1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

2017 Anneleri

Konusu 'Çocuğum Büyürken' forumundadır ve kalbiyolojik anneyim tarafından 4 Mart 2017 başlatılmıştır.

4 Mart 2017
    Konu Sahibi : kalbiyolojik anneyim
  1. kalbiyolojik anneyim

kalbiyolojik anneyim Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil Üye

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar 2017 de anne olacağıma inanıyorum sizlerin engin tecrübelerine ihtiyaç duyucam çünkü bebeğim ne zaman gelir kaç aylık olur göbek bağımız yok olmıcak ama ben onu şimdiden çok seviyorum güzel yawrum 2017de kollarımda olur inşallah :anne:

aleepathem ve menzil54 bunu beğendi.
  2. 5 Mart 2017
  3. kalbiyolojik anneyim

kalbiyolojik anneyim Reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil Üye

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    3
    Kimse yok mu bana yardımcı olabilecek akıl verecek :KK12::KK42:

4. 5 Mart 2017
  5. kalbiyolojik anneyim

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    3
    menzil54 bunu beğendi.
  6. 5 Mart 2017
  7. menzil54

menzil54 sabrın sonu selamet inşallah... Üye

Beğenildi:
    574
    Ödül Puanları:
    48
    ayyyy inşallahhhhh...... yavrumu alacağım günün hayaliyle avunuyorummmm....ne zaman bitecek bu hasretttt....:KK12::KK12::KK1::KK1::KK34::KK34::KK34::KK34:

kalbiyolojik anneyim bunu beğendi.
  8. 5 Mart 2017
  9. menzil54

menzil54 sabrın sonu selamet inşallah... Üye

Beğenildi:
    574
    Ödül Puanları:
    48
    inşallAH olacaksın tabi....bizler en güzel en özel anneler olacağız....herkes bize özenecek.....hani diyorlar ya doğurmakla anne olunmuyor ...evet gerçekten doğurmakla olunmuyor bizler görmeden karnımızda hissetmeden sevdik yavrumuzu işte bu bizi dünyanın en özel en kıymetli annesi yapar .....yavrularımızda çok şanslı bizler gibi hasretle bekleyen sarıp sarmalayacak yarasına merhem olacak en özel annelere sahip olacaklar inşallah....beni gören kızımın odasını gören herkes bebeğiniz çok şanslı sizin gibi bir anne babası olacak diyor...bunu başkasından duymak gurur verici....herkeste anlamışki sevgiyle büyüyecek yavrumuz.....görmeden sevilirmi seviliyor özleniyor işte...

10. 5 Mart 2017
  11. kalbiyolojik anneyim

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    3
    ah canım ya aynen bende böyle düşünüyorum nasip mevla görelim neyler neylerse güzel eyler biz uğraşalım herşey güzel olacak inşallah

menzil54 bunu beğendi.
  12. 6 Mart 2017
  13. aleepathem

aleepathem °•○●•° Üye

Beğenildi:
    293
    Ödül Puanları:
    23
    Aminn hayırlısıyla gelsin bebislerimiz anne olmak bende cok istiyorum..6 aylik evliyim 4 aydir cocuk istiyoruz... siz de durum ne kizlar:anneadayı:

14. 6 Mart 2017
  15. aleepathem

aleepathem °•○●•° Üye

Beğenildi:
    293
    Ödül Puanları:
    23

16. 7 Mart 2017
  17. kalbiyolojik anneyim

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    3
    Canım ben 7. yıldan gidiyorum tüp bebek denemeleri olumsuz olunca beklemek istemedik ve allaha şükür evlat edinme yolu ile anne olacağım inşallah sorun eşimde sıkıntılı yani benim de hormonlar dan dengem şaştı o kadar yavrunun bize ihtiyacı warsa bizde onları bağrımıza basar eğer bir gün olursa kan bağı ile olan çocuğumuzdan üstün tutarız ewellallah

Birazmavibirazyesil ve ayshemina bunu beğendi.
  18. 7 Mart 2017
  19. kalbiyolojik anneyim

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    3
    Rabbim gönlüne göre versin inşallah tez zamanda hamile haberini alırız canım :anne: