2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

syes

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Ocak 2014
3.382
4.505
ya hatunlar bir şey sorucam size karnımda böyle kıpırtı gibi bir şey var 3 gündür bebek hareketleri gibi, hamile kalmış olamam değil mi geçen ay regl de oldum yani olmaz öyle bir şey değil mi nolur biri bende de öyle oluyor desin:KK17:

Rzg14

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
19.476
21.448
ya hatunlar bir şey sorucam size karnımda böyle kıpırtı gibi bir şey var 3 gündür bebek hareketleri gibi, hamile kalmış olamam değil mi geçen ay regl de oldum yani olmaz öyle bir şey değil mi nolur biri bende de öyle oluyor desin:KK17:
Gecen ay regl.olduysan suan da kipirti varsa bebek olamazki cnm. Sen de biliyrsun en erken 15-16. Haftalarda hissediliyr hareketler.. rahat ol cnm.

PaPAtyaOrj

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2013
1.199
183
Canim bizim b12 98 cikti digerleri normal dedi offf neler cektik bir Allahim bilir Allahim kimsenin evladina dert vermesin bizimde 10 igneydi 7 tanesini hergun 3 gun asiri icirdik dodex kirmizi bizimkide pazartesi tekrar gidecez bakalim insallah duzelmistir insallah kizinda hicbirsey cikmaz turkiyedeki doktoruna danis bence bize hemotoloji uzmani yazdi biz cocuk doktorumuza da sorduk ikiside icirmemiz gerektigini soyledi kalanlari danisarak sende icir cunku doktor bize ilacin hepsi alinmasi gerek demisti
Ne cektiginizi bilmesemde az cok anliyorum Rabbim bizi evladimizla sinamasin onlari korusun insallah.

Ben receteye baktim kas1ktan uygulanir diye yaziyordu.
Doktorlar bilmedigimiz ilaci vurmayiz diyorlar kaynimda doktor aradan 12 gun gecti kalan 4 taneyide kaynima söyliyimde vursunmu gec kalmadikmi kalan icin acaba ?
Turkiyedede degilim doktorada soramamam ki.
Caresiz kaldim yine insallah haftaya kanlarda iyi cikar biraz kansizlik vs görunce yardimda etmiyorlar ki.

PaPAtyaOrj

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2013
1.199
183
hämta.jpg
bizimki bu oluyor canim

PaPAtyaOrj

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2013
1.199
183
Yada annem araciligiyla sordurayim niye aklima gelmediki kaynimin doktor oldugunu annemin turkiyede oldugunu unutucak kadar bunamisim herhangi bir cocuk doktoruna sordurtayim ben

Rzg14

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
19.476
21.448
Gunaydin.
biz de demin 6.ay asilarimizi olduk. Baya agladi yavrum. Umarim atessiz sorunsuz atlatiriz.
Hemsireye de uyuz oldum. Ikidir ukala sekilde davraniyr. Baya sinirlerimi bozdu ama velahavle dedim. Ne saniyor acaba kendini cozemedim. Cins cins tavirlar. Sunu yap diyr yapiyrm. Diger ay niye bunu yaptin diyr kiziyr.. e siz dediniz dememe kalmadan lafi agzima tikip azarlama moduna geciyr. Cocugumun canini yakmasin diye susuyrm ama bir gun ciddi anlamda ariza cikaracagim sanirim.

Tulayokay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2014
404
150
Gunaydin.
biz de demin 6.ay asilarimizi olduk. Baya agladi yavrum. Umarim atessiz sorunsuz atlatiriz.
Hemsireye de uyuz oldum. Ikidir ukala sekilde davraniyr. Baya sinirlerimi bozdu ama velahavle dedim. Ne saniyor acaba kendini cozemedim. Cins cins tavirlar. Sunu yap diyr yapiyrm. Diger ay niye bunu yaptin diyr kiziyr.. e siz dediniz dememe kalmadan lafi agzima tikip azarlama moduna geciyr. Cocugumun canini yakmasin diye susuyrm ama bir gun ciddi anlamda ariza cikaracagim sanirim.
Bizimki erkek uyuz oluyorum bayan hemsirelere..inş ateş olmaz canım bizimki sorunsuz geçti şükür hafif ateş oldu 37 yi geçmedi öylece atlattık. .başka bi huysuzluk var ama onu çözemedim bi ciksaydi şu dislerimz:KK43:

Rzg14

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
19.476
21.448
Bizimki erkek uyuz oluyorum bayan hemsirelere..inş ateş olmaz canım bizimki sorunsuz geçti şükür hafif ateş oldu 37 yi geçmedi öylece atlattık. .başka bi huysuzluk var ama onu çözemedim bi ciksaydi şu dislerimz:KK43:
Saol cnm. Ben de atesi yukselmezse bosa surup vermeyecegim. Dr hemen gidince ver dedi ama suan iyi atesi.
Bizimkinde de degisik bir huysuzluk var 2 gundur. Ve artik salyasi bildigin cenesinden damliyr. O kadar cok. Diş cikarma sezonu artik sanirim bizimkilerin.

syes

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Ocak 2014
3.382
4.505
Gecen ay regl.olduysan suan da kipirti varsa bebek olamazki cnm. Sen de biliyrsun en erken 15-16. Haftalarda hissediliyr hareketler.. rahat ol cnm.
Tahmini eğer olursam 16 haftalıktır şu an... :KK43: bir derdim var da biri yazmıştı her ay regl oluyomuş korunuyomuş ama hamileymiş üstelik hamileliğini 22. haftasında öğrenmiş ilaç kullandığı için erken doğum yapıp bebeğini kaybetmiş :KK43:
eşim dün gebelik testi eczaneler kapalı olduğu için alamadı, bugün bakıcam inşallah değilimdir :KK43:

mestcan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2011
957
254
@cuteheart gecmis olsun. Yusuf paasanin atesi cikmamistir insallah rahat atlatmissiinizdir geceyi. Hemsirene de sinir oldum. Arizayi cikar bence de. Seni azarlamaya hakki yok. Sanki basima profesör doktor olmuslar, bazilari oyle bir davraniyor ki. Gercekten azari hakediyorlar. Afedersiniz kicimin hemsiresi diyesim geliyor. Yanlis anlamayin meslegine ddgil yorumum kesinlikle gereksiz tavirlara kiziyorum. Bizim hemsiremiz cok tatli dilli sagolsun. O da gerseye hihim guzel deyip kafa salliyor yolluyir. Bi bilgi de vermiyor gerci siz varken baska birilerine ihtiyac duymuyorum bilgi icin :)

syes syes 16 haftalik olayini anlamadim canim. Anlattigin durum cok istisnai. Hayirlisi olsun :)

@ miraclemiracle son gunlerde yazmadi degil mi kizlar? Ben mi kacirdim caba. Iyidir insallah.

Rzg14

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
19.476
21.448
@cuteheart gecmis olsun. Yusuf paasanin atesi cikmamistir insallah rahat atlatmissiinizdir geceyi. Hemsirene de sinir oldum. Arizayi cikar bence de. Seni azarlamaya hakki yok. Sanki basima profesör doktor olmuslar, bazilari oyle bir davraniyor ki. Gercekten azari hakediyorlar. Afedersiniz kicimin hemsiresi diyesim geliyor. Yanlis anlamayin meslegine ddgil yorumum kesinlikle gereksiz tavirlara kiziyorum. Bizim hemsiremiz cok tatli dilli sagolsun. O da gerseye hihim guzel deyip kafa salliyor yolluyir. Bi bilgi de vermiyor gerci siz varken baska birilerine ihtiyac duymuyorum bilgi icin :)

syes syes 16 haftalik olayini anlamadim canim. Anlattigin durum cok istisnai. Hayirlisi olsun :)

@ miraclemiracle son gunlerde yazmadi degil mi kizlar? Ben mi kacirdim caba. Iyidir insallah.
Saol cnmm.daha bu sabah oldu asilari. Bakalim guzel gecer insallah gunumuz ve gecemiz.
Cins kadin yahu. Beni deli ediyr kac seferdir. Sinirden elim titriyr ama susuyrm. Maglum igne yapacak cocuguma diye. Bi bilmislik sorma cnm. Ben de meslegine degil kesinlikle; kisiligine uyuz oluyrm. Bunlara okumus ama adam olamamis denir cnm.

Rzg14

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
19.476
21.448
Tahmini eğer olursam 16 haftalıktır şu an... :KK43: bir derdim var da biri yazmıştı her ay regl oluyomuş korunuyomuş ama hamileymiş üstelik hamileliğini 22. haftasında öğrenmiş ilaç kullandığı için erken doğum yapıp bebeğini kaybetmiş :KK43:
eşim dün gebelik testi eczaneler kapalı olduğu için alamadı, bugün bakıcam inşallah değilimdir :KK43:
Yok cnm sanmam yahu. Hamile degilsindir.. yorma bununla kendini.

syes

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Ocak 2014
3.382
4.505
Saol cnmm.daha bu sabah oldu asilari. Bakalim guzel gecer insallah gunumuz ve gecemiz.
Cins kadin yahu. Beni deli ediyr kac seferdir. Sinirden elim titriyr ama susuyrm. Maglum igne yapacak cocuguma diye. Bi bilmislik sorma cnm. Ben de meslegine degil kesinlikle; kisiligine uyuz oluyrm. Bunlara okumus ama adam olamamis denir cnm.
4 aylık hamile olabilirim canım ama yüksek ihtimal psikolojiktir
Yok cnm sanmam yahu. Hamile degilsindir.. yorma bununla kendini.

bir derdim var köşesinden etkilendim sanırım Allahın izniyle yoktur insallah

Rzg14

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
19.476
21.448
4 aylık hamile olabilirim canım ama yüksek ihtimal psikolojiktir

bir derdim var köşesinden etkilendim sanırım Allahın izniyle yoktur insallah
Bence de cnm. Biraz etkilendigin icindir.
Test sonucunu yazarsin bize de dimi. Merakta birakma.