Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305

kedir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
62
arkadaşlar kan testi yaptırdınız mı en son 9.ayda demir ölçümü yaptırdık düzenli bir hekimim de yok. 18. ayda kan testi ya da yapılması gereken tetkikler var mı (aile saglğı merkezinin uyguladığı aşı hariç)

Elifece20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
344
arkadaşlar kan testi yaptırdınız mı en son 9.ayda demir ölçümü yaptırdık düzenli bir hekimim de yok. 18. ayda kan testi ya da yapılması gereken tetkikler var mı (aile saglğı merkezinin uyguladığı aşı hariç)
İstenilen bir tetkik test yok.ama ben üç ayda bir kendi isteğimle yaptiriyorum.

kedir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
62
İstenilen bir tetkik test yok.ama ben üç ayda bir kendi isteğimle yaptiriyorum.
Çocuk doktoruna gidip genel tahlil mi istiyorum diyorsunuz yoksa özellikle baktırdığınız bir şey var mı? Ben de yaptırmak istiyorum demiri düşük mü ne durumda merak ediyorum da

ajenjo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.009
Merhaba arkadaşlar bir bakayim foruma dedim hepinizi cok özledim yeni bebis bekleyenler saglikla alin kucaginiza umarım. Yirmi ayliga dogru ilerliyoruz biz de ve hala deli gibi emiyoruz bu ara dis gaz derken zaten hep huzursuz ve uykusuzuz hala. Memeden kesmek istiyorum ama kara kara düşünüyorum nasil yapacagim diye. İki yas yas sendromuna da giris yaptık gibi. Kendini yere atmakar kafasini duvara vurmalar olmadik seyler istemeler.. hepinize kolay gelsin burda cok güzel anlar paylaştık

Cane ilayda

Uykusuzun annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
446
Merhaba arkadaşlar bir bakayim foruma dedim hepinizi cok özledim yeni bebis bekleyenler saglikla alin kucaginiza umarım. Yirmi ayliga dogru ilerliyoruz biz de ve hala deli gibi emiyoruz bu ara dis gaz derken zaten hep huzursuz ve uykusuzuz hala. Memeden kesmek istiyorum ama kara kara düşünüyorum nasil yapacagim diye. İki yas yas sendromuna da giris yaptık gibi. Kendini yere atmakar kafasini duvara vurmalar olmadik seyler istemeler.. hepinize kolay gelsin burda cok güzel anlar paylaştık
Hic sormayin benim oglum dusman basina bi uykuda duruyor cok aktif huyzuz inatci bir bucuk yasindan once sutten kestim kolay oldu daha kucuktu sizin isiniz zor allah kolaylik versin

Cane ilayda

Uykusuzun annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
446
Mrb aekadaslar 2016 eylul 3 annesiyim benim oglum daha konusmuyor dede dedi lolo dlodlo diyor diyor o kadar cok cok aktif bir cocuk hep kosuyor hopluyor ziplihor elimizden tutup disari cikarmaya calisiyor zirlaaaa yapmasak 5 aylik kardesini dovuyor herseyi anliyor sadece konusamiyor sizin ne durumda var mi bir bilginz tsk

sinkar

Rabbi Hebli Mines Salihin.Kûn Fe Yekûn..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7.942
Mrb aekadaslar 2016 eylul 3 annesiyim benim oglum daha konusmuyor dede dedi lolo dlodlo diyor diyor o kadar cok cok aktif bir cocuk hep kosuyor hopluyor ziplihor elimizden tutup disari cikarmaya calisiyor zirlaaaa yapmasak 5 aylik kardesini dovuyor herseyi anliyor sadece konusamiyor sizin ne durumda var mi bir bilginz tsk
Cnm merhaba, ben 2016 Eylül annesi değilim ama mesajın dikkatimi çekti. Çünkü aynı sorunları biz küçük kardeşimde yaşadık, çok aktif bir çocuktu, geç konuştu. Konuşamadığı için hırçınlukta vardı. Çocuk psikiyatristine götürdük 4 yasında dikkat eksikliği ve hiperaktivite teşhisi aldı ve aynı zamanda özel eğitim desteği aldı. Çocuk psikiyatristine yada perinatoloğa götürmende fayda var.

Cane ilayda

Uykusuzun annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
446
Arkadaslar 2016 eylul 3 dogumlu oglum halen konhsmuyor 8 aylik bebegim bile baba ede diyor ama o halen konusmuyor sizinkiler ne durumda

sinkar

Rabbi Hebli Mines Salihin.Kûn Fe Yekûn..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
7.942
Arkadaslar 2016 eylul 3 dogumlu oglum halen konhsmuyor 8 aylik bebegim bile baba ede diyor ama o halen konusmuyor sizinkiler ne durumda
Canım üzülerek söylüyorum normal bir durum değil gelişim geriliği olabilir. İlk önce çocuk doktoruna bir götür o seni büyük ihtimalle yönlendirir. Çocuğunuzun özel bir desteğe ihtiyacı var.

Cane ilayda

Uykusuzun annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
446
Canım üzülerek söylüyorum normal bir durum değil gelişim geriliği olabilir. İlk önce çocuk doktoruna bir götür o seni büyük ihtimalle yönlendirir. Çocuğunuzun özel bir desteğe ihtiyacı var.
Herseyi anliyor 19 mart gotureecz artik ins kotu bisis cikmaz :KK43:

Yukarı Alt