Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Popüler Konu 2017 Eylül Anneleri

Konusu 'Eylül Anneleri' forumundadır ve angel5angel tarafından 24 Kasım 2016 başlatılmıştır.

?

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

1. kızımız geliyor

48,0%
  2. oğlumuz geliyor

48,8%
  3. ikiz kızlarımız olacak

1,2%
  4. ikiz oğullarımız olacak

Oylanma: 0
    0,0%
  5. ikiz; bir kızımız, bir oğlumuz olacak

1,2%
  6. üçüzlerimiz olacak

0,8%
    3 Mart 2018
    Konu Sahibi : angel5angel
  1. Asiso

Asiso Kabul olmuş en güzel dualarım.. Üye

Ödül Puanları:
    53
    Merhaba kızlar bizim alttan tek diş çıktı diğeri yolda ama çok yoruldum gece sürekli uyanıyor gündüz 2 veya 3 kere yarım 40 dk yı geçmeyen uykular normalde huysuz değil ama uyutmaya çalışınca basıyor ağlamayı meme de kalmak istiyor gece gündüz pek emmiyor en ufak sese dikkat dağıtıyor ama ben uykusuz halsiz dermanım kalmadı valla evi topluyorum dönüp bakıyorm hersey dağılmış düzen kuramadık bi tüllü:KK43:

cogito88, Can Parcam, Tkb3 ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  2. 3 Mart 2018
  3. Deromm

Deromm Hayırlısı :) Üye

Ödül Puanları:
    93

Geçmiş olsun canım ayyy korkmaya başladım bakalım bizimki ne zaman çıkaracak , neler bekliyor acaba beni

karamera ve CaBu bunu beğendi.
  4. 3 Mart 2018
  5. Mry Mry

Mry Mry Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    53
    Can Parcam, Zeynep5654, karamera ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  6. 3 Mart 2018
  7. CaBu

CaBu 16 Eylül 17 ❤️ 'Alptuğra' Üye

Ödül Puanları:
    23
    Çok geçmiş olsun bununla geçsin gitsin inşallah canım. Damla derken kan damlası mı ondan mı bahsediyosun? Bir de benimki günde 1 kere kaka yapardı, yaklaşık 3-4 gündür 2-3 kere yapmaya başladı. Ishal diyebilirmiyim? Kıvamı hep aynı tabi.

Mismommy bunu beğendi.
  8. 3 Mart 2018
  9. CaBu

CaBu 16 Eylül 17 ❤️ 'Alptuğra' Üye

Ödül Puanları:
    23
    Canım benim Rabbim yardımcın olsun. Bu günlerde geçicek ben inanıyorum. Yani öyle olmasını ümit ediyorum, inşallah öyle olur. :dua:Bazen düşünüyorum acaba miniklerimize yataklarında masal okurken uyuduğu günleri ne zaman görücem o_O Bizde de dişle ilgili görünen hiç bişey yok daha :olamaz: belirtiler var. El hep ağzında hatta ne bulursa ağzına götürüyo, huzursuzluk tavan, uykusu var dediğin gibi uyutmaya başlayınca bas bas bağırıyo. İnsan da napıcağını şaşırıyor :kızgın:

Asiso ve karamera bunu beğendi.
  10. 3 Mart 2018
  11. Veson

Veson Guru Üye

Ödül Puanları:
    418
    CNm Kaan da pınar da iyi çok şükür beyin cerrahları yoğunmuş o yüzden Kaan'ı ameliyata alamadılar henüz.bir aksilik olmazsa haftaya ameliyata alınacak demişti en son pınar

Can Parcam, Deromm, Tkb3 ve diğer 9 kişi bunu beğendi.
  12. 3 Mart 2018
  13. Zeynep5654

Zeynep5654 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    63
    Canım gecmıs olsun ya ıyı olsun bebekler :KK43:

Asiso, karamera ve Mismommy bunu beğendi.
  14. 3 Mart 2018
  15. Mismommy

Mismommy Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    128
    Prebiyotik damla bagirsak duzenleyici. Bizimki daha sivilasti. Yapinca ustune giciyir. İki kat slt ust kiyafeti batiyor. İshalde kivami onemli. Atesi ucgun surdu. Dis cikarma donemindede kaka yapiyorlar.

Tkb3, CaBu ve karamera bunu beğendi.
  16. 3 Mart 2018
  17. dubeduzmantik81

dubeduzmantik81 Kul kinadigini yaşamadan ölmezmiş Üye

Ödül Puanları:
    68
    Cok gecmis olsun canim, melekler koruyor bizim yavrulari. Doktorlar ne dediyse bende onu yapardim o an, benimki kafasinin ustune dusmedi ama ben bile doktora gitmeyi dusundum. Annemi aradim hemen, aglamiyorsa bisey yoktur dimi diye sordum :) ilk cocukta insan emin olamiyor, butun hayatimiz degisiyor onunda bir bunalimi olabiliyor herhalde

Os_gul ve karamera bunu beğendi.
  18. 3 Mart 2018
  19. dubeduzmantik81

dubeduzmantik81 Kul kinadigini yaşamadan ölmezmiş Üye

Ödül Puanları:
    68
    Ay bu erkeklere bu hafta biseyler oluyor, cocugun burnunu silse cok bakiyorum oluyor, benimki cöp indirincede ev islerinde yardim ediyor oluyor zaten

CaBu ve karamera bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.