2015 Aralık Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    423

aslidrmz

Bebegimm
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2014
312
173
Bende ikinciyi istyorum tekrar hsg rahim filmi cektrdm temmuz da beklıyorz daha..herseyın hayırlısı..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-03-2021

Hamileliğimin 4. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 256 gün kaldı.

Yolk kesesi (yumurta kesesi) ve göbek kordonu oluşmaya başlar. Yolk kesesi bir erken gebelik yapısıdır ve işlevi net olarak aydınlatılamamıştır. Bu yapı bir çember görünümünde ve içi siyah olarak gözlenir. Bebeği barındıran gebelik kesesi (amniyon boşluğu) büyüdükçe yolk kesesi gebelik kesesi ile koryon boşluğu arasında sıkışarak ortadan kalkmaya başlar. Yolk kesesinin büyüklüğü ve görünümü ile bebeğin sağlığı arasında yakın bir ilişki olduğu düşünülmektedir. Aşırı büyük, düzensiz, duvarı ince, içi siyahtan daha farklı bir renk gösteren bir yolk kesesi saptanması bebeğin sağlıksız olduğunun bir göstergesi olabilir.

Yaklaşık boyu : 0,15-0,20 mm (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

hedef 2016

Hoşgeldin hayatıma yarınım herşeyim Canım KIZIM
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2014
6.809
5.042
maşallah kızlar size tebrik ediyorum.. Benim kızım daha emmeyi yeni bıraktı. 2.çocuk bana hayal.. TEbrik ediyorum sizleri.Allah isteyen herkese nasip etsin.

ednah1907

Bal böceğim abi oluyor
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2012
1.196
1.514
kızlarr benim de 2. ci geliyorrrr :))))
ilkini 6 yılda yapınca 2 . den pek umut yoktu :))

7 haftalık herşey yolunda şükür birtek şeker yüksek çıktı ilkinde yoktu sıkıntı .
bakalım biri 3 yaşında diğeri bebek nasıl olacak

ebruliank19

🌼Hoşgeldin prensim👨‍👩‍👧‍👦
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2009
997
842
29
Selam kızlar 2015yılında ne çok girerdim katılırdım sohbetlere bebişimi beklerken bu forumda tekrar aklıma geldi, bende tekrar 2.bebişimi istiyorum Allahım en kısa zamanda nasip eder inş

esmerim53

11 Aralık - erkek bebek 😊
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2013
1.254
1.130
Selam kızlar 2015yılında ne çok girerdim katılırdım sohbetlere bebişimi beklerken bu forumda tekrar aklıma geldi, bende tekrar 2.bebişimi istiyorum Allahım en kısa zamanda nasip eder inş
hayirlisi olsun canim bende 2015 aralik annesiyim bizde 3. yu istiyoruz ama bakalim hayirlisi

aslidrmz

Bebegimm
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2014
312
173
....

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-03-2021

Hamileliğimin 4. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 256 gün kaldı.

Yolk kesesi (yumurta kesesi) ve göbek kordonu oluşmaya başlar. Yolk kesesi bir erken gebelik yapısıdır ve işlevi net olarak aydınlatılamamıştır. Bu yapı bir çember görünümünde ve içi siyah olarak gözlenir. Bebeği barındıran gebelik kesesi (amniyon boşluğu) büyüdükçe yolk kesesi gebelik kesesi ile koryon boşluğu arasında sıkışarak ortadan kalkmaya başlar. Yolk kesesinin büyüklüğü ve görünümü ile bebeğin sağlığı arasında yakın bir ilişki olduğu düşünülmektedir. Aşırı büyük, düzensiz, duvarı ince, içi siyahtan daha farklı bir renk gösteren bir yolk kesesi saptanması bebeğin sağlıksız olduğunun bir göstergesi olabilir.

Yaklaşık boyu : 0,15-0,20 mm (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

hedef 2016

Hoşgeldin hayatıma yarınım herşeyim Canım KIZIM
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2014
6.809
5.042
kızlarr benim de 2. ci geliyorrrr :))))
ilkini 6 yılda yapınca 2 . den pek umut yoktu :))

7 haftalık herşey yolunda şükür birtek şeker yüksek çıktı ilkinde yoktu sıkıntı .
bakalım biri 3 yaşında diğeri bebek nasıl olacak
maşallah canım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Rabbim.