2018 Aralık Bebeklerinin Cicileri

sherin

olur olur bal gibi olur
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2008
4.219
1.378
Ben hastane cikisini 20li aldim, icindekiler baya idare eder ilk ay. Ekstra alt ust takimlar ve iki tane de tulum almistim. Citcitli badiler coraplar sapkalar eldivenlet vs var onlari cekmedim:) toplam 3 penye battaniyemiz, 1 tane kadife battaniye var. İki tane de örme var biri esimin biri benim bebeklik battaniyelerimiz :)

İki tane pijama takimi aldim ben. Bir de lcwdan sabahlik aldim ikisinin de uzerine giyebilecegim birsey. Terlikler icin madmae coco da kampanya vardi 2 al 1 ode oyle almistim.
Cnm lcw pijaman hangi beden normalde s giyiyorum xs kalmis olmazsa diye almamistim. Sen memnun musun kalibi falan nasil

sherin

olur olur bal gibi olur
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2008
4.219
1.378
Canm ben hem kiloluyim hem de cok yapismasin diye en büyük bedenini aldim:))) ilk dogum zamani elbet odem olacak vucutta, karnımız olacak bence xs alma derim
Eger hamile icin ozel pijamaysa diye dusunmustum canim. Hani beli ayarlanabilenden. Ama normal pijamaysa olmaz o zaman

Umahid

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
6 Mart 2018
6
1
Selamun aleykum
Benim bir sikintim var kardeslerim eşim borclanip bir dukkan acti dukkan iş yapmadi kapatmak zorunda kaldik inanin hem borcumuz var hemde tek kurusumuz yok
iki kizim var biri 34 aylik biri 19 aylik cocuklarimiza süt alamuyoruz

Yardim etmek isteyipte muhtac birini bulamayan kardeslerime sesleniyorum bizim gercekten ihtiyacimiz var Allah rizasi icin. 5 TL yatirsanizda olur bir süt parasi yeter bize

Son düzenleyen: Moderatör:

sherin

olur olur bal gibi olur
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2008
4.219
1.378
Erkek anneleri nasil bir hastane cikisi aldiniz ben daha almadim

izkonsept

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2018
8
0
Merhabalar tatlı anne adayları :anneadayı: baby shower, hastane odası, mevlit gibi organizasyonlarınız için hepinizi sayfama beklerim :KK15:

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukarı Alt