2018 dogum yapmis ikiz anneleri

cennet35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.522
Gerçekten mi sizin de mi 3 Çocuk? Nasıl oluyor nasıl bakılıyor aslında sizlerin tecrübesine ihtiyacımız var
hayırlı olsun canım sağlıkla gelsin minikler benimde oğlum varken bi anda ikizlerin haberini aldım merak etme bakılıyor ben tek başıma üçünede bakıyorum 18 aylık oldu bile ikizler zor ama bakılıyor için rahat olsun hamileyken çok düşündüm yapabilir miyim yeter miyim diye ama oluyormuş

cennet35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.522
Slm arkadaşlar benim ikizlerim 8 aylık oldular hala uyku duzenimiz yok en fazla yarım saat uyuyotlar ve sürekli mizmizlar dis çıkarmaya çalışıyorlar diye düşünüyorum
sağlıkla büyüsün kuzular benim kızlarda 18 aylık oldu hala öyle mız mızlik bitmedi sürekli bi kavga var aralarında :) uyku bi düzeliyor bi bozuluyor dişler çok zorladı benimkileri bide az yiyorlar ondan heralde gece surekli emmeye kalkarlar zamanla düzen oluşacak inşallah umudum var :KK66:

_Gulnihal_

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2.773
hayırlı olsun canım sağlıkla gelsin minikler benimde oğlum varken bi anda ikizlerin haberini aldım merak etme bakılıyor ben tek başıma üçünede bakıyorum 18 aylık oldu bile ikizler zor ama bakılıyor için rahat olsun hamileyken çok düşündüm yapabilir miyim yeter miyim diye ama oluyormuş
Maşaallah kuzulara. İnşaallah dediginiz gibi olur. Rabbim kolaylik verir elbet.

Yukarı Alt