2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

Rzg14

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
19.476
21.448
Allahtan ateş olmuyo ınss da olmaz canım.. hiç bi dişlik begendiremedik hep daha sert şeyler almak istiyo ağzına.. elini okadar sokuyo ki ağzına kusturuyo kendini..
Ha ha ha.. ayni bu modeller ya. Hatta ogurmekten nefessiz kaliyr.

Rzg14

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
19.476
21.448
Allahtan ateş olmuyo ınss da olmaz canım.. hiç bi dişlik begendiremedik hep daha sert şeyler almak istiyo ağzına.. elini okadar sokuyo ki ağzına kusturuyo kendini..
Senin kuzu kac kilo cnm sorun olmazsa yazman...
Senle ben hep dikkat ediyrm surekli bebegi kucaginda olanlariz da..benzer gidiyrlar baya. Masallahi bar 8kg100 gram benim kuzu. Belim yanim kiriliyr. En fazla 10 dk tasiyabiliyr baskasi. Hemen yorulup bana veriyorlar.

Tulayokay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2014
404
150
En son eylül 8 de idi kontrolumuz 7500 dediler bakalım bu ay nası olcak bi haftam iz kaldı..ben de yoruluyorum taşırken bi de yıkarken mahvoluyorum yaa beceremiyorum heralde yoksa herkes mi ole bebek kuvetinde yikiyorum babası suyunu döküyor ama benim belim kopuyo onu kaldır indir çevir. .bebeğini tek başına yıkayan var mi bi de siz nerde nası yikiyosunuz..
Buarada maşallah senin kuzuya..

Rzg14

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
19.476
21.448
saol cnm. Senin kuzuya da masallah.
ben bebek kuvetine havlu serip tek yikiyrm. Suyu da tas tas kendim dokuyrm. Cok sukur bjr derdimiz yok o yonden cnm. Ama tabiki egildigi icin ayaga kalkinca belim ve bacaklarim kopmus oluyr.
Ben evde duzenli kendim tartiyrm cnm. Dr.la tutuyr degerler.
En son eylül 8 de idi kontrolumuz 7500 dediler bakalım bu ay nası olcak bi haftam iz kaldı..ben de yoruluyorum taşırken bi de yıkarken mahvoluyorum yaa beceremiyorum heralde yoksa herkes mi ole bebek kuvetinde yikiyorum babası suyunu döküyor ama benim belim kopuyo onu kaldır indir çevir. .bebeğini tek başına yıkayan var mi bi de siz nerde nası yikiyosunuz..
Buarada maşallah senin kuzuya..

melis1643

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2013
102
11
Uyumuyor bu bebekkkkk....
Her yerimi yoldu, bu huyu cikti bir de...
Allahim ne cikmaz dismis....
Sirtim boynum agridan mahvoldum.

Çok zor ya biz de aynı dış çıkınca da geçmiyor sıkıntı biz hala uykusuzuz hiç uyumuyor yatınca bagiriyor çözemedim hala uyku sorununu.simdi diste çıktı emerken isirmaya başladı dün koparacak sandım öyle geçirdi ki dişini. Annelik zormuş gerçekten allah yardımcimiz olsun hepimizin

psikologanne

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2013
437
139
Sebze püresine ne zaman geçersen, pürenin miktarına göre 1 tatlı kaşığına kadar saf zeytinyağı koyarsan iyi gelir canım
Bir de kaynatılmış su verebilirsin artık, biberondan içmese de kaşıkla verebilirsin. Nedense dısarda duran su cok soguk oluyor. Ilık sutten sonra bebek yadırgıyor. Suyu da ılıtıp verınce içiyorlar.

Tamamdır canım yetiştin gene imdada :)

Teyzeleri kizimin disi cikmis, bugun farkettik kac gundur cok huysuzdu zaten, meme emmiyordu. İnsallah iyilesir artik:KK66:

Hayırlı olsuun :)

Kızlar uykusuzluk konusulmus, benim bütün gece nerdeyse kesintisiz uyuyan tosbaaamm artık gece 4 ten sonra kesinlikle uyumuyorr...bayılıp kalıcam bir yerde... diş emareleri bizde de var ama patlatamadı bir türlü...napıcaz valla, ne zaman düzene girer bu uykular

Rzg14

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
19.476
21.448
Çok zor ya biz de aynı dış çıkınca da geçmiyor sıkıntı biz hala uykusuzuz hiç uyumuyor yatınca bagiriyor çözemedim hala uyku sorununu.simdi diste çıktı emerken isirmaya başladı dün koparacak sandım öyle geçirdi ki dişini. Annelik zormuş gerçekten allah yardımcimiz olsun hepimizin
Oyyy haklisin cnm.
ya bi de isirmalari var ;(
Tamamdır canım yetiştin gene imdada :)

Hayırlı olsuun :)

Kızlar uykusuzluk konusulmus, benim bütün gece nerdeyse kesintisiz uyuyan tosbaaamm artık gece 4 ten sonra kesinlikle uyumuyorr...bayılıp kalıcam bir yerde... diş emareleri bizde de var ama patlatamadı bir türlü...napıcaz valla, ne zaman düzene girer bu uykular
Vallahi cnm oturdugum yerde basim dönuyr artik. Nasil olacak bu uykusuzlukla bilemiyrm. Bayilmak uzereyim.

Rzg14

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
19.476
21.448
cancanlarrr biz birazdan yola çıkcazz:KK55::KK55::KK24:
10 gün yokum sizi öslerimm ben yaaa :KK43::mad::mad:
şimdiden güzel bayramlar diliyorum hepinizee :KK73::KK73:
büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öpüyorummm :KK60::KK15:
Mutlu bayramlar canim. Iyi yolculuklar. Dikkatli gidin dönün

Koseden

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2013
472
205
Kızlar merhaba kaç gündür oluyorum fakat yazamıyorum sanırım bizim kuzununda dişleri çıkacak, ne gece uyuyor ne gündüz duruyor. Dün gece hiç uyanamamışım eşim bakmış Rengin'e, nasıl insansın hiç mi birşey duymadın diyor vallahi duymadım canıma okuyor çünkü hanım. Sabah giderken yatağa koymuş saçımın çekilmesiyle uyandım, ya bu bebekler nasıl böyle güçlü oluyorlar anlamıyorum. Saçımı başımı yoluyor, her tarafım tırnak izi paramparça etti beni bildiğiniz hergün düzenli olarak dayak yiyorum :)
Bizim kız dün 5. Ayına girdi, her öğlene doğru meyve suyunu içiyor, öğleden sonra yarım çay kaşığı yoğurt, akşam üstü de kaşık maması lakin kaşık mamasında sorunumuz var tam açmıyor ağzını bugün ben yapmayı planlıyorum pirinç unundan bakalım ona da mı yok diyecek.
Biz bayramı evde geçiricez, gelecek hafta bugün Antakya'ya gitmeyi planlıyoruz termal bir otele orada kapalı havuz da varmış eşim Rengine bakarsa azıcık yüzmeyi planlıyorum dua edin de baksın ne olur valla artık cinnet gelecek yoksa :KK66:
Ben ve kızım bayramınızı kutluyoruz teyzeleri, hepimiz istediğimiz gibi dinleniriz inşallah, kuzularınızı öpüyorum bal yanaklarından :)

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 129

niisam

Allah varken umut biter mi
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2010
230
94
37
Kızlar merhaba kaç gündür oluyorum fakat yazamıyorum sanırım bizim kuzununda dişleri çıkacak, ne gece uyuyor ne gündüz duruyor. Dün gece hiç uyanamamışım eşim bakmış Rengin'e, nasıl insansın hiç mi birşey duymadın diyor vallahi duymadım canıma okuyor çünkü hanım. Sabah giderken yatağa koymuş saçımın çekilmesiyle uyandım, ya bu bebekler nasıl böyle güçlü oluyorlar anlamıyorum. Saçımı başımı yoluyor, her tarafım tırnak izi paramparça etti beni bildiğiniz hergün düzenli olarak dayak yiyorum :)
Bizim kız dün 5. Ayına girdi, her öğlene doğru meyve suyunu içiyor, öğleden sonra yarım çay kaşığı yoğurt, akşam üstü de kaşık maması lakin kaşık mamasında sorunumuz var tam açmıyor ağzını bugün ben yapmayı planlıyorum pirinç unundan bakalım ona da mı yok diyecek.
Biz bayramı evde geçiricez, gelecek hafta bugün Antakya'ya gitmeyi planlıyoruz termal bir otele orada kapalı havuz da varmış eşim Rengine bakarsa azıcık yüzmeyi planlıyorum dua edin de baksın ne olur valla artık cinnet gelecek yoksa :KK66:
Ben ve kızım bayramınızı kutluyoruz teyzeleri, hepimiz istediğimiz gibi dinleniriz inşallah, kuzularınızı öpüyorum bal yanaklarından :)
Oyyyy yaradana kurban olurum. Masallah buyumus kilo almis annesi uzulme artik. Rabbim esirgesin kuzucuklari

oferta

yaşama sebebim oğullarım
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009
3.938
217
cancanlarrr biz birazdan yola çıkcazz:KK55::KK55::KK24:
10 gün yokum sizi öslerimm ben yaaa :KK43::mad::mad:
şimdiden güzel bayramlar diliyorum hepinizee :KK73::KK73:
büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öpüyorummm :KK60::KK15:

iyi yolculuklarrrrrrrrrr.

ohh ne güzel inşallah eşin bakarda rahat rahat dinlenirsin biraz canım. benimde tatile o kadar çok ihtiyacım varki :KK43:

derin58

sen benim kabul olmuş duamsın..
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2013
181
22
Mrb arkadaşlar. Şu ek gıdaya başlama işi iyce kafamı karıştırdı. Herkes bişey diyo. Sizler başladınızmı acabao_O