gece lambası ile de her uyandığımda rahatça kontrol ediyorum. eğer kendi beşiği büyükse sallanan küçük beşikten al ben onunla çok rahatım. tabi benim kızım uyku konusunda beni hiç üzmüyor çok şükür gündüzler koyun koyunanız bizde

fuldenirem

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2013
377
34
30
Merhaba hanimlar :) uzuuunnn bi aradan sonra buraya bakma firsatim oldu sonunda ama butun sayfalari okuyamadim. Cok birikmisler. Umarim herkez iyidir.ankarali anneler bulusmus hayirli olsun :)) ben bakamadigim için katilamadim araniza. Hayatim bi kosturmacadir sürüyor. Buyuk kizim okula basladi onu okula goturup getiriyorum. Kucuk kizimda kabiz oldu :KK43: doktor bagirsak duzenleyici ilac verdi bugun 3. Gun hala bi gelişme yok kuzucuguma cok uzuluyorum. Buyuk kizim mideyi bozmus onunla ugrastim cok sukur iyilesti :) hayatim doktor okul ve ev arasinda gecip gidiyor.

YAKUTESRA

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2009
360
74
34
Slm kizlar.
bana kasik mamasi onerirmisiniz.acil.
5 ay olacak kizim.e bebekteyim sizi bekliyorum .
marka model ne alayim.ilk defa anne sutunden baska bisey vercem.
sevgiler

syes

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Ocak 2014
3.382
4.504
Tomris'in notlarını okurken alıntı yaptığı bir şeyi alıntı yapıyorum :) çok hoşuma gitti
“Hayat zordur. Bu bir gerçek. Ama bir kez bu gerçeği anlar ve kabul ederseniz, hayat artık o kadar da zor olmaz. Çünkü bir kez kabul ettikten sonra, hayatın zor olduğu gerçeğinin bir önemi kalmaz.” M. Scott Peck

hcrhc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2013
83
23
Kizlar benim kiz elma icin agliyor. Azicik taddirayim dedim once yuzunu eksitti sonra elmayi agzindan zor cikardim oyle istahli emiyo ki anlatamam cikarincada aglamaya basladi.simdi bana kustu sut emmiyor:KK43:

Rzg14

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
19.476
21.448
Kizlar benim kiz elma icin agliyor. Azicik taddirayim dedim once yuzunu eksitti sonra elmayi agzindan zor cikardim oyle istahli emiyo ki anlatamam cikarincada aglamaya basladi.simdi bana kustu sut emmiyor:KK43:
Opsene her yerini :KK66:
Cok sirinmis masallah...

kubra1453

Zeynep Bu Güzellik Varmı Soyunda:)
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2013
188
111
Arkadaslar ya son haftalarda kaka sıkıntısı var kızımın. Yaklaşık ilk 3 ay her bezinde az yada çok oluyordu ama bi anda ne olduysa 3-4 güne cikti. Dr una söyledim küçük küçük sert sert olmadiktan sonra bi problem yok demisti. Simdi de 6 gün oldu hala yok.
Ama kızımda da öyle ıkınma yada herhangibi rahatsizlik yok.

Dün birkaç damla zeytinyagi icirdim. Bugün de icircem ama sonra yine olmazsa fitil vermeyi düşünüyorum:KK43:

Doktorlar 10gune kadar müdahale etmeyin diyo ama beklesem mi napsam bilmiyorumm:KK42:

fuldenirem

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2013
377
34
30
Arkadaslar ya son haftalarda kaka sıkıntısı var kızımın. Yaklaşık ilk 3 ay her bezinde az yada çok oluyordu ama bi anda ne olduysa 3-4 güne cikti. Dr una söyledim küçük küçük sert sert olmadiktan sonra bi problem yok demisti. Simdi de 6 gün oldu hala yok.
Ama kızımda da öyle ıkınma yada herhangibi rahatsizlik yok.

Dün birkaç damla zeytinyagi icirdim. Bugün de icircem ama sonra yine olmazsa fitil vermeyi düşünüyorum:KK43:

Doktorlar 10gune kadar müdahale etmeyin diyo ama beklesem mi napsam bilmiyorumm:KK42:
Canim bizdede ayni sikinti var ilk 7. Gunde fitille yapti fitilin ustunden 4 gun gecti 4. Gun kendi kendine yapti bugun 6. Gun hala yapmadi doktor bagirsak duzenleyici ilac verd 2 gundur kullaniyorum henuz yapamadi bugun kayisi hosafi vericem doktor verebilirsin dedi eger yapmazsa yarin fitil vermeyi dusunuyorum

kubra1453

Zeynep Bu Güzellik Varmı Soyunda:)
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2013
188
111
Ahh kiyamam canim yaa:KK70:
Bi bütün elmayi ver eline annesi ya cocuk isira isira yemek istiyo belli ki :KK70::KK48:

psikologanne

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2013
437
139

Ben de şu emme filelerinden aldım, içine şeftali koydum, nasıl emiyo cuk cuk görmeniz lazım :)

nisasmom

Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2014
91
32
Slm kizlar.
sevgiler

Canım kızlardan biri yazmıştı önceden hipp diye, bende geçersem humana ve hipp in mamalarını kullanıcam

Koseden

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2013
472
205
Slm kizlar.
sevgiler
Canım belki biraz geç oldu ama ben aptamilin sütlü pirinçli ve armutlu veriyorum zaten kızımın iştah problemi var çok yemiyor zaten ama oyalanıyor işte, yalnız armut diüretiktir bebek ishalken kesinlikle verme lütfen...

Tomris'in notlarını okurken alıntı yaptığı bir şeyi alıntı yapıyorum :) çok hoşuma gitti
“Hayat zordur. Bu bir gerçek. Ama bir kez bu gerçeği anlar ve kabul ederseniz, hayat artık o kadar da zor olmaz. Çünkü bir kez kabul ettikten sonra, hayatın zor olduğu gerçeğinin bir önemi kalmaz.” M. Scott Peck
Aynen öyle bebek ilk olduğunda ne yapacak ne yapacak diyordum hep. Eşim birgün dedi ki ' sen ne zamana kadar birşey yapacaksın, o ağlayacak üzülecek belki sevgilisinden ayrılacak aşk acısı çekecek. Senin şu anda tek görevin onu beslemek temiz tutmak geri kalanlarını kendine dert etme, zaman zaten bize dert ettirecek hepsini' o kadar hoşuma gitmişti ki, paylaşmak istedim...

Hehehehe bıdık haaaaa yerim onu ben, bırak yesin annesi sevmiş pıtırcık demek ki :KK66:
Ben de şu emme filelerinden aldım, içine şeftali koydum, nasıl emiyo cuk cuk görmeniz lazım :)
Yaaaaa ben de alayım o zaman hep tereddütle bakıyordum o filelere ne yapar acaba diye, bakalım bizimki sevecek mi gerçi rengin mama dışında herşeyi seviyor zaten ya neyse :)