• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2014 Ocak Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• kızımız geliyor

Toplam Oy: 221 45,5%
  • oğlumuz geliyor

Toplam Oy: 251 51,6%
  • ikiz kızlarımız olacak

Toplam Oy: 4 0,8%
  • İkiz oğullarımız olacak

• ikiz; bir kızımız, bir oğlumuz olacak

• üçüzlerimiz olacak

Toplam Oy: 2 0,4%

• Ankete Katılan
    486

02043

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2013
216
158
Kizlar bende 2014 ocak annelerindenim bende ikinciye hamileyim tekrar bebek bekleyen herkese Rabbim kolay dogumlar nasip etsin.Benim kizimda buara cok huysuz son aya girdik vakit azaldi oda iyice huysuzlasti sanki:KK43: iki yas ergenligine mi girdi bilmiyorum inatlasmalar itirazlar sizinkilerde durumlar nasil

amber88

yusuf paşanın annesi
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2012
2.088
1.683
Kizlar bende 2014 ocak annelerindenim bende ikinciye hamileyim tekrar bebek bekleyen herkese Rabbim kolay dogumlar nasip etsin.Benim kizimda buara cok huysuz son aya girdik vakit azaldi oda iyice huysuzlasti sanki:KK43: iki yas ergenligine mi girdi bilmiyorum inatlasmalar itirazlar sizinkilerde durumlar nasil
Aynen aynen hicbir farki yok minik ergen olmuslar resmen. Ben de ikinci oglumu bekliyorum kismetse 40 haftam doldu uzatmalari oynuyoruZ insallah yeni bebekler geldiginde ergenlikleri iyice artmaz yoksa yandik:)

02043

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2013
216
158
Aynen aynen hicbir farki yok minik ergen olmuslar resmen. Ben de ikinci oglumu bekliyorum kismetse 40 haftam doldu uzatmalari oynuyoruZ insallah yeni bebekler geldiginde ergenlikleri iyice artmaz yoksa yandik:)
Allah yardimcimiz olsun canim sagsalim bebegini kucagina alirsin inssallah

Aysbozz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2012
943
10
Kızlar maşallahhh ikinciler geliyo demek. Beni hatırlayanınız varmı ilk hamileliğimi öğrendiğimden beri aktiftim sonra koptum. Bi bakayım dedim sango, tamara, pufpuf, garfield hatırlıyorum sizleri son iki sayfayı okuyunca sizleri gördüm. Benim oğlulum hala konuşamıyor çok canım sıkılıyo bu duruma toplasam 10 kelimesi ancak var

GARFIELDDD

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2013
252
9
Aysbozz
Kızlar maşallahhh ikinciler geliyo demek. Beni hatırlayanınız varmı ilk hamileliğimi öğrendiğimden beri aktiftim sonra koptum. Bi bakayım dedim sango, tamara, pufpuf, garfield hatırlıyorum sizleri son iki sayfayı okuyunca sizleri gördüm. Benim oğlulum hala konuşamıyor çok canım sıkılıyo bu duruma toplasam 10 kelimesi ancak var
Bende seni hatırlıyorum Can'ım. Sakın üzme çanını 10 kelime varsa devamı gelecektir. Arkadaşımın oğlu 3.5 yaşında konuşmaya başladı annesi kahroldu bu süreçte şimdi sustur susturabilirsen.

AysheDuru

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2014
7.467
10.197
A Aysbozz bizim kızda aynı şekilde.. çok üzülüyorum ben mi yanlış yaptım diyorum ama yoo ben bütün gün onunla konusuyorum.
hiç üzülmeyin. benimki de sadece belli kelimeleri söylüyordu. bir iki gün içinde değişti ve birden cümlelere geçti :) çok çabuk değişiyor böyle şeyler :) ama tavsiyem mümkünse eğer emzik kullanıyorsanız onu bıraktırın.

naz034

Keşke hep yaz olsa
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2011
2.641
75
Hey gidi gunler.. valla ne cok yazmistik burda. Ilk heyecanlar ilk tekmeler hepsini paylastik. Buyuduler bile. Bazılarıniz ikinciye hamile yada dogurdu valla Tebrikler oncelikle. Ben ikinci konusunda cok kararsızim. Hatta dusunmuyorum bile diyebilirim. Bi taraftan da herkes kardes sart dio bilmiyorum karmakarisigim

AysheDuru

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2014
7.467
10.197
Hey gidi gunler.. valla ne cok yazmistik burda. Ilk heyecanlar ilk tekmeler hepsini paylastik. Buyuduler bile. Bazılarıniz ikinciye hamile yada dogurdu valla Tebrikler oncelikle. Ben ikinci konusunda cok kararsızim. Hatta dusunmuyorum bile diyebilirim. Bi taraftan da herkes kardes sart dio bilmiyorum karmakarisigim
Ben de cesaret edemem uzun süre... Daha bu bile paçalarımızda geziyoken.. Kıyamam zaten :)

zenku

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2008
953
72
herkese merhabalar.. çok uzun zaman olmuş buraya girmeyeli ya.. üye olduğumu bile unutmuşum diyebilirim yoğunluktan.. neyseki bir kullanıcıdan mesaj geldi de hatırladım :) bebişleri büyümüştür herkesinn

Yukarı Alt