2015 Eylül Anneleri ve Bebişleri ( Doğum Sonrası Paylaşımlar)

wish-hope-lovee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
615
Merhaba arkadaşlar bayadir yazamıyorum gece gece aklıma geldi burasi. Hamileyken heyecanlarimiz bebekler doğunca birbirimize sorularımız güzeldi .şimdi bakıyorum da çoğunuzun ikinciler gelmis. Bende daha tek bir kizim var onu büyütüyoruz. Çok tatlı oldu sizinkiler de öyledir eminim. Kendinize çok iyi bakın opuyorum hepinizi bakalım beni tanıyabilmek misiniz ?

mukut31

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.286
Maşallah ikinciye niyetlenip doğuranlara benim bildiğiniz gibi evlilik kötü gidiyordu ve bu yaz başı 14 Mart’ta çok şükür bitti. O yüzden Elif’in bir kardeşi maalesef olamayacak ve o da tek çocuklar kervanına katılmış oldu. Annemin bir duası vardır. Rabbim herkese donsuzlar bahtı versin inşallah

N e V a

_Rüzgargülü_
Pro Üye
Emoji Skoru
9.647
Maşallah ikinciye niyetlenip doğuranlara benim bildiğiniz gibi evlilik kötü gidiyordu ve bu yaz başı 14 Mart’ta çok şükür bitti. O yüzden Elif’in bir kardeşi maalesef olamayacak ve o da tek çocuklar kervanına katılmış oldu. Annemin bir duası vardır. Rabbim herkese donsuzlar bahtı versin inşallah
Bundan sonra huzurlu ve hayırlı bir hayatınız olur inşallah. Allah evladınizi size bağışlasın.

wish-hope-lovee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
615
Bundan sonraki hayatınız inşallah daha iyi olur .üzüldüm ayrilmaniza ama ne yaşadığınızı siz bilirsiniz. Nedense ben sizin bir tane büyük cocugunuz var diye hatırlıyorum ama öyle değilmiş. Sağlık olsun ne diyelim Allah onlara ömür versin

0hatu0

Mûcizesi geldi... Şükürler olsun...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.657
Merhaba arkadaşlar bayadir yazamıyorum gece gece aklıma geldi burasi. Hamileyken heyecanlarimiz bebekler doğunca birbirimize sorularımız güzeldi .şimdi bakıyorum da çoğunuzun ikinciler gelmis. Bende daha tek bir kizim var onu büyütüyoruz. Çok tatlı oldu sizinkiler de öyledir eminim. Kendinize çok iyi bakın opuyorum hepinizi bakalım beni tanıyabilmek misiniz ?
Hatırladım canım seni:) evet maşallah bi çok arkadaş 2.yi de doğurdular. Beynim de tek çocuk hala:) rabbim sağlık versin hepsine ins

0hatu0

Mûcizesi geldi... Şükürler olsun...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.657
Canım hakkında hayırlısı olsun inş, bundan sonra daha da iyi olur hayatınız ins

SUHAN

63 h:58
Pro Üye
Emoji Skoru
27.984
Çok teşekkür ederim Amin cümlemizin evladını kendisine bağışlasın
Bu arada herkese iyi bayramlar
hakkında hayırlısı olsun hatırlıyorum seni

Yukarı Alt