Popüler Konu 2017 Eylül Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    257

markayonetmeni

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
520
Bizimkide dünden beri alt dudağını içine çekiyo ve akşam uyumak istemedi kolumda sallayarak uyuyor normalde akşam 9 buçukta yatan çocuk bu saatte uyudu kollarım koptu resmen o kadar yoruldum ki şu sallama işini bırakamadık bir türlü napıcam bilmiyorum çok yoruluyorum uyuturken :kızgın:
bizim kız doğdu doğalı gazlı da bir bebek olduğundan hep sallayarak uyudu elde sallıyorduk ilk zamanlar şimdi babası odasına salıncak yaptı tavandan eski usul onda uyutuyoruz ama ne zamana kadar böyle gider bilmiyorum

markayonetmeni

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
520
iyi pazarlar herkese :) bir şey sormak istiyorum uyku eğitimi deneyen ya da bebeğe uyku düzeni kazandırmak için bazı yöntemler uygulayanlar var mı aranızda? faydasını gördünüz mü.? bizim kıza uyku düzeni kazandırmak istiyorum

dubeduzmantik81

Kul kinadigini yaşamadan ölmezmiş
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
385
Benim kayinvalidem buyuk oglumu salonda tek birakip saniyeligine mutfaga gitmis bizimkide tam o anda koltukla duvar arasina dusmus cok hareketli benimki akli cikmis bn dışarıdaydım bir geldim kadin aglamaktan helak olmus bize ne dicekmiste nasil acikliycakmista ya cocuga daha ciddi bisey olsaymista aglama dedim senin torunun o istermiydin oyle bisey olmasjni kimse akil etmez hepimiz yapiyiruz boyle hatalar birakiyiruz 1 sn den bisey olmaz diee allah korumus daha fazla birsey olmamis dedim onlar bizim deil sadece tum.ailenin cani herkese baska kiymetlilerr canimiyiz istiyerek biyle birsey yapalim yada olabilicegini dusunup yapalimm cok haksiz kocan cok
Ay nekadar guzel davranmissin tebrik ederim, insanin kendi korkusu kendine yetiyor tabi birde ustune gitmemek lazim

dubeduzmantik81

Kul kinadigini yaşamadan ölmezmiş
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
385
iyi pazarlar herkese :) bir şey sormak istiyorum uyku eğitimi deneyen ya da bebeğe uyku düzeni kazandırmak için bazı yöntemler uygulayanlar var mı aranızda? faydasını gördünüz mü.? bizim kıza uyku düzeni kazandırmak istiyorum
Ben hic bir duzen oturtamayanlardanim, hatta bir ara bizimki sadece bebek arabasinda uyuyordu. Cok sukur iki haftadir kucaktada uyuyor :) saatleride kendi istegine gore ayarliyor

Deromm

Hayırlısı :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
754
Bebeği kusan anneler..kusmalariniz ne durumda.biz yarın tam 6aylik olucaz ve halen kusmamiz durmamış..kizimi yüz üstü yaptigimda hemen kusuyor..hopladigimizda kusuyor..ona elbise yetistiremiyorum..dort gözle bekliyorum kusmasinin bitmesine..kizlar bebeklerimizi oturtmaya başladinizmi.benim kızım oturmayı çok istiyor..desteksiz oturabiliyor..kiyamamiyorum acaba erkenmi yoksa tam zamanidir

Canım bizimki azaldı ama bitmedi malesef devam ediyor kışlası biz de kıyafetleri yikamaktan eskittik. Geçer ama bir yaşına kadar devam edenler varmış . Oyizsen sabırla bekleyeceğiz

Deromm

Hayırlısı :)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
754

Canım çok istedik ama gel gitler çok fazla olduğu için düzen olmadı malesef meme de uyuyor benim ki ne zaman isterse ama her gece mutlaka saat 10 da yatağa çıkarıyoruz

Melan-kolik5

Küçük prensim benim hoşgeldin 13/09/2017
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.454
M Melan-kolik5 canım emzirme işin nasıl gidiyor. Var mı ilereme.
Alıştırma bardağı önermişlerdi canım. Ona alışınca emziği kesin dediler. Bugün tamamen alıştırma bardağına alıştık itirazsız alıyoruz yarından itibaren de emziği kesicez. Bende sütümü arttırmaya çalışıyorum memeyi emmiyor ama ağzına alıp oynuyor artık bu bile büyük gelişme bizim için. Yavaş yavaş olacak sanırım :)

Yukarı Alt