• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

Semra5454

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2018
21
3
Hanımlar merhaba lütfen yardımcı olur musunuz kızım 5 aylik emziriyorum göğüslerim kocaman oldular zaten çok da minik değillerdi insalalh sütüm olduğu kadar emzirecem de bu büyüklük beni sağlık açısından çok etkiliyor tabi psikolojik de ya emzireme bitince birazda olsa kuculur mu

eylulvebaris

üç meleğinin annesi
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
1.641
26
Kuzuları büyüttük çok şükür , şimdi sıra okullu olmaya geliyor devletin ana okulları kaç aylıktan itibaren alıyor bilginiz var mı:KK54:

Tubishhim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2010
164
22
Evet 2014 mayis anneleri kac yil gecti cocuklar buyudu okullu oldu dertler tasalar ..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-09-2020

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 166 gün kaldı.

Kan kaydadeğer bir tazyik ile bebeğinizin göbek kordonu vasıtasıyla bebeğinize geçer. Bu su dolu bir hortum gibi kordonun düğümlenmesine direnç gösterir ve kendini düzeltmeye yarar. Baş dönmesi veya baygınlık hissi yaşıyorsanız, yatarken veya kalkarken yavaş hareket etmeniz veya yavaş pozisyon değiştirmeniz gerekir. Bebeğinizin gözleri ve kulakları şu anda olması gereken yere yerleşti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

AhmetYahya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
700
372
bi geriye bakayım dedim nasılda zaman geçiyo.benim kızda 6 yaşı dolduracak mayıs2de.oğlan abi olmaya hazırlanıyo.çok şükür

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-07-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 112 gün kaldı.

Bu andan, bebeğinizin beklenen doğum tarihine kadar olan sürede bebeğinizin ayakları yaklaşık iki kat artarak 45 mm den 83 mm ye çıkacaktır.Bazı anneler doğum öncesi prova niteliğindeki Braxton Hicks kasılmaları (doğum öncesi kasılmaları) yaşayabilirler. Daha önce gebe kalmış kadınlarda daha erken başlar ve daha şiddetli olur. Gebelik sırasındaki baş dönmelerine karşı yan tarafınıza yatmanız size faydalı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

milkk

.
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2019
2.020
2.822
kızlar, İstanbul bostancı da HELLO BABY diye bir var, hamile ve bebeği olan anneler için ,orada hamile vitamini, malt içecekler, aklınıza gelen her türlü yiyecek ve içecek ,giysiler, oyuncaklar, kitaplar, bebek arabaları, mobilyalar, emzirme koltukları var. Allah hayırlısı ile bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah, hepsinden alırız kızlar, Allah hayırlı ve sağlıklı bebekler versin. ben KARAMALZ diye bir içecek aldım, hem B12 dolu, doğal olarak, hem de süt yapıyor. şu anda limonlusunu içiyorum, bir de narlı aldık. alkolsüz tabiki bunlar hep arpa maltı ve şerbetçi otu çok faydalı.
İşe yarıyor mu acaba? Ben çok şey denedim kararsızım

Yukarı Alt