2014 Sonbahar ALES yolcuları kalmasın :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CathyLizzie

❤ bin şükür Allah'ım..
ÜZGÜN
Pro Üye
16 Aralık 2011
13.845
13.678
Kızlarr şimdi önümüzde 2 ay var
Ben şöyle bir plan yaptım...Önce konu sayılarını çıkarttım da geometriden yaklaşık 7 konu ve sayısal sözel mantıktan ise 6 konu var.Ben önce onları çalışacağım.. Matematikten de 19 sanırım..
Şimdilik 2 mantık 2 geometri konusu haftada bitirerek kendimi ısındırayım diyorum zaten 3 hafta sonra geometri ve sayısal sözel mantık biter matematik ağırlıklı diğerleri tekrar ağırlıklı çalışırım...Evet evet ben böyle çalışcam..
Ya acaba buraya mı yazsak çalıştıkça yoksa günlük gibi bir sayfa açıp oraya mı yazsak btiirdikçe konuları hani heveslenmemiz için.Çünkü az kaldı ve sıkı çalışmamız lazım kıslaar :KK19:

limon1988

yeni başlangıçlara!
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2012
8.576
1.271
Kızlarr şimdi önümüzde 2 ay var
Ben şöyle bir plan yaptım...Önce konu sayılarını çıkarttım da geometriden yaklaşık 7 konu ve sayısal sözel mantıktan ise 6 konu var.Ben önce onları çalışacağım.. Matematikten de 19 sanırım..
Şimdilik 2 mantık 2 geometri konusu haftada bitirerek kendimi ısındırayım diyorum zaten 3 hafta sonra geometri ve sayısal sözel mantık biter matematik ağırlıklı diğerleri tekrar ağırlıklı çalışırım...Evet evet ben böyle çalışcam..
Ya acaba buraya mı yazsak çalıştıkça yoksa günlük gibi bir sayfa açıp oraya mı yazsak btiirdikçe konuları hani heveslenmemiz için.Çünkü az kaldı ve sıkı çalışmamız lazım kıslaar :KK19:
bende çalışmak istiyorum günlük aç istersen gelirim bende

BayanHicKimse

.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2012
14.500
10.270
Ben de girmeyi düşünüyorum sınava ama plan program yapmadım. Kpss için hazırlandığımdan bilgilerim tazedir diye güveniyorum da çalışmak lazım :KK51:

limon1988

yeni başlangıçlara!
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2012
8.576
1.271
Aynen ben de öyle, takip zor iş :oops:
olmazsa burdan yazalım takipsiz konuşuruz. sen sayısaldan gireceksin dimi bende eşit ağırlık ama sayılsalın dersleri ile aynı. ben yıllardır ders çalışmıyorum bilgilerim yok hızım da çok kötü. ihtiyaçın muhteşem 3 lü diye kitabını aldım yeni geldi yavaştan başlayacağım. bugün sayılara çalışmayı düşünüyorum

BayanHicKimse

.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2012
14.500
10.270
olmazsa burdan yazalım takipsiz konuşuruz. sen sayısaldan gireceksin dimi bende eşit ağırlık ama sayılsalın dersleri ile aynı. ben yıllardır ders çalışmıyorum bilgilerim yok hızım da çok kötü. ihtiyaçın muhteşem 3 lü diye kitabını aldım yeni geldi yavaştan başlayacağım. bugün sayılara çalışmayı düşünüyorum
Ben sadece test çözcem, ders çalışmak uzatır bu saatten sonra.
Elimde çok güzel mantık kitabı var onu halletsem yeter bana. İntibak yayınlarının kitap, kpssde fulletti bana mantığı.:KK53:

limon1988

yeni başlangıçlara!
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2012
8.576
1.271
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı Alt