Popüler Konu 2017 Eylül Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    257

Mismommy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.935
Canim daha önce alerji testleri yapıldı birşey yok dendi ancak ishali hiç geçmiyor gelişimi de yavaş ilerliyor o yüzden alerji konusunda ısrar ediyor doktorumuz. Bundan dolayı da tekrar başka bir alerji doktoruna gitmemizi önerdi.
Canim ishal derken nasil ishal. Benimkide cok yapiyor annem sende oyleydin dedi bana. Cokmu sulu yoksa fazla yapmasi mi . Ne kadar aldi kilo. Bende bi sirayim pztesi.

CaBu

16 Eylül 17 ❤️ 'Alptuğra'
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
774
@Can Parcam üst gazı canım. Yüzü koyunda yatırıyorum aslında. O zaman da gaz çıkarırken kusuyoda birazcık. Aslında iyidi, kendi kendine çıkarmaya başlamıştı ama yaklaşık bi kaç gündür sıkıştırmaya başladığını hissediyorum. Neden olabilir ki acaba öyle birden, geçmişken tekrar gaz sıkıntıları, sancıları başlar mı ki?

karamera

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.460
karamera karamera canım bebeğinin oyuncağı büyük derken kötü anlamda söylemedim. Benim hoşuma gidiyor büyük oyuncaklarla oynamaya çalışmaları ondan demiştim. Yanlış anlama. İçime dert oldu akşam akşam :))
Yok canım hiç aklıma kötü şey getirmedim.:) ayıcığı ikeadan almıştık fotoğrafta nedense çok büyük çıkmış.gönlünü ferah tut:KK66:

markayonetmeni

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
520
Canım kılo alımı ıcın doktorum artık cok az kılo alıcaklar dusuk olmasına uzulme demıstı (benı avutmak ıstemedıyse :)) onun dısında alerjı konusundan emın olman ıcın gereklı restlerı erkenden yaptırman bebısın ıcın de ıyı olur. Ek gıda surecınde de cok yakından takıp etmemız gerekecek zaten uzmanına göstermeden aklına hıc kotu seyler getırme.
Bana da aynı şeyi söyledi boyu kilosu gayet iyi bundan sonra zaten az alacak dedi

markayonetmeni

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
520
Canim 2 lerden 11 lere indi yatis saati buna da şükür :)
Bir de sallamadan uyutmayi basarabilsem kendimi cok tebrik edicem ama hic inancim yok.
Sen egitim verdin mi nasil uyuyor
Benimkii dün uyudu uyandı 6 ya doğru uyudu resmen çalıştığım için çocuğa güzel bi düzen oturtamıyorum ):

markayonetmeni

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
520
Canım merak etme basarirsin..ilk başlarda zorlanirsin ama başarırsın.bende hep ayağımda salliyarak uyutuyordum..suan onu yatağına koyuyorum şapkasını takiyorum sapkayla gözlerini kapatıyorum ona nini söylüyorum..uyuyor..sonrada şapkasını çıkartıyorum.rahat uyusun diye..kizim akşam 9 yada 10 uyur...sabah sekizde uyanır..
Maşallah ya benim için hayal bunlar

Yukarı Alt