Popüler Konu 2017 Eylül Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    257

CaBu

16 Eylül 17 ❤️ 'Alptuğra'
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
774
al benden de o kadar. geçen gün doktora gittik, ilaçları düzenlerken gaz damlasını keselim dedi. içimden dedim nettin sen doktor beeeeeey :) neyse günde 4 defa iken 3 e düşürdük şimdilik. ama saat 4 ile 8 arası poposuna sert sert pat pat vurursam uyuyor, o nasıl uyumaksa.. bazen uyuyakalıyorum, pat pat kesildiği gibi kıvranmaya başlıyor. arada minicik pıt çıkıyor ah o minicik pıt bile nasıl etkiliyor :KK43:
Oyyy kuzummmm. Hayır biz bide gaz damlasını da kesmiştik yani 3.aydan beri kullanmıyorduk. İyidide çok şükür. Ama bi kaç haftadır anlamıyorum zorlanmaya,kıvranmaya başladı. İnşallah geçer. Yenidoğan günlerine döndük gibi bişey oldu. Üzülüyorum da onu öyle görmeye, uykulu gözlerle bana bakıyo kıvranırken :mad: inşallah geçer bi an önce

Mry Mry

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.805
Dene canım aynen heryerleri ayrı oynuyor tabı terlerler ayakcıklar :) yaa yas gelsin de bı kısa kol zıbınla gezdırsek nasıl sevıyorlar öyle cıbıl olmayı dımı benımkı hııc gıyınmek ıstemıyor
Evet evet zibinla olunca ekstra neseleniyor :)
Benim de cok hosuma gidiyor, kollar bacaklar disarda olunca surekli mincikliyorum :))

ssylg_03

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
803
günaydın herkese 3 gün önce kızıma balkabağı tattırmaya başlamıştım dün misafirlyer falan vardı yemeğe vakit bulup haslayıp veremedim napmam lazım baştan 3 günmü tattırcam yoksa 2 gün yetermidirki. birde her sebzeyi günlük mü haslıyorsunuz. çalıştığım için bazen zor oluyor her şeye yetişmek hemde önce bi çay kaşığı sonra 2 çay kaşığı derken hep artıyor bu tadımlıklar. birde tadımlık örneğin patatesin içine yarım çay kaşığı falan zeytin yağı koysam belki sindirimi kolay olur diye düşünüyorum olurmu?
G Gunesulas

Mismommy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.935
Canım bizde sizinle aynı doğumluguz..biz ek gıdaya başladık..siz neden başlamadınız..ben erkenmi başladım..bide oğlumuzu oturtmaya başladinizmi..kizim oturmayı çok istiyor..desteksiz oturuyor..ama erkendir diye oturtmuyorum..sizce tam zamanimi
Tadimlik yapiyorduk. 6. Ay kontrolde drumuz yoktu. İshal ates olunca baska dra gittik. Ek gidayi konusmadik. Pztesi aşi ve kontrol icin drumuza gidicez. Destekli oturuyoruz biz.Desteksiz oturamiyor. Ek gidaya basladi oturacaklar birsekilde. Uzun sure oturtturmamak kosuluyla oturabilir. Buyuk oglum bu aylarda desteksiz oturuyordu. Kucugu biraz isteksiz .

luthien_dreamon

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
741
günaydın herkese 3 gün önce kızıma balkabağı tattırmaya başlamıştım dün misafirlyer falan vardı yemeğe vakit bulup haslayıp veremedim napmam lazım baştan 3 günmü tattırcam yoksa 2 gün yetermidirki. birde her sebzeyi günlük mü haslıyorsunuz. çalıştığım için bazen zor oluyor her şeye yetişmek hemde önce bi çay kaşığı sonra 2 çay kaşığı derken hep artıyor bu tadımlıklar. birde tadımlık örneğin patatesin içine yarım çay kaşığı falan zeytin yağı koysam belki sindirimi kolay olur diye düşünüyorum olurmu?
G Gunesulas
2 gun olayini bilmiyorum ama zyaagi koyabikirsin demisti bbbana dr..ben havuc patates tatirirken koydum..normalde mamasina da koyuyorum ben cok az zyagi.

dubeduzmantik81

Kul kinadigini yaşamadan ölmezmiş
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
385
Arkadaslar sormam sacma mi bilmiyorum ama kizim surekli eline gecen herseyle yuzunu tamamen ortuyor ve ellerini ayaklarini asiri heyecanli sekilde cirpiyor.
Agiz mendili, battaniyesi, uyku arkadasi, etrafta buldugu kiyafetleri...
Ara sira yapsa ilgimi cekmezdi ama suanki tek ugrasi bu ve korkuyorum kalin birseyle ortecek diye neden yapiyor onu da anlamadim :işsiz:
Benimkide aynisini yapiyor, oyun oynuyor sanirim. Ben hep cekiyordum, sonra esimin dikkatini cekmis, kendisi bir sure sonra cekiyor. Acaba bizimi deniyor, bakiyormuyuz diye :)

Yukarı Alt