Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

2016 izmir gelinleri için tavsiyelerr :)

Konusu 'Fotograf ve Video' forumundadır ve izmirlikiz35 tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2016
    Konu Sahibi : izmirlikiz35
  1. pink_rose35

pink_rose35 Üye Üye

Ödül Puanları:
    6
  2. 17 Ağustos 2016
  3. Leylak1122

Leylak1122 Üye Üye

Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar merhaba, geçen yaz 2015 ağustosta Alsancakta RA kuaför var Anıl harmandalı ona arkadaşım için gittik. Arkadaşıma gelin başı yaptı çok önceden anlaşmışlardı 1250 ye ve demo yapmadı ona.bana da 450 dedi depozito verdik fln neyse gittik çok ukalalar herkesin dedikodusynu yapıolar bizden sonra gelecek gelinin fln, mıral bozuyorlar. Kime ne para tuttururlarsa zaten. Bana kirpik taktı diye 50 tl daha aldı zaten saç makyaja 450 vermişim ve sölemedi ekstra slacağını kasada o an tartışmamak için verdim.Makyaj da kötüydü. Hiç profesyonel değiller. Paraya doymuşlar artık galiba sakın ama sakın gitmeyin amatörler karı koca hiç beğenmedik. Biz yandık siz yanmayın

4. 11 Ocak 2019 22:06
  5. Ebruli_3545

Ebruli_3545 Üye Üye

Ödül Puanları:
    6
    Düğün fotoğrafçısı konusunda ben çok şanssızım. Düğün mekanım ads fotoğrafçılık la anlaşmış kapıdan gırdık 9000 ile basladı eger cekılen tum fotoğrafları almazsak fotoğraf basına 10 TL den verecegını soyledı boyle bır konuşma Tabıkı midemizi bulandırmıstı. Üstune vıdeo ve cimicip cekımleri de kötü olunca.. .fotograflarda tek kare düzeltılmemiş. Gercekten lüx güzel bir düğün den tek kalan hafızamızda kalanlar