Popüler Konu 2017 Eylül Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    257

Asiso

Kabul olmuş en güzel dualarım..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.222
Merhaba kızlar bizim alttan tek diş çıktı diğeri yolda ama çok yoruldum gece sürekli uyanıyor gündüz 2 veya 3 kere yarım 40 dk yı geçmeyen uykular normalde huysuz değil ama uyutmaya çalışınca basıyor ağlamayı meme de kalmak istiyor gece gündüz pek emmiyor en ufak sese dikkat dağıtıyor ama ben uykusuz halsiz dermanım kalmadı valla evi topluyorum dönüp bakıyorm hersey dağılmış düzen kuramadık bi tüllü:KK43:

Deromm

Hayırlısı :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
754
Merhaba kızlar bizim alttan tek diş çıktı diğeri yolda ama çok yoruldum gece sürekli uyanıyor gündüz 2 veya 3 kere yarım 40 dk yı geçmeyen uykular normalde huysuz değil ama uyutmaya çalışınca basıyor ağlamayı meme de kalmak istiyor gece gündüz pek emmiyor en ufak sese dikkat dağıtıyor ama ben uykusuz halsiz dermanım kalmadı valla evi topluyorum dönüp bakıyorm hersey dağılmış düzen kuramadık bi tüllü:KK43:

Geçmiş olsun canım ayyy korkmaya başladım bakalım bizimki ne zaman çıkaracak , neler bekliyor acaba beni

CaBu

16 Eylül 17 ❤️ 'Alptuğra'
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
774
Bizim kucugun uc gundur atesi var. Bugun daha iyi suan yok. İshal var. İshali biraz artti. Gunde en az uc kere kaka yaptigi icin anlamadim . İshal mu diye. Ates olursa ishal devam ederse tekrar kontrole gidicez. Damla kullaniyoruz.
Çok geçmiş olsun bununla geçsin gitsin inşallah canım. Damla derken kan damlası mı ondan mı bahsediyosun? Bir de benimki günde 1 kere kaka yapardı, yaklaşık 3-4 gündür 2-3 kere yapmaya başladı. Ishal diyebilirmiyim? Kıvamı hep aynı tabi.

CaBu

16 Eylül 17 ❤️ 'Alptuğra'
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
774
Canım benim Rabbim yardımcın olsun. Bu günlerde geçicek ben inanıyorum. Yani öyle olmasını ümit ediyorum, inşallah öyle olur. :dua:Bazen düşünüyorum acaba miniklerimize yataklarında masal okurken uyuduğu günleri ne zaman görücem o_O Bizde de dişle ilgili görünen hiç bişey yok daha :olamaz: belirtiler var. El hep ağzında hatta ne bulursa ağzına götürüyo, huzursuzluk tavan, uykusu var dediğin gibi uyutmaya başlayınca bas bas bağırıyo. İnsan da napıcağını şaşırıyor :kızgın:

Veson

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
29.613
Geçmiş olsun canım ayyy korkmaya başladım bakalım bizimki ne zaman çıkaracak , neler bekliyor acaba beni
CNm Kaan da pınar da iyi çok şükür beyin cerrahları yoğunmuş o yüzden Kaan'ı ameliyata alamadılar henüz.bir aksilik olmazsa haftaya ameliyata alınacak demişti en son pınar

Zeynep5654

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.183
Bizim kucugun uc gundur atesi var. Bugun daha iyi suan yok. İshal var. İshali biraz artti. Gunde en az uc kere kaka yaptigi icin anlamadim . İshal mu diye. Ates olursa ishal devam ederse tekrar kontrole gidicez. Damla kullaniyoruz.
Canım gecmıs olsun ya ıyı olsun bebekler :KK43:

Mismommy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.935
Çok geçmiş olsun bununla geçsin gitsin inşallah canım. Damla derken kan damlası mı ondan mı bahsediyosun? Bir de benimki günde 1 kere kaka yapardı, yaklaşık 3-4 gündür 2-3 kere yapmaya başladı. Ishal diyebilirmiyim? Kıvamı hep aynı tabi.
Prebiyotik damla bagirsak duzenleyici. Bizimki daha sivilasti. Yapinca ustune giciyir. İki kat slt ust kiyafeti batiyor. İshalde kivami onemli. Atesi ucgun surdu. Dis cikarma donemindede kaka yapiyorlar.

dubeduzmantik81

Kul kinadigini yaşamadan ölmezmiş
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
385
Allahım korumuş meleğinizi, Haklısın canım sinirlenmekte . Şükür düşmemiş herşeyi bizden bekliyorlar sanki çocuk tek bizimmiş gibi . Maalesef benim bebeğim kanepeden yanımda attı kendini tutamadım. Kafa üstü düştü . Yanımda kimse yoktu . Aldım koşa koşa hastaneye gittim eşim iş için şwhir dışındaydı . Ne yapacağımı bilemedim hastanede de bir kaç doktor nörolog ,çocuk dokturu korkuttu tomografi ile bakılması lazım beyin kanası olabilir vs vs diye bir de minicik bebeğimi tomografiye soktum o anda düşünemedim korkudan . Şükür bir şey çıkmadı ama şimdi ben panik anne oldum ,olayı büyütmüşüm de çocuğu tomografiye sokmuşum da çevremde öyle imalar hep . Günlerce ağladım ben nasıl kötü anneyim minicik bebeğime neler yaptım diye . Hala ağlıyorum . Kimse bizi anlamıyor gerçekten hem fiziksel hem ruhsal yorgunluk , üstüne insanlar bir de dır dır iyice bunalıma sokuyorlar destek olacaklarına !! O anda ağızlarına ıslak terlikle bi tane yapıştırasım geliyor.
Cok gecmis olsun canim, melekler koruyor bizim yavrulari. Doktorlar ne dediyse bende onu yapardim o an, benimki kafasinin ustune dusmedi ama ben bile doktora gitmeyi dusundum. Annemi aradim hemen, aglamiyorsa bisey yoktur dimi diye sordum :) ilk cocukta insan emin olamiyor, butun hayatimiz degisiyor onunda bir bunalimi olabiliyor herhalde

dubeduzmantik81

Kul kinadigini yaşamadan ölmezmiş
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
385
Oluyor canım böyle şeyler ama etrafın hele de eşlerin destek olması lazım. Dün akşam eşime çocuğu 5 dakika al dedim sende beni bekliyorsun gelse de versem diye çocuk hep bende dedi. Duyanda 24 saat çocuk onda sanır. Sanki ben hep çocuğu başımdan atmak istiyormuşum gibi konuştu. Anneliğimi sorguladı benim resmen çok bozuldum. Zoruma gitti bir daha o almadan vermicem çocuğu çok sinirliyim hala
Ay bu erkeklere bu hafta biseyler oluyor, cocugun burnunu silse cok bakiyorum oluyor, benimki cöp indirincede ev islerinde yardim ediyor oluyor zaten

Yukarı Alt