Kova Burcu 21 Ocak - 19 Şubat 2018 'de Kova Burcunu neler bekliyor?

Nevreste

Nirvana
Yönetici
Editor
Doğa Severler Kulübü
16 Ağustos 2010
199.360
349.184
kova-burcu-2018-yorumu.jpg

Kova burcu 2018 yılında kararlılığın ve sabrın benzersiz bir örneğini gösterecek. Gücünüzün sınırlarını zorlayacağınız bir yıl olan 2018’de kendinizi bile şaşırtabilirsiniz…

2018 Kova burcu için yorum ve değerlendirmeler
Yeni yılda söz konusu hedeflerinize ulaşmaya geldiğinde tüm olasılıkları, beklentileri değerlendirecek, üstün zahmetlere katlanacaksınız. Gösterdiğiniz kararlılık gerçekten benzersiz olacak. 2018 yılı Kova burcu için bu kararlılık özelliğini vurgulama zamanıdır ve bu sayede hedeflediklerinden de öteye geçebilirler. Gösterdiğiniz sabır ve metanetle kendinizi şaşırtın. Şöhrete ve saygınlığa ulaşmak yıldızlar kadar uzak görünse de, bunun zaten kolay bir iş olmayacağını biliyorsunuz. Kontrolünüz dışında bir güçle ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Fakat tüm bu çabaların sonunda bugün olduğunuzdan çok daha ileride olacaksınız.

Kova burcu kariyer
Yönetici gezegeniniz, kazanç eviyle 2018’de güçlü bir bağlantı kuruyor. Dolayısıyla nakit kazancınızda bir artış olmasını bekleyebilirsiniz. Yapmanız gerekiyorsa bütçenizi sıkmaktan çekinmeyin. Bu yıl uyum ve uzlaşmaya ihtiyaç duyacağınız durumlar fazla olabilir. Tüm bu iniş çıkışlı etkileşimler uzun vadede size fayda sağlayacağınız pek çok durum getirebilir. Gezegenlerin konumu bu yıl sizi gerçekçi düşüncelerden sıyrılarak biraz duygu dünyasına davet ediyor. Duygu iniş çıkışları fazlasıyla yaşayabilirsiniz. Geçmişte düşünmekten kaçındığınız bazı olaylar yeniden yüzeye çıkabilir.

Nadiren karşılaşacağınız zorluklara rağmen kariyeriniz sizin için her zaman öncelikli olacak ve ilerleme kaydedeceksiniz. Yılın ikinci yarısı bu açıdan daha umut verici görünüyor. Kariyer yaşamınızla ilgili duyduğunuz tutkuyu her daim canlı tutmayı başardığınız takdirde istikrarlı bir büyüme sağlanır. Bağlantılarınız genişleyecek ve yurtdışından önemli kaynaklar sağlayacaksınız.

İş yerinde zaman zaman aksamalar ve yanlışlıklar olabilir. Meslektaşlarınızla aranızdaki ilişkilerde hassas davranmalısınız. Bu yıl gezegenler sizden taktiksel davranmanızı istiyor. Böylece işleri en az sorunla halledebilirsiniz.

Şans ve servet gezegeni olan Jüpiter sayesinde hayatınızdaki esas dengeyi sağlayacaksınız. Mart ayından Temmuz ayına kadar olan dönemde kazanç ve para konularında daha dikkatli olmanız gerekiyor. Gereksiz masraflar patlayabilir ve maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde herhangi bir anlaşmazlık ve tartışmadan uzak durmanız iyi bir fikir olabilir.

Kova burcu aşk hayatı
2018’de aşk ilişkilerinize biraz daha özen ve ilgi göstermelisiniz. Duygularınızı açıkça konuşmaktan çekinirseniz sevgiliniz veya eşiniz gerçekten ne istediğinizi anlamayabilir. Aynı zamanda onun isteklerini de göz ardı etmemeniz, kendi kabuğunuza çekilmemeniz önemli… Örneğin çocuk yapmayı düşünüyorsanız eşinizin de bunu gerçekten isteyip istemediğini iyice öğrenmelisiniz. Kendi dünyasında yaşamayı seven Kovalar için biraz açılma zamanı…

Kova burcu sağlık
Duygusal açıdan daha hassas olacağınız bir yıl olacak… Ruhsal sağlığınızı koruma açısından hislerinizi içinize atmak yerine açıkça konuşmayı tercih etmelisiniz. Fiziksel olarak ise daha enerjik ve zinde olacaksınız. Bu enerjiyi akıllıca kullanın! Çok fazla atıştırmalık ve düzensiz beslenme sonucu bazı rahatsızlıklar baş gösterebilir, dikkat!

Nisan’dan Eylül’e kadar, karışıklık ve ilişkilerdeki yanlış anlamalardan uzak durmalı ve biraz daha dikkatli olmalısınız. 2018’de işleri kendi başınıza halletme alışkanlığınızdan kurtulup sizden daha deneyimli kişilerden yardım ve destek almalısınız. Tüm bunlar hedeflerinize daha hızlı ulaşmanıza yardımcı olacaktır.