2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

deniz1006

Duo
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2012
1.367
608
Sanırım hastalığımı kızıma bulaştırdım öksğrüyor ve hırıltısı var
Gecmis olsun papatyacim.haber ver bize.
Denizcim benim ikisi de oğlan. İkisi de sünnetli. Tavsiyem ne kadar erken o kadar iyi. Büyük oğlum bibuçuk yaşında oldu. Küçüğü de bi buçuk aylıkken yaptırdık. Çabuk iyileşiyo az korkuyo. Kolaysünnet.com a bak tavsiyem. Sen ankaradasın. Bu doktor da ankarada ve süper. İkisini de ona yaptırdık. Beş dakika sürüyor inan.
teşekkür ederim canım. bakıcam dediğin siteye. doktorunda adını yazarsan sevinirim. benım sorum sünnetle ilgili değildi canım. sünnet olmamış cocugun pipi yapısıyla alakalıydı. ondan sünnet olmamış bir bebek sordum.

deniz1006

Duo
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2012
1.367
608
Kızlar brnim oğlanlar çok hareketli. Abimiz küçüğü hırpalamaya başladı baya. Çok stresli oluyo. Başbaşa bırakamıyorum ikisini. Ve abisi hep bebeği taklit ediyor. Bebeğim bronşit oldu antibiyotik başladık. Abisi tutturuyor ven de hastaım bana da içir. Her günümüz böyle geçiyor.
ah abide kıskançlık var yani.cok zor allah kolaylık versin.geçmiş olsun bebişinede. umarım hızlıca geçer gider hastalıkar

syes

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Ocak 2014
3.382
4.512
Günaydın hatunlarrr oğlumun burnu kaç gündür tıkalıydı aspiratörle biraz temizledim şimdi daha iyi ama geçici çözüm, önerilerinizi bekliyorum burnu açan başka yöntemleriniz varsa

Yok tatlim pipiyle ilgili sorun var gibi geldide normalmis.cis falan az yaptisabah. Bizde 2 bucuk aylikti yaptiracaktik. Doktorlar vaz gecirdi bizi.simdi artik 6 yasi bitirince yapcaz

Geçmiş olsun canım benim, Yusuf Eymenin pipisi bitik denilen bi durum var o şekildi sünnet şarttı bize

Sanırım hastalığımı kızıma bulaştırdım öksğrüyor ve hırıltısı var
Canım hemen bir doktora götürün çok geçmiş olsun
Kızlar brnim oğlanlar çok hareketli. Abimiz küçüğü hırpalamaya başladı baya. Çok stresli oluyo. Başbaşa bırakamıyorum ikisini. Ve abisi hep bebeği taklit ediyor. Bebeğim bronşit oldu antibiyotik başladık. Abisi tutturuyor ven de hastaım bana da içir. Her günümüz böyle geçiyor.

Allah yardımcın olsun canım siz böyle dedikçe ben 2. çocuktan korkuyorum :)

Whatsapp grubu var kullanıyorsan seni de bekleriz özlüyoruz seni

deniz1006

Duo
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2012
1.367
608
Syescim deniz suyu falan varya ondan kullaniyorum ben. Cok tikanmiyo bizim allahtan. Birde ben burnunu surekli kontrol ediyorum bisey varsa hemen aliyorum gunde ik defa falan temizlenmus oluyo boylelikle birikmiyor. En olmadi gunluk diye bisey var damla sakızı gibi gunluk sakizi oluyor iste onu suda kaynatiyorsun. Oda iyi geliyor.kalici bir cozum olmuyor ne yazikki temuzligini ihmal etmemek lazim.

Rzg14

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
19.476
21.448
Inanilmaz gerginim sebepsiz yere. Sabrim sifir. Ara ara rahmim de aciyr. Migdem de bulaniyr. Oglana bile zor tahummul ediyrm. Regl mi olacagim ki. Daha olmadim ben.

Son düzenleyen: Moderatör:

syes

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Ocak 2014
3.382
4.512
Syescim deniz suyu falan varya ondan kullaniyorum ben. Cok tikanmiyo bizim allahtan. Birde ben burnunu surekli kontrol ediyorum bisey varsa hemen aliyorum gunde ik defa falan temizlenmus oluyo boylelikle birikmiyor. En olmadi gunluk diye bisey var damla sakızı gibi gunluk sakizi oluyor iste onu suda kaynatiyorsun. Oda iyi geliyor.kalici bir cozum olmuyor ne yazikki temuzligini ihmal etmemek lazim.
Bizimki de deniz suyu spreyi ama her gün kullanılması iyi değil diyorlaro_O ben de her gün kullanamıyorum günlük nasıl bir şey face'te biri daha önce paylaşmıştı hırıltıya da iyiymiş ben bi aktarlarda bulmaya çalışayım sağol canım
Inanilmaz gerginim sebepsiz yere. Sabrim sifir. Ara ara rahmim de aciyr. Migdem de bulaniyr. Oglana bile zor tahummul ediyrm. Regl mi olacagim ki. Daha olmadim ben.

Rahmin ağrıması neden acaba, benim karnım ağrır. Çok az regl olmayan kaldı belki olursun :KK73:

deniz1006

Duo
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2012
1.367
608
Bizimki de deniz suyu spreyi ama her gün kullanılması iyi değil diyorlaro_O ben de her gün kullanamıyorum günlük nasıl bir şey face'te biri daha önce paylaşmıştı hırıltıya da iyiymiş ben bi aktarlarda bulmaya çalışayım sağol canım

Rahmin ağrıması neden acaba, benim karnım ağrır. Çok az regl olmayan kaldı belki olursun :KK73:
Syescim benim ihtiyacim olmuyor allahtan deniz suyuna cok fazla. Hergun kullanmanin zarari olabilir belki bilrmiyorum. Birde sprey degilde damla olanini kullaniyirum ben spreyin burna zarar verebilecegini duymustum. Gunlukte facede paylasilani gormedim canim ama aktardan gunluk sakuzi diye iste verir.suyun icinde kaynatiyorsun onu buhari aciyo. Miktarini aktara sor o dahi iyi tarif eder.birdededigim gibi gunluk temuzligini sakin ihmal etme

deniz1006

Duo
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2012
1.367
608
Cutecim heralde olacaksindir artik .vucudumuzun dengesi zor geliyor kendine dogum ardindan. Birde tabi cokzor cocuk buyutmek. Onunda etkusi var. Havada gene kotuledi cikip gez diyecem ama yagmur var havada.

syes

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Ocak 2014
3.382
4.512
Syescim benim ihtiyacim olmuyor allahtan deniz suyuna cok fazla. Hergun kullanmanin zarari olabilir belki bilrmiyorum. Birde sprey degilde damla olanini kullaniyirum ben spreyin burna zarar verebilecegini duymustum. Gunlukte facede paylasilani gormedim canim ama aktardan gunluk sakuzi diye iste verir.suyun icinde kaynatiyorsun onu buhari aciyo. Miktarini aktara sor o dahi iyi tarif eder.birdededigim gibi gunluk temuzligini sakin ihmal etme
Dikkat edeceğim temizliğine bundan sonra sağol canım:KK19:

Rzg14

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
19.476
21.448

Cutecim heralde olacaksindir artik .vucudumuzun dengesi zor geliyor kendine dogum ardindan. Birde tabi cokzor cocuk buyutmek. Onunda etkusi var. Havada gene kotuledi cikip gez diyecem ama yagmur var havada.

saolun kızlar. çatlamazsam iyidir bugün.

Tulayokay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2014
404
150
Belki de regl dir benim bugün oldu uzuuun bi aradan sonra tuhaf oldum ama bi rahatladım sanki ya da psikolojik olarak öyle hissettim bilmiyorum benim minik kuş bu aralar pek yemek istemiyor ağzını kilitli bikaç lokmadan sonra..ben yine emmesine bagliyorum ama artık doyurmaz ki emmek de anlamıyorum..yoğurt ve peynir Hayır demiyor ama yumurta sarısı ni sevmedi bi türlü:KK43: tam buğday ekmeği de veriyorum artık vala ne bulursam veriyorum artık aşırı salca ve tuz olmamak kaydıyla. .yemek yemeyi seviyor hiç muhallebi yemedi..Ne kadar çabuk buyuyorlar ama her halleri güzel bal kızım diyorum ona:)

Rzg14

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
19.476
21.448
Burnu icin dr bize "gifrer physiologica serum physiologique bebe" verdi. Saat basi bile kullanabilirsin dedi. Burnu tikali olmasin dedi.

deniz1006

Duo
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2012
1.367
608
Kizlar nasilsiniz bakalim.ozanim artik ne gece ne gunduz hic uyumuyor. Mesela dun gece 3 te uyudu. 5 te geri uyand ama hemen uyidu. Sonra 6 da tekrar kalkti uyumadi geri 8e kadar uğraştım uyuttum sonra 9 da tamamen ayakta. Gunduz deseniz neredeyse hic uyumuyor. Birde uykusuda yok gibi . Oyle huysuzluk falan yok. Zaten benim oglumun tek sorunu uyku. Babasida gunde 4-5 saat uyuyor. Huyudami babasina benziyecek yahu.

cutecim sen nasil oldun. Daha iyisindir insallah. Ben bugun yulaf unu aldim fakat en az yarim kilo veriyorlarmis. Neyse aldim artik ve buzdolabina koydum.

Rzg14

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
19.476
21.448
Kizlar nasilsiniz bakalim.ozanim artik ne gece ne gunduz hic uyumuyor. Mesela dun gece 3 te uyudu. 5 te geri uyand ama hemen uyidu. Sonra 6 da tekrar kalkti uyumadi geri 8e kadar uğraştım uyuttum sonra 9 da tamamen ayakta. Gunduz deseniz neredeyse hic uyumuyor. Birde uykusuda yok gibi . Oyle huysuzluk falan yok. Zaten benim oglumun tek sorunu uyku. Babasida gunde 4-5 saat uyuyor. Huyudami babasina benziyecek yahu.

cutecim sen nasil oldun. Daha iyisindir insallah. Ben bugun yulaf unu aldim fakat en az yarim kilo veriyorlarmis. Neyse aldim artik ve buzdolabina koydum.
Oyyy zor uykusuzluk.
Saol.denizim. sinirim gecti..regl yok ortada. Cok yorgunum. Gece 10kere kalkiyrz..gunduz uyku yok. Diş daha gelemedi ama bizi mahvetti..hep kucakta. Mız mız mız... oyle zaman geciyr sukur :KK66: