• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2015 DGS 'ye Hazırlananlar Topiği

YEKTA61

Kırdığın Yerden Kırılırsın...
Pro Üye
Anneler Kulübü
2 Temmuz 2013
9.495
10.531
harika :) zormuydu sınav? biraz korkuyorum
yani kişi seviyelerine göre düz lise ve anadolu lisesinde eğitim almış kişiler için zor olmamalı ama meslek liseliler için zordu. Okula devam etmiyorum ben dondurdum. Tekrar gircem sınava ama hazırlanmıyorum yani

Nameles

🙅🙆🙅
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2017
2.544
2.803
yani kişi seviyelerine göre düz lise ve anadolu lisesinde eğitim almış kişiler için zor olmamalı ama meslek liseliler için zordu. Okula devam etmiyorum ben dondurdum. Tekrar gircem sınava ama hazırlanmıyorum yani
anladım. matematiğim pek iyi değil. bakalım inş olacak. senin netleri bi köşeye kaydettim. denemelerde vs. hedefim olacak :)

YEKTA61

Kırdığın Yerden Kırılırsın...
Pro Üye
Anneler Kulübü
2 Temmuz 2013
9.495
10.531
anladım. matematiğim pek iyi değil. bakalım inş olacak. senin netleri bi köşeye kaydettim. denemelerde vs. hedefim olacak :)
benim dezavantajım okul puanımın düşükl olması eğer yüksek olsaydı 300 küsür olurdu

beyazinci

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2017
2.761
5.335
merhaba arkadaşlar ben de ders çalışıyorum bir ay sonra sınavım var, odaklanmam lazım ama dikkatim çok dağınık. gün içinde evdeyim izinedyim, 5te kızım kreşten geliyo o zamana kadar olan saatleri güzelce planlamam lazım, ayrıca telefona çok bakıyoum whatsappa falan, bana motivasyon için bişeyler yazabilir misiniz? dikkati toplamak ve verimli çalışmak için nerele dikkat etmeliyim?

Yukarı Alt