• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
  1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
  2- Dirseğinize öksürün!
  3- Yüzünüze dokunmayın!
  4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
  5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
  5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

2016-2017 Sonbahar/ Kış Trendi: Kadife Kombinleri

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
32.720
23.978
2016-2017 sonbahar/kış sezonunun en gözde parçalarından biri kadife. Gösterişli ve asil duruşuyla birçok kadının severek kullandığı kadife, kullanım alanı olarak geniş bir yelpaze sunuyor. İşte elbiselerden ceketlere kadifenin star parça olduğu en iyi beş kombin:

ElbiselerÖzellikle yeşil ve kahve tonlarının ön plana çıktığı elbiseler, Kendall Jenner gibi stil ikonlarının da favori parçası. Botlarla kombinleyerek daha modern bir hava yakalayabilirsiniz.

TakımlarKadife takımların sahip olduğu iddia ile stilinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Topuklu ayakkabılarla feminen, düz ayakkabılarla da maskülen bir tavra bürünebilirsiniz.

PantolonlarKadife pantolonları t-shirtler ve gömleklerle kombinleyip, günlük bir şıklık yakalayabilirsiniz.

CeketlerSıradan bir kotun ya da eteğin üzerine giyeceğiniz kadife ceketler tarzınızı ortaya koymaya yardımcı olacak. Bu sezonun diğer hit parçası bomber ceketler ise kadife ile harika bir uyum yakalıyor.

AyakkabılarBu sezon rengarenk kadife ayakkabı seçenekleri bulmak mümkün. Siz de ister elbiselerle ister pantolonlarla kadifenin asil duruşunu ayağınızda taşıyabilirsiniz.

ChokerlerHemen her kıyafetle kombinlebilen bu yılın öne çıkan parçası chokerler, kadifeyle buluşunca zarif ve hoş bir detay olarak boyunları süslüyor.
yasamtonu.com
 
Yukarı Alt