Popüler Konu 2015 Aralık Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    423

hedef 2016

Hoşgeldin hayatıma yarınım herşeyim Canım KIZIM
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2014
6.790
5.028
maşallah kızlar size tebrik ediyorum.. Benim kızım daha emmeyi yeni bıraktı. 2.çocuk bana hayal.. TEbrik ediyorum sizleri.Allah isteyen herkese nasip etsin.

ednah1907

Bal böceğim abi oluyor
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2012
1.196
1.513
kızlarr benim de 2. ci geliyorrrr :))))
ilkini 6 yılda yapınca 2 . den pek umut yoktu :))

7 haftalık herşey yolunda şükür birtek şeker yüksek çıktı ilkinde yoktu sıkıntı .
bakalım biri 3 yaşında diğeri bebek nasıl olacak

ebruliank19

🌼Sağlıkla , hayırla gel bebeğim👨‍👩‍👧‍👧
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2009
945
653
Selam kızlar 2015yılında ne çok girerdim katılırdım sohbetlere bebişimi beklerken bu forumda tekrar aklıma geldi, bende tekrar 2.bebişimi istiyorum Allahım en kısa zamanda nasip eder inş

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-03-2020

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 89 gün kaldı.

Bebeğinizin vücüdundaki yağ oranı artmaya devam ediyor ve şu anda vücudunun %2-3'ü yağdan oluşmaktadır.Zaman zaman, rahminizin büyümesi ve bağların gerilmesinden dolayı pelvik (kasık) ağrıları görülür. Dinlenmek bu gibi durumda size yardımcı olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini saymaya başladınız mı?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

ebruliank19

Kayıtlı Üye
13 Ekim 2009
945
653
hayirlisi olsun canim bende 2015 aralik annesiyim bizde 3. yu istiyoruz ama bakalim hayirlisi
Hayırlısı olsun hakkımızda en kısa zamanda göbüşler bebiş le dolsun inş

Bebeğinizin vücüdundaki yağ oranı artmaya devam ediyor ve şu anda vücudunun %2-3'ü yağdan oluşmaktadır.Zaman zaman, rahminizin büyümesi ve bağların gerilmesinden dolayı pelvik (kasık) ağrıları görülür. Dinlenmek bu gibi durumda size yardımcı olacaktır. Bebeğinizin tekmelerini saymaya başladınız mı?

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

ebruliank19

Kayıtlı Üye
13 Ekim 2009
945
653

Yukarı Alt