1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...
  2. Merhaba Ziyaretçi Ödüllü yemek yarışması
    Notu Gizle
  3. Notu Gizle

Popüler Konu 2017 Eylül Anneleri

Konusu 'Eylül Anneleri' forumundadır ve angel5angel tarafından 24 Kasım 2016 başlatılmıştır.

?

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

1. kızımız geliyor

47,6%
  2. oğlumuz geliyor

49,2%
  3. ikiz kızlarımız olacak

1,2%
  4. ikiz oğullarımız olacak

Oylanma: 0
    0,0%
  5. ikiz; bir kızımız, bir oğlumuz olacak

1,2%
  6. üçüzlerimiz olacak

0,8%
    13 Ağustos 2017
    Konu Sahibi : angel5angel
  1. Mavikelebek0134

Mavikelebek0134 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1.918
    Ödül Puanları:
    63
    Canım seni çok iyi anlıyorum. Ben de eşim için hayatımı değiştirdim resmen. Gurbette olduğum yetmezmiş gibi İki arkadaşım dışında herkesle irtibatım koptu görüşmemi istemiyor diye. Evlenmeden önce kurumsal bir şirkette müdürdüm artık çalışmıyorum. Eşimle çıkmalarım dışında sosyallik sıfır.
    Gebeliğim boyunca doktordan başka birini göremedim nerdeyse. Şuan evde sıkıntıdan dolmuş durumdayım.
    Eşim ise sıksık arkadaşlarıyla. Ama bişey diyemiyorum çünkü o da benim kadar olmasa da stresli. İş dahil tüm arkadaşlarını biliyorum.
    Sen de üzme kendini . 9da geldiği gün bir anda gelişmiştir programı. Sana da öncesinden söylemediği için kızma diye işim uzadı demiş olabilir. Belki iş yerinde canını sıkan bir durum olmuştur.
    Gebelik hormonlarından dolayı kafamızda kuruyoruz istemeden.

2. 13 Ağustos 2017
  3. dogauraz

dogauraz Üye Üye

Beğenildi:
    698
    Ödül Puanları:
    18
    Biz bu kadar fedakarlık yaparken herşeyden vazgeçerken bide üstüne böle yalan dolan kazık yemıs aldatılmış hıssedıyorum resmen inşallah ilerde pişman olmam çok korkuyorum degdımı demek ıstemıyorum @Mavikelebek0134

yelifyelifyelif ve minikhikayem bunu beğendi.
  4. 13 Ağustos 2017
  5. angel5angel

angel5angel şu an 66.8 hedef 50 Üye

Beğenildi:
    2.364
    Ödül Puanları:
    63
    canım hamile hamile sıkma canını boşver. diyecek bişey yok ne diyeceksin biraz tavır yaparsın o da hatasını anlar sonuçta bu bebekleri tek başımıza isteyerek yapmıyoruz ya

yelifyelifyelif ve dogauraz bunu beğendi.
  6. 13 Ağustos 2017
  7. Tkb3

Tkb3 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1.034
    Ödül Puanları:
    58
    Kızlar emzik olarak ne aldınız hangi özelliklere dikkat ettiniz ben silikon almaya karar verdim ama damaklı mi damaksiz mi alsam ona karar veremedim

Mry Mry bunu beğendi.
  8. 13 Ağustos 2017
  9. ervanazlim

ervanazlim 3.takım B:85.5 G:82.2 H:70 Pro Üye

Beğenildi:
    3.171
    Ödül Puanları:
    63
    Canım hamilelikten biraz ilgi istiyoruz karşımızda ki göstermeyince tepkimiz daha çok artıyor eşine tavrını yap. Dün benim de başıma geldi ilk defa arkadaşlarıyla buluştu başka bi ilçeye gitti 9 da gelmesi gerekirken 11 gibi geldi ortamın da içki felan asla yoktur çocukluk arkadaslari zaten ama ben actim ağzımı yumdum gözümü. O saatten sonra gelme eve almam dedim. Yarın da gidicem bu evden dedim. ben burnundan getirdim. Eşimde gelirsem o.ç yum dedi bende öylesin zaten dedim. Tabi ne oldu hayatım canım ben geldim bi isteğin varmı diye sordu. Sabahtan beri de güzel mesajlar atıyor.
    Esin de sana sert konuşmuş olabilir ama inan hatasını anlar onların da sinirleri bozulabiliyor.
    Ben böyle şeylere pek gelemiyorum evli barklı adam her zaman bekar bekar gezemez. Bi arkadaşımız var kocası bar a gider kadınin kendi ortamı var birbirlerinden haberleri yok böyle bi evlilik bana göre değil

dogauraz ve yelifyelifyelif bunu beğendi.
  10. 13 Ağustos 2017
  11. dubeduzmantik81

dubeduzmantik81 Kul kinadigini yaşamadan ölmezmiş Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    68
    Maalesef bu hatayi cogumuz yapiyoruz, fedakarlik yapip onlardan ayni seyi bekliyoruz halbuki onlar bize fedakarlik yap demiyor. Bence onun gezmesi sorun degil asil sende gez, evde hayat gecermi? Sosyal yasamdan vazgecme.
    Hersey bir yana yalan soylemesi cok fena olmus

12. 13 Ağustos 2017
  13. angel5angel

angel5angel şu an 66.8 hedef 50 Üye

Beğenildi:
    2.364
    Ödül Puanları:
    63
    canım benim doktorum damaksız olanı tavsiye etmişti ben onu kullandım. gerçi benimki 3 ay emdi sadece

tgbogzmn bunu beğendi.
  14. 13 Ağustos 2017
  15. minikhikayem

minikhikayem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3.106
    Ödül Puanları:
    48
    bu haftadan sonra isteecektir cnm. benm geçtiğimiz hfta kan tahlili istedi, idrar yok henüz..

aranızdaki iletişim şeklini bilemiyorum ama biraz nazlanabilirsin.. zorlandıgını, böyle yaptıgı için gücüne gittiğini anlatabilirsin. arada senşnle de birseyler yapmıyor mu? hatalı davranmıs bence de..

dogauraz bunu beğendi.
  16. 13 Ağustos 2017
  17. yelifyelifyelif

yelifyelifyelif Üye Üye

Beğenildi:
    757
    Ödül Puanları:
    18
    Canım! Çok sinir bozucu!
    Şuan yorum yapamayacağım..
    Sakin kal:KK200:

dogauraz bunu beğendi.
  18. 13 Ağustos 2017
  19. missdincer

missdincer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3.256
    Ödül Puanları:
    53
    @dogauraz canim bence sorun disari cikmasinda degil sana yalan soylemesinde :KK43:
    Ben olsam disari cikti diye degil de yalan soyledigi icin trip atardim. Konusurdum ve bir daha tekrarkanmamasini isterdim.

yelifyelifyelif, Mry Mry ve dogauraz bunu beğendi.