• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2015 Ocak Anneleri

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

Toplam Oy: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

Toplam Oy: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

Toplam Oy: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

Toplam Oy: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

Toplam Oy: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

Toplam Oy: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .

sarfansari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
12.095
17.903
Herkese merhaba güzel anneler ve evlatları:)

Doğdu mu doğacak mı kız mo erkek mi uykusuz geceler yemiyorlar derken 4. Yaş olduk:) 2.5 senedir girmiyorum ilk defa girdim:)

Herkes nasıl? Bebeler nasıl? Kardeş geşen var mı? Öpüyorum hepinizi çok.
İyiyiz canım çok şükür.
Sen nasılsın
Bizde kardeş yok henüz,
Sende durumlar nasıl ?

Whiteandblue

Kûn fe yekûn🙏
Pro Üye
16 Ekim 2009
14.411
8.065
Herkese merhaba güzel anneler ve evlatları:)

Doğdu mu doğacak mı kız mo erkek mi uykusuz geceler yemiyorlar derken 4. Yaş olduk:) 2.5 senedir girmiyorum ilk defa girdim:)

Herkes nasıl? Bebeler nasıl? Kardeş geşen var mı? Öpüyorum hepinizi çok.
Merhaba, biz de 4 u doldurduk. Alerjik bünyemiz olduğu icin bu sene de kreş ve okulu pas geçtik. Seneye başlayacağız insallah. 3. Kardeşimiz oldu bizim 7 aylık hatta. Şuan 3 erkekler evde 9 yaşında abimiz de var. Çok şükür büyüyorlar. Oğlum alerjik olduğu icin büyürken çok yoruldum üzüntüsü yetti. Çok şükür geçti o günlerde.

sarfansari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
12.095
17.903
Merhaba, biz de 4 u doldurduk. Alerjik bünyemiz olduğu icin bu sene de kreş ve okulu pas geçtik. Seneye başlayacağız insallah. 3. Kardeşimiz oldu bizim 7 aylık hatta. Şuan 3 erkekler evde 9 yaşında abimiz de var. Çok şükür büyüyorlar. Oğlum alerjik olduğu icin büyürken çok yoruldum üzüntüsü yetti. Çok şükür geçti o günlerde.
Canım maşallah
Rabbim şifa versin inşallah..
Kizimdan 3 ay büyük yeğenim de alerjik
Çok çok.zor bir durum, Allah kolaylık versin.

Reengarenk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2016
2.756
4.245
Hala buralardasiniz ne güzel :KK68::KK68:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-10-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 149 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde, verniks kazeoza oluşmaya başlar. Verniks kazeoza, bebeğinizin derisini kaplayan krem görnümlü bir maddedir. Verniks kazeoza bebeğin derisini, gelişmekte olan bezleri ve duyu hücrelerini korur. Verniks, ölü hücreler, bebeğin derisindeki yağ bezlerinden meydana gelen yağlar ve lanugodan (geçici tüyler) meydana gelir. Annelerde lökore olarak bilinen bir beyaz akıntı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Reengarenk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2016
2.756
4.245
4 buçuk yaşını geçtik çok şükür uzun zamandır girmiyorum buraya şimdi aklima geldiniz acaba napıyor kizlar dedim kendi kendime bizde hala kardeş yok Abdullah sipariş veriyor iki tane istiyor 1 kiz 1 erkek))

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-10-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 149 gün kaldı.

Önümüzdeki iki gün içinde, verniks kazeoza oluşmaya başlar. Verniks kazeoza, bebeğinizin derisini kaplayan krem görnümlü bir maddedir. Verniks kazeoza bebeğin derisini, gelişmekte olan bezleri ve duyu hücrelerini korur. Verniks, ölü hücreler, bebeğin derisindeki yağ bezlerinden meydana gelen yağlar ve lanugodan (geçici tüyler) meydana gelir. Annelerde lökore olarak bilinen bir beyaz akıntı olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sarfansari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
12.095
17.903
4 buçuk yaşını geçtik çok şükür uzun zamandır girmiyorum buraya şimdi aklima geldiniz acaba napıyor kizlar dedim kendi kendime bizde hala kardeş yok Abdullah sipariş veriyor iki tane istiyor 1 kiz 1 erkek))
Nasılsın canım.
Bizde de kardeş yok henüz.
Benim kız da istiyor.
Hayırlısı bakalım.
Kızım bu sene krese gidiyor
Abdullah beyimiz nasil?

asliayet

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2014
1.146
3.024
MERHABA KIZLAAAR :)) ne cok konuşurduk güzel gunlerdı tek çocuk rahatlık :) sımdı 3 bebe bır hunılı anne.... zor zamanlardan gecıyorum oğlum anaokuluna gıdıyor ama alışmıyor sosyal ortama. ogretmen söylenmeye başladı. uyum sağlayamıyor dıyor. ıkızlerden sonra oğlum cok hırçınlaştı bende vakıt ayıramadım.. ıkızlerım 1.5 yasındalar onlarda daha yuruyemıyor. evden de pek çıkamıyoruz aman ne dertlıymıssım :) eskılerden kımler var ses verıın

sarfansari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
12.095
17.903
MERHABA KIZLAAAR :)) ne cok konuşurduk güzel gunlerdı tek çocuk rahatlık :) sımdı 3 bebe bır hunılı anne.... zor zamanlardan gecıyorum oğlum anaokuluna gıdıyor ama alışmıyor sosyal ortama. ogretmen söylenmeye başladı. uyum sağlayamıyor dıyor. ıkızlerden sonra oğlum cok hırçınlaştı bende vakıt ayıramadım.. ıkızlerım 1.5 yasındalar onlarda daha yuruyemıyor. evden de pek çıkamıyoruz aman ne dertlıymıssım :) eskılerden kımler var ses verıın
Canım maşallah sana
Okula alışır inşallah. Biraz disiplin sıkmış olabilir, böyle böyle alışacak.
Benim kızımın 3 yaşında kreş tecrübesi oldu 9 ay.
Şimdi de Kur'an eğitimi veren bir krese gidiyor.
Seneye anaokulu, sonraki sene ilkokul inşallah.
Benimki daha tek çocuk.
Seneye planlıyorum inşallah 2. Gebelik.

asliayet

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2014
1.146
3.024
Canım maşallah sana
Okula alışır inşallah. Biraz disiplin sıkmış olabilir, böyle böyle alışacak.
Benim kızımın 3 yaşında kreş tecrübesi oldu 9 ay.
Şimdi de Kur'an eğitimi veren bir krese gidiyor.
Seneye anaokulu, sonraki sene ilkokul inşallah.
Benimki daha tek çocuk.
Seneye planlıyorum inşallah 2. Gebelik.
benım oğlanda 4 6 yas kuran kursuna gıdıyor. çocuklarla ıletısımı yok. bıraz ozgur kafama gore oynayım kurallara uymayım ıstıyor. öğretmende ondan memnun degıl e bende azcık nefes almak ıstıyorum zaten gun ıcınde kafam kazan... bu haftada deneyelim dedı ogretmen moralım cok bozuk. valla cok çocukluluk cook zor bı kac yıl daha ertele :KK70:

sarfansari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
12.095
17.903
benım oğlanda 4 6 yas kuran kursuna gıdıyor. çocuklarla ıletısımı yok. bıraz ozgur kafama gore oynayım kurallara uymayım ıstıyor. öğretmende ondan memnun degıl e bende azcık nefes almak ıstıyorum zaten gun ıcınde kafam kazan... bu haftada deneyelim dedı ogretmen moralım cok bozuk. valla cok çocukluluk cook zor bı kac yıl daha ertele :KK70:
Allah kolaylık versin sana canım.
Bence 1. Dönem bitene kadar şans ver. İnşallah alışır da sen de biraz rahatlarsın, hem de kendisi için de çok iyi olur.

Yukarı Alt