• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2014 Ocak Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• kızımız geliyor

Toplam Oy: 221 45,5%
  • oğlumuz geliyor

Toplam Oy: 251 51,6%
  • ikiz kızlarımız olacak

Toplam Oy: 4 0,8%
  • İkiz oğullarımız olacak

• ikiz; bir kızımız, bir oğlumuz olacak

• üçüzlerimiz olacak

Toplam Oy: 2 0,4%

• Ankete Katılan
    486

tuby123

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2013
7
0
Günaydın bende dün kanama için gittim bebeğim oluşmuş kalbınide doktor dedi sen farkedemezsin ama ben görüyorum atıyor dedi çok şükür perşembeye kadr dayanamıycaktım gercekten ama kesemin sekli kafama takıldı bu seferde armut gibi kötü bırsey yoktur dene

etropi

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2013
28
0
idrar kütür antibyogaramda klebsiella üredi yazıyor doktor augmentin verdi ...ya hu endişeliyim bebegime zararı olur mu içmesen n'olur doktoruma gözü kapalı güveniyorum fakat bir türlü içim rahat etmiyor ...

antibiyotik kullanan var mı ..

bakteri birimi <10,000 küçük

Son düzenleme:

misaaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2013
740
12
Kızlar bana dua edin bugün ikide pıtpıtları duymaya gidicem gece bel ve kasık ağrım oldu heycandanda uyuyamadım zaten, bebişimi görmek istiyorum artık bugün 7. Haftayı doldurdum yarın 7+1 olucam inşallah artık bebişin görünmesi lazım

K_N_P

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2013
25
7
idrar kütür antibyogaramda klebsiella üredi yazıyor doktor augmentin verdi ...ya hu endişeliyim bebegime zararı olur mu içmesen n'olur doktoruma gözü kapalı güveniyorum fakat bir türlü içim rahat etmiyor ...

dr.una güven canım birşey olmaz çok geçmiş olsun
bu arada herkese merhaba bnde 2014 ocak anne adayıyım şimdilik kesemizi gördük sadece

orkide2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2011
6.177
108

canım augmentin basit bir antibiyotik. gebelikte de kullanılabiliyor. kullan yani

K_N_P

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2013
25
7
Kızlar bana dua edin bugün ikide pıtpıtları duymaya gidicem gece bel ve kasık ağrım oldu heycandanda uyuyamadım zaten, bebişimi görmek istiyorum artık bugün 7. Haftayı doldurdum yarın 7+1 olucam inşallah artık bebişin görünmesi lazım
neyseki günün gelmiş beklemek yok artık :)) hayırlısıyla da duyarsın inşallah kalp atışlarını

Yukarı Alt