2015 Eylül Anneleri ve Bebişleri ( Doğum Sonrası Paylaşımlar)

N e V a

_Rüzgargülü_
Pro Üye
Emoji Skoru
9.647
tsk ederim canim ama gelde bana sor az mi cok mu kaldi diye sanki gecmiyor vakit :)))
Daha çabuk geçiyor zaman ikincide sanki ilki gibi pimpirikli olmuyor insan aman birşey olur diye :) Ben hep gezmeye gidiyorum :)

İkinci rahat oluyor diyenler doğru söylüyor o zaman :KK55:
Doğduktan sonra pek öyle olacağını sanmıyorum :)) Sabır lazım baya.
Durmadan soru soruyor oğlum anne anne anneee. Sürekli gel oyun oyna benle diyor valla bide hamile hamile çok zorlanıyorum :)

elifahsen

21.08.2015 oglum 30.04.2018 kizim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.052
Daha çabuk geçiyor zaman ikincide sanki ilki gibi pimpirikli olmuyor insan aman birşey olur diye :) Ben hep gezmeye gidiyorum :)

Doğduktan sonra pek öyle olacağını sanmıyorum :)) Sabır lazım baya.
Durmadan soru soruyor oğlum anne anne anneee. Sürekli gel oyun oyna benle diyor valla bide hamile hamile çok zorlanıyorum :)
pimpirikli olmuyosn o konuda haklisin daha ben alusveris bile yapmadim dusun :)))yanliz dinlenemiyosn cocukda olunca ve benim hamilelik cok agir geciyor acayip hantalim hic bisey yapmak istemiyrm

N e V a

_Rüzgargülü_
Pro Üye
Emoji Skoru
9.647
pimpirikli olmuyosn o konuda haklisin daha ben alusveris bile yapmadim dusun :)))yanliz dinlenemiyosn cocukda olunca ve benim hamilelik cok agir geciyor acayip hantalim hic bisey yapmak istemiyrm
Ben de hiç iş yapmak istemiyorum bazen oluyo baştan aşağı temizlik yapasım geliyor. Temizlik hastalığım yükseliyor benim :KK70:
İsim düşündün mü?

GAD2015

herşey Rabbimin izniyle güzel olacak
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.692
gunaydın 2. bebek bekleyenler hayırlısı ıle kucagınıza alırsınız ınsallah. benım ıkıncı 9 aylık oldu hamılelıgı gıbı ıkıncılerın buyumesıde hızlı oluyor hem ruhen hem bedenen cok yorucu ama ıkısıde ayrı tatlı guzeller bıtmeyen bı enerjımız oluyor. sadece tahammulumuz azalıyor. herşey guzel olsun ınsallah bebeklerınız uslu uyku seven olur :):)

Yukarı Alt