Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Popüler Konu 2018 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve Nesrinay86 tarafından 19 Ekim 2017 başlatılmıştır.

19 Ekim 2017
    Konu Sahibi : Nesrinay86
  1. Nesrinay86

Nesrinay86 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    73
    Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın)hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 22-08-2018

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Kasım 2018
    Ftm41, wintersun, interiorarchitect ve diğer 11 kişi bunu beğendi.
  2. 4 Kasım 2017
  3. Tangiller

Tangiller Prensesime kavuştum... Tan❤️Tanem Üye

Ödül Puanları:
    193
    Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın)hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 22-08-2018

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Saygılarımla

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Kasım 2017
    EdAaaAaaAA bunu beğendi.
  4. 4 Kasım 2017
  5. Tangiller

Ödül Puanları:
    193
    Diğer arkadaşlarımıda bekliyorum :)

kubra5505 bunu beğendi.
  6. 5 Kasım 2017
  7. meyraacnl

meyraacnl Nokta konmus bitmis en guzel hikayem :( Üye

Ödül Puanları:
    53
    Bakarsaniz ben sizden once actim bu konuyu ama

Arel13 bunu beğendi.
  8. 5 Kasım 2017
  9. Tangiller

Ödül Puanları:
    193
    Gecen gün aradım Öyle bir sayfa gördüm ama Herhangi bi aktiflik göremedim sayfada yazan yoktu. Acan acıp bırakmış heralde dedim. Bende burayı açtım

meyraacnl bunu beğendi.
  10. 5 Kasım 2017
  11. meyraacnl

Ödül Puanları:
    53
    Daha agustos anneleri belli olmadigi icin aktif deil cnm yavas yavas belli oldukca gelirler zaten

12. 9 Kasım 2017
  13. meyraacnl

Ödül Puanları:
    53
    Yavas yavas suphelenemeler baslamistir arkadaslar grubu ilk acan benim ve hepinizi bekliyorummmmm:KK200:

14. 11 Kasım 2017
  15. Tgbptn

Tgbptn Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    78
    Merhaba bende bu ay 3.asilamami yaptırdım 22.sinde belli olacak tutarsa ağustos anneleri grubunda olurum inşAllah:)

Zehra ungrms, gulhan46 ve meyraacnl bunu beğendi.
  16. 11 Kasım 2017
  17. meyraacnl

Ödül Puanları:
    53
    Insallah guzel haberlerini aliriz bu grupta tatlis tatlis bebislerimiz olur :KK200:

abcde ve Tgbptn bunu beğendi.
  18. 12 Kasım 2017
  19. Tgbptn

Tgbptn Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    78
    Amin ins hep birlikte :anneadayı::KK200:

meyraacnl bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.