Popüler Konu 2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

duailemutluluk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2014
1.487
1.237
merhaba anneler siz tecrübelisiniz dıye buraya yazıyorum ben 2015 mayıs annesiyim bu ay 18 ay aşımız var bır cok yan etkı yapıyormus kolda sısme kızarıklık falan gıbı sızlerde karsılastınızmı boyle bır sıkıntıyla kafam cok karıstı yaptırmalımıyım dıye yardım eden olursa sevınırım

syes

Anasının kuzusu :)
Pro Üye
4 Ocak 2014
3.061
3.612
merhaba anneler siz tecrübelisiniz dıye buraya yazıyorum ben 2015 mayıs annesiyim bu ay 18 ay aşımız var bır cok yan etkı yapıyormus kolda sısme kızarıklık falan gıbı sızlerde karsılastınızmı boyle bır sıkıntıyla kafam cok karıstı yaptırmalımıyım dıye yardım eden olursa sevınırım
Merhaba, evet kızarıklık ve şişlik olabiliyor ama çok fazla sürmüyor. Yaptırmanız iyi olur çocuk için çünkü Suriyelilerle beraber neredeyse tüm hastalıklar hortladı en azında aşıyla beraber korumuş olursunuz çocuğunuzu

duailemutluluk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2014
1.487
1.237
Merhaba, evet kızarıklık ve şişlik olabiliyor ama çok fazla sürmüyor. Yaptırmanız iyi olur çocuk için çünkü Suriyelilerle beraber neredeyse tüm hastalıklar hortladı en azında aşıyla beraber korumuş olursunuz çocuğunuzu
ÇOK TESEKKUR EDERIM SANIRIM YAPTIRACAGIM HAKLISINIZ

EsilaGuluBb

Ask BöcükleriMm.,.<3
Kayıtlı Üye
21 Mart 2014
871
363
Topige vakit bırakmıyor afacanlar ama görürseniz cevap da yazin istanbul avrupa yaLsinda oturan varsa doğum arkadaşalar iki tanısınlar sosyalleşmek istiyormuş paşam yasitlarinida bulamıyorum buluşalım birgün

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-02-2020

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 69 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 27-29 cm civarında ve bebeğiniz yaklaşık 1400-1500 gr. ağırlığa ulaştı. Bu ay boyunca doktorunuz sizden çeşitli kan testleri isteyebilir. Bu kan testlerinin amacı hamilelik sürecinizin yolunda gidip gitmediğinden emin olmaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

deniz1006

Duo
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2012
1.367
608
Ay ne zamandır bakmıyorum buraya birden mail gelince baktım. Keşke ist. Otursam buluşurduk. Yeni bebeğin geliyormuş sağlıkla al kucağına

Galateia

Guru
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2009
1.514
16
Geçmişi okuyup gülümsedim ne çok anı birikmiş ,bebeklerimiz artık çocuk oldu 3 yaşında :KK68:zaman ne kadar hızlı geçti:nazar:

EsilaGuluBb

Ask BöcükleriMm.,.<3
Kayıtlı Üye
21 Mart 2014
871
363
Geçmişi okuyup gülümsedim ne çok anı birikmiş ,bebeklerimiz artık çocuk oldu 3 yaşında :KK68:zaman ne kadar hızlı geçti:nazar:
aynen ne günler geçmiş burada ne yazışmalar doğum sancılarımı paylaştım güncel olarak heyecandan simdi 2 aylık kardeşi var oğlumun :KK50:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 18-02-2020

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 69 gün kaldı.

Bebeğinizin boyu yaklaşık 27-29 cm civarında ve bebeğiniz yaklaşık 1400-1500 gr. ağırlığa ulaştı. Bu ay boyunca doktorunuz sizden çeşitli kan testleri isteyebilir. Bu kan testlerinin amacı hamilelik sürecinizin yolunda gidip gitmediğinden emin olmaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt