• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2014 Ocak Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• kızımız geliyor

Toplam Oy: 221 45,5%
  • oğlumuz geliyor

Toplam Oy: 251 51,6%
  • ikiz kızlarımız olacak

Toplam Oy: 4 0,8%
  • İkiz oğullarımız olacak

• ikiz; bir kızımız, bir oğlumuz olacak

• üçüzlerimiz olacak

Toplam Oy: 2 0,4%

• Ankete Katılan
    486

tamara61

sağlık&huzur&mutluluk...
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2013
576
143
Kızlar selam . Beni hatırlayan var mi. Uzun zaman oldu.....ben de ikincisine hamileyim.allah nasip ederse agustosda doğacak. Bu gruba uzun zamandır bakmıyordün. Hamile olan arkadaşlar var.hayırlı olsun kizlar:anneadayı:

speedy-gonzales

Carpe Diem
Pro Üye
11 Mart 2008
56.790
4.482
Kızlar selam . Beni hatırlayan var mi. Uzun zaman oldu.....ben de ikincisine hamileyim.allah nasip ederse agustosda doğacak. Bu gruba uzun zamandır bakmıyordün. Hamile olan arkadaşlar var.hayırlı olsun kizlar:anneadayı:
Hayırlı olsun cesaretli arkadaşım Rabbim kucağına sağlıkla almayı nasip etsin.
ben çok girmiyordum buraya Şubat annesiyken 24 ocakta doğum yaptım arada sizle muhabbet ediyordum :)
iki konuda da varım yani :KK70:

amber88

yusuf paşanın annesi
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2012
2.088
1.683
Ben de hamileyim. Ikinci oglumu bekliyorum, 2 ayimiz kaldi yaklasik:)

amber88

yusuf paşanın annesi
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2012
2.088
1.683
Maaşallah sana canim.Ben korktum ilk öğrenince.karışık duygular içindeyim.ama allah büyük..inşallah kolay olur senin için.
Amin.. senin icin de oyle olur insallah. Yaparız yaa niye yapamayalim ki:) allah kolayligini verir. Kismetleriyle gelir bebeler.

hequ

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2014
230
167
Merhaba kızlar ben de ocak 2014 ve şubat 2015 annesiyim ben de yurtdışındayım kimsem yok annem de ikinci doğumdan bi hafta sonra gitmek zorunda kalmıştı ben yaptıysam siz de yaparsınız allahın izniyle :KK66: ama şu aralar çok kıskanç oluyorlar da o illaki oluyor karakteriyle de alakalı biraz ve en zor kısmı hamilelik öyle söyliyim :KK43: sonra iyiki yapmışım diyceksiniz aynen kardeş şart <3

tamara61

sağlık&huzur&mutluluk...
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2013
576
143
Kızlar nerelerdesiniz....yazık oluyor foruma.kimsesiz kalmış......

Ben oğluma 2.dogum gününü de yaptım....bari bunları paylaşmaya devam edelim....

GARFIELDDD

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2013
252
9
Merhaba hanımlar. Vallahi2. Ye hamile kaldıktan sonra Bi girip bakayım dedim. Nasıl gidiyor yavrucaklarla hayat. Büyüdüler bile bizimki bır bır bır sürekli konuşuyor. Sırf çene oldu. Özlemişim valla

Yukarı Alt