2015 DGS 'ye Hazırlananlar Topiği

YEKTA61

Kırdığın Yerden Kırılırsın...
Pro Üye
2 Temmuz 2013
8.665
7.963
harika :) zormuydu sınav? biraz korkuyorum
yani kişi seviyelerine göre düz lise ve anadolu lisesinde eğitim almış kişiler için zor olmamalı ama meslek liseliler için zordu. Okula devam etmiyorum ben dondurdum. Tekrar gircem sınava ama hazırlanmıyorum yani

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-02-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 111 gün kaldı.

Vücudun en kısa ve ince damarları (kılcal damarlar) bebeğinizin derisinin altında gelişmeye başlıyor. Kan bu kılcal damarlara doldukça bebeğinizin cildi kırmızı yada pembemsi bir görüntü alır. Artık hamilelik sizin için yeni bir durumdan ziyade bir hayat biçimi oldu. Eğer hala mide bulantısı yaşıyorsanız iki saatte bir aperatif bişeyler yemeniz daha iyi hissetmenizi sağlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Nameles

🙅🙆🙅
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2017
2.044
1.891
yani kişi seviyelerine göre düz lise ve anadolu lisesinde eğitim almış kişiler için zor olmamalı ama meslek liseliler için zordu. Okula devam etmiyorum ben dondurdum. Tekrar gircem sınava ama hazırlanmıyorum yani
anladım. matematiğim pek iyi değil. bakalım inş olacak. senin netleri bi köşeye kaydettim. denemelerde vs. hedefim olacak :)

YEKTA61

Kırdığın Yerden Kırılırsın...
Pro Üye
2 Temmuz 2013
8.665
7.963
anladım. matematiğim pek iyi değil. bakalım inş olacak. senin netleri bi köşeye kaydettim. denemelerde vs. hedefim olacak :)
benim dezavantajım okul puanımın düşükl olması eğer yüksek olsaydı 300 küsür olurdu

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-02-2020

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 111 gün kaldı.

Vücudun en kısa ve ince damarları (kılcal damarlar) bebeğinizin derisinin altında gelişmeye başlıyor. Kan bu kılcal damarlara doldukça bebeğinizin cildi kırmızı yada pembemsi bir görüntü alır. Artık hamilelik sizin için yeni bir durumdan ziyade bir hayat biçimi oldu. Eğer hala mide bulantısı yaşıyorsanız iki saatte bir aperatif bişeyler yemeniz daha iyi hissetmenizi sağlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

beyazinci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2017
2.601
4.943
merhaba arkadaşlar ben de ders çalışıyorum bir ay sonra sınavım var, odaklanmam lazım ama dikkatim çok dağınık. gün içinde evdeyim izinedyim, 5te kızım kreşten geliyo o zamana kadar olan saatleri güzelce planlamam lazım, ayrıca telefona çok bakıyoum whatsappa falan, bana motivasyon için bişeyler yazabilir misiniz? dikkati toplamak ve verimli çalışmak için nerele dikkat etmeliyim?

Yukarı Alt