2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

changelife

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2011
2.336
1.786
evet ben de tekrar ettirmesem uzun süre unutuyor
mesela uzun zaman çak dememiştim unutmuş,çok üzülmüştüm
sizinkiler nasıl kızlar
bir de ne etkinlikler yapıyorsunuz bu aralar
biz ce e,eşya saklama,resimli kitaplara bakma yapıyoruz,halkaları çıkartyor ama inatla geri takmıyor

deniz1006

Duo
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2012
1.367
608
evet ben de tekrar ettirmesem uzun süre unutuyor
mesela uzun zaman çak dememiştim unutmuş,çok üzülmüştüm
sizinkiler nasıl kızlar
bir de ne etkinlikler yapıyorsunuz bu aralar
biz ce e,eşya saklama,resimli kitaplara bakma yapıyoruz,halkaları çıkartyor ama inatla geri takmıyor
Haha bizimkide öyle tek tek çıkartıyor ama takmiyor sanırım onu daha beceremiyor.cee yi ve saklama oyunu bizde oynuyoruz.bu aralar bir oyuncak var böyle topu üstten atıyorum alttan geri veriyor. Top döne döne aşağıya düşüyor. Onu ogrettim top atıp duruyor.

Rzg14

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2012
19.476
21.448
Biz ce-e, vs bayadir oynuyrz. Halkalari cikariyr. Takiyr. Ama yavas yavas :).
Tum karton kutulari darbuka olarak acaliyrz. Normal darbuka ve tefi de var. Onlarla oynuyrz. Araba suruyrz. Yapboz yapiyrz. Kitap hep vardi bizde. Legolarla oynuyrz. Takip cikariyrz. Aklima gelenler...
Disarda yurume calismalarimiz var :KK66: kus tavuk kedi kopek kovaliyrz. Agac seviyrz. Salincaga ve kaydiraga biniyrz.

deniz1006

Duo
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2012
1.367
608
Biz ce-e, vs bayadir oynuyrz. Halkalari cikariyr. Takiyr. Ama yavas yavas :).
Tum karton kutulari darbuka olarak acaliyrz. Normal darbuka ve tefi de var. Onlarla oynuyrz. Araba suruyrz. Yapboz yapiyrz. Kitap hep vardi bizde. Legolarla oynuyrz. Takip cikariyrz. Aklima gelenler...
Disarda yurume calismalarimiz var :KK66: kus tavuk kedi kopek kovaliyrz. Agac seviyrz. Salincaga ve kaydiraga biniyrz.
Ooo yusuf büyümüş artık annesi

Tulayokay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2014
404
150
Slm kızlar uzun zamandır yazamadım. .bizim 4 dişimiz de çıktı 5. Yolda ve cok sancılı bi süreci boğaz enfeksiyonu atlattik..yemek problemi başladı çorbalar güzel yemekleri pek sevmiyor yoğurt ve meyve de favorisi:)
Benim minik aştı kendini 5 6 adım atıyor ama sağlam deGil tabii gel gel yaptığımda bana doğru yürüyor küçük bi kitap kolim iz var onun üstüne çıkıyor kanepe ye çıkmak için çaba gösteriyor ama biraz yüksek geliyor sanırım. .dduvarlardan kapılarda tutunarak evi geziyor..Baba dede abi diyor üstündeki kuş resmini cikcik nerde deyince gösteriyor dişlerin nerde diyorum dilini cikariyor dışına sürüyor:)mutlu olunca alkış yapiyor müzik kulağı çok iyi hemen sallanıyor yana ve öne doğru oynuyor maşallah kuzuma..
doğumgünü hazırlıklarına çoktan başladık arkadaşımla kurabiyelerini yaptık memlekette kutlicaz konsept parti yapmayı planlıyorum hersey hazır sayılır kurabiyeler yapıldı afiş bastırdım pecete halkasi konuşma balonu ve hediyelik kitap ayraci bastırdım bir de gorumcem hediyelik cerceve yapiyor keceden baykus seklinde..hepsi pembe mor renk ve baykus konseptli..peemre mor balonlar aldım pembe puani yeli cupcake kağıtları aldım doğumgünü 8 Mayıs ama haftasonu kutlarız kalabalık olcak iki aile ve benim bikaç arkadaşım..hhersey tamam sadece kıyafetler eksik bakalım sırada onlar var

deniz1006

Duo
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2012
1.367
608
denizcim internette todizzo neşeli toplar diyor
o mu acaba
Evet evet canım baktım aynısı var bizdede 20150416_222345.jpg