2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

oferta

yaşama sebebim oğullarım
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2009
3.938
217
merhaba kızlar bende aranıza katılmayı çok istiyorum.ocak 2010 doğumlu bir oğlum var ve şu anda da umarım hamileyimdir.Oğlum tüp bebek tedavisiyle dünyaya geldi.Şu anda ise donmuş embriyo transferi yaptırdım.2 eylülde iki adet embriyom transfer edildi.teorikte hamile sayılırım eğer miniklerim bana tutunmayı başarırsa bende mayıs annesi olacağım daha önce ocak 2010 annelerinde aylarca paylaşımlarımız oldu halada çok iyi dostlarım var çocuklarımız arkadaş olarak büyüdüler.bakalım hayırlısı inşallah bende mayıs annesi olacağım.

bakın ben ne buldum buraya yazdığım il mesajım.çok duygulandım şimdi.

syes

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Ocak 2014
3.382
4.512
Allah Allah. Ne yapiyr bunlar yahu..
Hatta annem tv de izlemis. Kizmai asisinin zamani cokkk onemliymis. Yanlis zamanda yapilirsa sagligi acisindan ciddi zarara neden oluyormus.

önce 12. ay diyorlardı eğer zamanı önemliyse neden öyle dediler ki? sana daha öncesinden mi 9. ayda yapılacak denildi canım

Mrsbeyaz

Kasdî bir in'am ve ikram
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2013
2.081
135
Slm ne var ne yok diye baktım hamile kalan bile var masallah ya dogum yapali 9 ay olcak berdeyse artık hic giremiyorum buraya..bana kısa bi özet geçin kizkar

syes

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Ocak 2014
3.382
4.512
Slm ne var ne yok diye baktım hamile kalan bile var masallah ya dogum yapali 9 ay olcak berdeyse artık hic giremiyorum buraya..bana kısa bi özet geçin kizkar
Canım hoşgeldin :) bebeğin nasıl sen nasılsın, bebişlerle uğraşıyoruz şu an diş çıkaran-ek gıdaya geçen- emekleyen- hasta olan bebekler trend topic olmuş durumda. Buralara pek gelen yok artık whatsapp gurubu var orada takılıyor genellikle mayıs anneleri

Rzg14

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
19.476
21.448
önce 12. ay diyorlardı eğer zamanı önemliyse neden öyle dediler ki? sana daha öncesinden mi 9. ayda yapılacak denildi canım
Cnm. 6.ay asisini yaptirinca hemsire direk aşı kagidina yazdi 15subat kizamik asisi diye. Her asi sonrasi, aşı kagidina yazar zaten bir sonraki asi icin su tarihte gel diye.

syes

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Ocak 2014
3.382
4.512
Cnm. 6.ay asisini yaptirinca hemsire direk aşı kagidina yazdi 15subat kizamik asisi diye. Her asi sonrasi, aşı kagidina yazar zaten bir sonraki asi icin su tarihte gel diye.
bizimki kağıda yazmıyor 12. ay da gel demişti ama ben de 9. ayda gideceğim. sağol canım:KK50:

Mrsbeyaz

Kasdî bir in'am ve ikram
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2013
2.081
135
Canım hoşgeldin :) bebeğin nasıl sen nasılsın, bebişlerle uğraşıyoruz şu an diş çıkaran-ek gıdaya geçen- emekleyen- hasta olan bebekler trend topic olmuş durumda. Buralara pek gelen yok artık whatsapp gurubu var orada takılıyor genellikle mayıs anneleri
Canım benim ikizlerim var pek vaktim yok anlaşılacağı gibi hiremiyirum buraya lilasofie a msj attım beni de alabikirsiniz vatsap guruba kim ilgileniyorsa..böylece görüşmüş oluruz kolayca..

ayne

Ya çaresizsiniz, ya da Çare Sizsiniz.
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2014
188
92
merhaba kızlar bende aranıza katılmayı çok istiyorum.ocak 2010 doğumlu bir oğlum var ve şu anda da umarım hamileyimdir.Oğlum tüp bebek tedavisiyle dünyaya geldi.Şu anda ise donmuş embriyo transferi yaptırdım.2 eylülde iki adet embriyom transfer edildi.teorikte hamile sayılırım eğer miniklerim bana tutunmayı başarırsa bende mayıs annesi olacağım daha önce ocak 2010 annelerinde aylarca paylaşımlarımız oldu halada çok iyi dostlarım var çocuklarımız arkadaş olarak büyüdüler.bakalım hayırlısı inşallah bende mayıs annesi olacağım.

bakın ben ne buldum buraya yazdığım il mesajım.çok duygulandım şimdi.
hamilesin sandım çok korktum.:-)

ayne

Ya çaresizsiniz, ya da Çare Sizsiniz.
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2014
188
92
kızlar kızamık aşısı 8. aydamı yapılıyo.benimde haberim yoktu.ne zaman yapılıyosa,bilen biri yazar mı? sağlık ocagında yapılanaşıdan bahsediyorsunuz demi.ben ilk defa duydum.12.ayda gelinicek diye yazıyo.

YAKUTESRA

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2009
360
74
34
Arkadaşlarım yoldaslarim selamlar. Çok özledim sizi. Takip edemiyorum artık sizi. 2.5 aydır çalışıyorum. Isten gelince koşa koşa kizimla ilgileniyorum. Tv yok internet gazete hiç bişey yok sadece onunla ilgileniyorum.
5.disi çıktı kızım 8.5 aylık. Artık büyüdü ek gıda ile pek arası olmasada yiyor bişeyler
değişmeyen tek şey uyku sorunumuz.
Hiç değişmedi kızlar. Hala kendini Yenidoğan sanıyor. .
Yarım saatte bir bazen daha az sürede uyanıyor uykuya adapte olamıyor. Doktor ailşın diyor deli oluyorum .uyuyup utanmadan hortlak gibi ise gidiyorum

diş buğdayı yaptım süper geçti. Kızıma tütü yaptım falan çok eğlendik.

Sizleri hamile anneleri ve bebeklerinizi öpüyorum sevgilerimi yolluyorum.
Iyi olun herdaimm ☺

deniz1006

Duo
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2012
1.367
608
ben geldimmmm. evimi çok özlemişim. ankarada kar var, hava buzzzz gibi. bizim oralarda hava mis gibiydi valla. değişiklik iyi oluyo böyle. bundan sonra eşim nereye ben oraya :). ozanımın uykusu orda harika oldu gece 12 de yattı sabah dokuzda kalktı ve sadece 1 defa uyandı. bakalım burda nasıl olacak bu gece.
SYESCİM valla tamda unutulmuşum diye düşünürken senin mesajını gördüm mutlu oldum.
MRSBEYAZ ikizler nasıll. hoş geldin.

bu arada bizimde asimiz 9. ayın bitiminde 16 şubatta.

Gulsum84

İki oğlan annesi :)
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2012
604
141
Dun aklimdaydin :) ortalarda yoksun diye dusunmustum..

Masallah pasayaa :) sevindim iyi oldugunuza..
Tşk ederim unutmamışsın. Whatup a mı girsek biz de. Telle çok meşgul olamıyorum.

ben geldimmmm. evimi çok özlemişim. ankarada kar var, hava buzzzz gibi. bizim oralarda hava mis gibiydi valla. değişiklik iyi oluyo böyle. bundan sonra eşim nereye ben oraya :). ozanımın uykusu orda harika oldu gece 12 de yattı sabah dokuzda kalktı ve sadece 1 defa uyandı. bakalım burda nasıl olacak bu gece.
SYESCİM valla tamda unutulmuşum diye düşünürken senin mesajını gördüm mutlu oldum.
MRSBEYAZ ikizler nasıll. hoş geldin.

bu arada bizimde asimiz 9. ayın bitiminde 16 şubatta.
Hangi ildeydin cnm. Ben balıkesirdeyim. Çocklar olduğu için cesaret edemiyorum yola. Ankara çok soğuk diyor arkadaşlar. Hem evimi özledim hem de burda rahatız

deniz1006

Duo
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2012
1.367
608
Tşk ederim unutmamışsın. Whatup a mı girsek biz de. Telle çok meşgul olamıyorum.

Hangi ildeydin cnm. Ben balıkesirdeyim. Çocklar olduğu için cesaret edemiyorum yola. Ankara çok soğuk diyor arkadaşlar. Hem evimi özledim hem de burda rahatız
Aaa bende balikesirdeydim. Edremitte. Ankara cok soguk gercektende.ben izmirde dogdum uzun bir surede edremitte yasadim. Boyle sicak memleketlerden sonra ankara hic cekilmiyor. Bende evimi cok ozlemisim. Insanin kendi evi gibi yok valla.