2017 İSVEÇ DİYETİ:):)HAYDİ KIZLAR BİRLİKTE ZAYIFLAYALIM

tawsenim

minik meleğimmm..
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2013
169
95
mrb kızlar bende de dün itibari ile isveç diyetine başladım. 83.1 ile başladım bugün 82.1 gordum tartıda mutlu ve umutluyum..ilk olarak 78 olayım başka bişey ıstemıyorum:))))bana eşlık edecek var mı beraber zayıflayalım kızlar

gecemavisi11

Hayallerine adım adım ulaşan bi türk genci
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2017
6
8
Merhabalar size bir soru soracaktım.Acaba sabah kahve yerine süt içsek bi sorun olur mu?

gecemavisi11

Kayıtlı Üye
21 Nisan 2017
6
8
Ben bu diyeti 4 yıl önce yapmıştım ve tam 36 kilo vermiştim ama saçlarım neredeyse yok oldu kel olmuştum diyebilirim.Onun için biraz korkuyorum da :KK43:

gecemavisi11

Kayıtlı Üye
21 Nisan 2017
6
8
Kesinlikle olur canım .Bende başlamayı düşünüyorum çok etkili bir diyet:)
Ama dediğim gibi biraz korkuyorum:KK14:

arkisilin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2014
2
1
Bende bu diyeti uygulamaya karar vermiştim ama yakın zamanda 2 farklı diyetisyene gittim ki biri hastane diyetisyeni kesinlikle doğru bir beslenme tarzı olmadığını söylediler ikiside aynı şeyi söyleyince vazgeçtim. Ozellikle diyetten sonra kilo alımının yüksek olduğunu ve uygulandığı gunler bakimindan metabolizmaya zarar verdiğini soylediler. Banada cok mantıklı geldi çünkü kahvaltı olmayan bir diyet kesinlikle sağlıklı değildir gibi geliyo. Aslında birlikte diyet programı uygulamak istiyorum ama uzmanlar bu diyeti önermediği için başka bir diyet düşünürseniz bende katılmak isterim. Sağlığınız için uygulamadan önce sizde iyice düşünün diye tavsiyede bulunmak istiyorumm nacizanee:KK52:

gecemavisi11

Kayıtlı Üye
21 Nisan 2017
6
8
Canım sağlıklı olmadığı açık ama hızlı kilo vermekte güzel oluyor yani bi bakıma.:cool:

Yukarı Alt