Popüler Konu 2017 Eylül Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    257

Gunesulas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.397
Bende açıkçası balkabsgi ve havuç için düşünmüştüm , sonradan mantıklı gelmedi dondurmak canım . Artık olanlarla başlayacağım . Kuru soğanı nasıl yaptın ?
Blw yapıyoruz. Yaprak şeklinde buharda haşladım canım. Zarlarını temizledim

Tkb3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.178
olur canım, ayarlanabilir bie yapısı var aynı açan bir çiçek gibi açılıp kapanıyor
Sağol canım siparis verdim bende
buzdolabında saklıyorsan donmuş gibi zor damlıyor. açıldıktan sonra 30 günde tüketmek kaydıyla oda sıcaklığında saklayabilirsin
Zaten buzdolabında saklamamamiz gerekiyor açtıktan sonra oda sıcaklığında saklayın yazıyor üzerinde. Açmadan önce buzdolabında saklanıyor. Acayip bi damla.
Canim siseyi calkaliyor musun? Calkalamayinca akmiyor . Onun disinda bilmiyorum cnm. Oda sicakliginda muhafaza ediyordum. Bir ay olmadan bitiyordu zaten
Calkaliyorum canım. Sisenin rengini koyu yapmışlar içi tam gözükmüyor ambalajini çıkarıp inceledim öyle gördüm dibinde kalanları.

NGY

Bslngc:90.1 Gncl:72.7 Hdf:70 Boy:1.64.
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.889
İnşallah canım artmaya başladı sütüm zaten. Gece emzik emmeyi de bırakırsak memeye döneriz gibi geliyor. Az zamanda çok yol katettik. İnşallah yakında tamamen başlarız emmeye. Destekleriniz için çok teşekkür ederim buraya girip yorumlarınızı okuyunca daha güçlü hissediyorum kendimi iyi ki varsınız :KK36:
Bir anne istediktwn sonra yapamiycagi birsey olmadigini dusunuyorumm cnm benn hic kulak asma bebeklere uc gun istikrarlo davrandiktan sonra hemen alisiyorlar yeni duzene

dubeduzmantik81

Kul kinadigini yaşamadan ölmezmiş
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
385
Kızlar merhaba kış sebzeleri veya meyveleri donduran var mi? Yazın bebeğe vermek için. Ben henüz ek gıdaya baslamadim 7. Ayına gelmeden bir iki hafta önce başlamayı düşünüyorum ,bunlardan mahrum kalsın istemiyorum .
Ben sebzeyi donduruyorum canim, acil durumlar icin mamasini yapip dondurucida bulunduruyorum, mesela patates ve kabak puresi var su an. 6 hafta saklanabiliyor sanirim, meyveyle ilgili bisey diyemicem

CaBu

16 Eylül 17 ❤️ 'Alptuğra'
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
774
canm benim dusuncen icn tesekkurler biz hala memleketteyz düzenimz cok bozuldu bebegm hep hasta oluyo insallah bu hafta evimze doncez eski duzenimize kizlar sizler nasilsnz bebisler iyidr insallah
Çok geçmiş olsun canım, evinize geçince düzeninizi tekrar oturtursunuz inşallah. Bende de durumlar pek iyi değil, doğru düzgün uyumuyo, uyuyacağını anladığı zaman bas bas bağırıyo. Gözlerinin altı kıpkırmızı oluyo artık uykusuzluktan. Sürekli mız mız. Bu halimize de şükür tabi sağlığı yerinde olsun. Dişse her geçen gün çıkmasını bekliyorum, eğer ataksa onunda geçmesini bekliyorum. Bende de böyle durumlar canım :KK54:

eejanaika

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.358
Çok geçmiş olsun canım, evinize geçince düzeninizi tekrar oturtursunuz inşallah. Bende de durumlar pek iyi değil, doğru düzgün uyumuyo, uyuyacağını anladığı zaman bas bas bağırıyo. Gözlerinin altı kıpkırmızı oluyo artık uykusuzluktan. Sürekli mız mız. Bu halimize de şükür tabi sağlığı yerinde olsun. Dişse her geçen gün çıkmasını bekliyorum, eğer ataksa onunda geçmesini bekliyorum. Bende de böyle durumlar canım :KK54:
CaBu canım bizimkiler aynı ilerliyor sanki. zaten 1 gün arayla doğmuşlar. oğlumu uyutmaya çalıştığım her seferde doğrulmak için hem çığlık çığlığa ağlıyor hem beni tırmalıyor. bir de son bikaç gündür gece 4-5 gibi uyanıp çok ağlıyor. saat 8 e kadar sürekli poposuna pat pat vurursam uyuyor. vurmazsam yada kucağımdan indirirsem uykusunu alamadığı için çok ağlıyor. sanki gazı geri gelmiş gibi. hoş tam gitmemişti ya..

CaBu

16 Eylül 17 ❤️ 'Alptuğra'
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
774
CaBu canım bizimkiler aynı ilerliyor sanki. zaten 1 gün arayla doğmuşlar. oğlumu uyutmaya çalıştığım her seferde doğrulmak için hem çığlık çığlığa ağlıyor hem beni tırmalıyor. bir de son bikaç gündür gece 4-5 gibi uyanıp çok ağlıyor. saat 8 e kadar sürekli poposuna pat pat vurursam uyuyor. vurmazsam yada kucağımdan indirirsem uykusunu alamadığı için çok ağlıyor. sanki gazı geri gelmiş gibi. hoş tam gitmemişti ya..
Yaaaaaa evet canım, dün gece zar zor saat 2 de uyuttum. 3te çığlık çığlığa bağırarak uyandı ama nasıl aglıyo gözler kapalı. Yataktan nasıl zıpladım kalktım bilmiyorum. Sonra eşim aldı, evin içinde gezdirirken bir gaz çıkardı anlatamam sonra rahatladı geri uyuttum. Dediğin gibi gaz mı sıkıştırmaya başladı yine noldu anlamıyorum. Diş,atak,gaz derken iyice karıştı, hangisi bilemiyo insan :-) kolaylaşacağı yerde daha da zorlaşıyo herşey heralde. Rabbim yardımcımız olsun ne diyim :dua:

eejanaika

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.358
Yaaaaaa evet canım, dün gece zar zor saat 2 de uyuttum. 3te çığlık çığlığa bağırarak uyandı ama nasıl aglıyo gözler kapalı. Yataktan nasıl zıpladım kalktım bilmiyorum. Sonra eşim aldı, evin içinde gezdirirken bir gaz çıkardı anlatamam sonra rahatladı geri uyuttum. Dediğin gibi gaz mı sıkıştırmaya başladı yine noldu anlamıyorum. Diş,atak,gaz derken iyice karıştı, hangisi bilemiyo insan :-) kolaylaşacağı yerde daha da zorlaşıyo herşey heralde. Rabbim yardımcımız olsun ne diyim :dua:
amin, böyle diş mi, gaz mı derken bi bakmışız büyümüşler :KK200:

Mismommy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.935
Canim gaz devam edebilir. Bazilarin uzun suruyor. Sicak koyabilirsin uyuturken. Uyaniyorsa distir belki.

Yukarı Alt