2015 DGS 'ye Hazırlananlar Topiği

YEKTA61

Kırdığın Yerden Kırılırsın...
Pro Üye
2 Temmuz 2013
8.640
7.903

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-02-2020

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 114 gün kaldı.

Bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 650-700 gr arasında. Bebeğinizin gelişimininde, bu dönemde kazanılan ağırlığının çoğu kas ve kemik kütlesi ve büyüyen organ ve dokulardaki kilo artışlarıdır. Sonuçta, bebeğinizin hareketle ilgili bir çok kası doğumdan önce, geri kalan diğer kasları ise doğduğu gün gelişimini tamamlayacaktır. Bebeğiniz büyüdükçe hareket alanı daralıyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

gazeldustubaglara

Popüler Üye
Pro Üye
10 Ocak 2012
10.435
2.195
dikey geçiş sınavına girecek olanlar nerdesiniz, sınava az kaldı gelin azcık dertleşelim... kim nekadar çalışıyor, kaç soru çözüyor.. ramazan dolayısıyla ben pek çalışamıyorum, başım ağrıyor aç karna... akşamları da iftardan sonra tıkanıyorum... üfff sınava daaz kaldı napıcaz :mad:

prensesallora

Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2014
176
107
Bende girecem sınava stresten bir hal oldum yüzüm sivilce doldu:KK43:Özellikle sahura kadar uyumuyorum çalışıyorum.Gündüzde soru çözmeye çalışıyorum ,dershanede denemelere girdim ama bugün sondu.Elimden geldiğimce çalıştım artık sınavda ne olur bilemem.Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın.Bu arada bölüm ne?
dikey geçiş sınavına girecek olanlar nerdesiniz, sınava az kaldı gelin azcık dertleşelim... kim nekadar çalışıyor, kaç soru çözüyor.. ramazan dolayısıyla ben pek çalışamıyorum, başım ağrıyor aç karna... akşamları da iftardan sonra tıkanıyorum... üfff sınava daaz kaldı napıcaz :mad:

anneelvan

🦀
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2011
55
5
:KK56:Merhaba 2016 icin istanbulda cok iyi bi dershane ariyorum. Tavsiye edebileceginiz yerler varsa yazarsanız mubarek gunde duaciniz olurum :)

gazeldustubaglara

Popüler Üye
Pro Üye
10 Ocak 2012
10.435
2.195
Bende girecem sınava stresten bir hal oldum yüzüm sivilce doldu:KK43:Özellikle sahura kadar uyumuyorum çalışıyorum.Gündüzde soru çözmeye çalışıyorum ,dershanede denemelere girdim ama bugün sondu.Elimden geldiğimce çalıştım artık sınavda ne olur bilemem.Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın.Bu arada bölüm ne?
ilahiyat canım ilitam istiyorum... türkiyenin neresi olursa olsun, hayırlı ise olsun hangi şehir olursa..sen hangi bölümsün?

prensesallora

Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2014
176
107
Benim sosyal hizmetler ilk tercihim ataaöf olacak sonra bütün örgünleri yazacam.Kontenjanlar baya düştü inşallah yerleşebiliriz.:110:

lilya2008

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2015
3
0
:KK56:Merhaba 2016 icin istanbulda cok iyi bi dershane ariyorum. Tavsiye edebileceginiz yerler varsa yazarsanız mubarek gunde duaciniz olurum :)

canım ben izmirde bi dershaneyle anlaştım. eğitim sistemi falan kafama çok yattı. şubeleri oldugunu söylemişlerdi kadıköyde benim de iş durumum var istanbulda belki o taraflara geçebilceğimi söylediğimde bu bilgiyide edinmiş oldum...

kadıköydeymiş kurum dilerseniz bi ziyaret edin istanbulda..

Radikal Akademi diye biryer. Hatta kısa bi süreliğine sorumlusu izmirdeydi erhan bey onunla çok sohbet etmek fırsatımız oldu keyifli ve verimli bi sohbetti. sağolsunlar çok yardımcı oldular..

Yukarı Alt