2015 Şubat Anneleri

temmuzz

Guru
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2010
6.428
3.630
Eskileri hatırladım geldim ikinciler üçüncüler doğmak üzere biz tembel kaldık . Oglum kardess istiyor dua ediyo sürekli Allah'ım bana bebek verirmisin diye.,,,😁 Gözümde çok büyüyor hamilelik oğlum yalnız kalmasın diye istiyoruz bakalım Rabbim ne zaman nasip eder..burda çok karışık duyguları aynı anda yaşadık sevindik üzüldük korktuk tekrar aynı duyguları tadmak isterim

bahar111

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2013
253
107
Eskileri hatırladım geldim ikinciler üçüncüler doğmak üzere biz tembel kaldık . Oglum kardess istiyor dua ediyo sürekli Allah'ım bana bebek verirmisin diye.,,,😁 Gözümde çok büyüyor hamilelik oğlum yalnız kalmasın diye istiyoruz bakalım Rabbim ne zaman nasip eder..burda çok karışık duyguları aynı anda yaşadık sevindik üzüldük korktuk tekrar aynı duyguları tadmak isterim
Bizimki de öyleydi; Kardeş yolda geliyor. :) darısı başına:)

iparkatre

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2014
844
723
Merhaba kızlar, çok uzun zamandır kimseler yazmıyor buraya artık. belki kimse görmeyecek ama yine de paylaşmak istedim, ikinci kez şubat annesi olucam eğer kısmetse ☺ daha çok yeni ama bakalım inşallah sağlıkla kucağıma alırım. bakalım neler olacak 😊
Gözün aydın :) Bellidir artık cinsiyeti? :KK70: çoook uzun zaman oldu uğramayalı buralara, ne güzel günlerdi be...

yeb4

🎈
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2014
8.576
9.943
Gözün aydın :) Bellidir artık cinsiyeti? :KK70: çoook uzun zaman oldu uğramayalı buralara, ne güzel günlerdi be...
teşekkürler :)
kızımdan sonra erkek annesi olacağım kısmetse bakalım :)

evet güzel günlerdi, kocaman oldu şimdi çocuklar hey gidi..

PrensesAnnesi_

Allahın Rahmeti Üzerimize Olsun🤲
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
18 Ekim 2017
8.279
25.333
Kizlar konuma balarmisiniz bilgisi olanlar

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-01-2021

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 43 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin tırnakları parmak uçlarına ulaştı. Tırnakları küçük olsalarda hala düşük kas kontolleri sebebiyle bebekler kendilerini çizebilirler. Özellikle yataktan kalkarken posizyonunuzu yavaş ve özenli değiştirin. Düzenli yemek yiyerek kan şekerinizin çok düşük olmadığından emin olun. İyi havalandırılmış alanlarda bulunarak vücut ısınızın uygun kalmasını sağlayın.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

hayathey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2014
688
663
5 sene önceki duyguların yine en başındayım. Bugün öğrendim hamile olduğumu baya sürpriz oldu bize. Rabbim tamamına erdirsin inşallah.
Hayırlı olsun canım Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin🙏🏻 Darısı bizlere Rabbim nasip ederse inşallah 🤲🏻

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-02-2021

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 90 gün kaldı.

Bebeğinizin kas elastikiyeti yavaş yavaş gelişmektedir. Ve bu gelişme bebeğinizin kavrama gücüne yansımaktadır. Bebeğiniz geliştikce ve kuvvetlendikce daha aktif hale gelecek ve bu aktiflik veya hareketlilik bazen sizi uykunuzdan uyandıracak kadar şiddetlenecektir. Bebeğinizin boyu ortalama 25 cm. ve bebeğinizin ağırlığı ortalama 1 kg. civarında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

yeb4

🎈
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2014
8.576
9.943
5 sene önceki duyguların yine en başındayım. Bugün öğrendim hamile olduğumu baya sürpriz oldu bize. Rabbim tamamına erdirsin inşallah.
tesadüfen girdim buraya ve gördüm güzel haberi, hayırlı olsun sağlıkla doğsun inşallah :)

burada neler paylaştık neler, çok güzeldi :)
benim de kızım abla oldu, oğlum 3 aylık olmak üzere 🥰

temmuzz

Guru
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2010
6.428
3.630
tesadüfen girdim buraya ve gördüm güzel haberi, hayırlı olsun sağlıkla doğsun inşallah :)

burada neler paylaştık neler, çok güzeldi :)
benim de kızım abla oldu, oğlum 3 aylık olmak üzere 🥰
Allah bağışlasın canım. Hayırla. Büyüt bebişini. Çok.guzel zamanlardı her duyguyu aynı anda tattik beraber. Yine aynı duygularla biraz daha tecrübeyle yaşayacağız inşallah .