Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Popüler Konu 2017 Eylül Anneleri

Konusu 'Eylül Anneleri' forumundadır ve angel5angel tarafından 24 Kasım 2016 başlatılmıştır.

?

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

1. kızımız geliyor

48,0%
  2. oğlumuz geliyor

48,8%
  3. ikiz kızlarımız olacak

1,2%
  4. ikiz oğullarımız olacak

Oylanma: 0
    0,0%
  5. ikiz; bir kızımız, bir oğlumuz olacak

1,2%
  6. üçüzlerimiz olacak

0,8%
    5 Mart 2018
    Konu Sahibi : angel5angel
  1. Gunesulas

Gunesulas Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    78
    Blw yapıyoruz. Yaprak şeklinde buharda haşladım canım. Zarlarını temizledim

Deromm bunu beğendi.
  2. 5 Mart 2018
  3. Eccoomm

Eccoomm Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    53
    canm benim dusuncen icn tesekkurler biz hala memleketteyz düzenimz cok bozuldu bebegm hep hasta oluyo insallah bu hafta evimze doncez eski duzenimize kizlar sizler nasilsnz bebisler iyidr insallah

CaBu ve Tkb3 bunu beğendi.
  4. 5 Mart 2018
  5. Tkb3

Tkb3 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    58
    Sağol canım siparis verdim bende
    Zaten buzdolabında saklamamamiz gerekiyor açtıktan sonra oda sıcaklığında saklayın yazıyor üzerinde. Açmadan önce buzdolabında saklanıyor. Acayip bi damla.
    Calkaliyorum canım. Sisenin rengini koyu yapmışlar içi tam gözükmüyor ambalajini çıkarıp inceledim öyle gördüm dibinde kalanları.

minikhikayem ve Mismommy bunu beğendi.
  6. 5 Mart 2018
  7. NGY

NGY Bslngc:90.1 Gncl:72.7 Hdf:70 Boy:1.64. Üye

Ödül Puanları:
    53
    Bir anne istediktwn sonra yapamiycagi birsey olmadigini dusunuyorumm cnm benn hic kulak asma bebeklere uc gun istikrarlo davrandiktan sonra hemen alisiyorlar yeni duzene

Can Parcam bunu beğendi.
  8. 5 Mart 2018
  9. dubeduzmantik81

dubeduzmantik81 Kul kinadigini yaşamadan ölmezmiş Üye

Ödül Puanları:
    68
    Ben sebzeyi donduruyorum canim, acil durumlar icin mamasini yapip dondurucida bulunduruyorum, mesela patates ve kabak puresi var su an. 6 hafta saklanabiliyor sanirim, meyveyle ilgili bisey diyemicem

Deromm bunu beğendi.
  10. 6 Mart 2018
  11. CaBu

CaBu 16 Eylül 17 ❤️ 'Alptuğra' Üye

Ödül Puanları:
    23
    Çok geçmiş olsun canım, evinize geçince düzeninizi tekrar oturtursunuz inşallah. Bende de durumlar pek iyi değil, doğru düzgün uyumuyo, uyuyacağını anladığı zaman bas bas bağırıyo. Gözlerinin altı kıpkırmızı oluyo artık uykusuzluktan. Sürekli mız mız. Bu halimize de şükür tabi sağlığı yerinde olsun. Dişse her geçen gün çıkmasını bekliyorum, eğer ataksa onunda geçmesini bekliyorum. Bende de böyle durumlar canım :KK54:

Slmhtp ve Eccoomm bunu beğendi.
  12. 6 Mart 2018
  13. eejanaika

eejanaika Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    78
    CaBu canım bizimkiler aynı ilerliyor sanki. zaten 1 gün arayla doğmuşlar. oğlumu uyutmaya çalıştığım her seferde doğrulmak için hem çığlık çığlığa ağlıyor hem beni tırmalıyor. bir de son bikaç gündür gece 4-5 gibi uyanıp çok ağlıyor. saat 8 e kadar sürekli poposuna pat pat vurursam uyuyor. vurmazsam yada kucağımdan indirirsem uykusunu alamadığı için çok ağlıyor. sanki gazı geri gelmiş gibi. hoş tam gitmemişti ya..

Can Parcam ve CaBu bunu beğendi.
  14. 6 Mart 2018
  15. CaBu

CaBu 16 Eylül 17 ❤️ 'Alptuğra' Üye

Ödül Puanları:
    23
    Yaaaaaa evet canım, dün gece zar zor saat 2 de uyuttum. 3te çığlık çığlığa bağırarak uyandı ama nasıl aglıyo gözler kapalı. Yataktan nasıl zıpladım kalktım bilmiyorum. Sonra eşim aldı, evin içinde gezdirirken bir gaz çıkardı anlatamam sonra rahatladı geri uyuttum. Dediğin gibi gaz mı sıkıştırmaya başladı yine noldu anlamıyorum. Diş,atak,gaz derken iyice karıştı, hangisi bilemiyo insan :-) kolaylaşacağı yerde daha da zorlaşıyo herşey heralde. Rabbim yardımcımız olsun ne diyim :dua:

Can Parcam ve eejanaika bunu beğendi.
  16. 6 Mart 2018
  17. eejanaika

eejanaika Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    78
    amin, böyle diş mi, gaz mı derken bi bakmışız büyümüşler :KK200:

Mry Mry, CaBu ve Can Parcam bunu beğendi.
  18. 6 Mart 2018
  19. Mismommy

Mismommy Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    128
    Canim gaz devam edebilir. Bazilarin uzun suruyor. Sicak koyabilirsin uyuturken. Uyaniyorsa distir belki.

eejanaika bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.