Popüler Konu 2018 Ekim Anneleri

VosVos35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2017
5.022
7.153
Tayin bu ayin 22 sinde teecih yapacaz.29 unda sonuclar aciklanacak.
Bu testi kullandi mi hic.yani yanlis ciktigi oldu mu?
Hayırlısı olur hakkınızda inşallah.
Eski topiğimde kullanan arkadaşlar vardı. LH seviyelerini algılıyordu markanın biri ama bu muydu hatırlamıyorum. Epey bir süre çeşitli markaları deneyip atanlar olmuştu, net aklımda değil. Hayırdır pozitif çıktı galiba bu kadar sorguladığına göre :KK48: sen baş edersin balım sıkma canını :KK68:

Nilsibel

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2018
2.592
3.479
Umudumbitmedi_ Umudumbitmedi_
Markasi ne olursa olsun pozitif cikan test pozitiftir demisti doktorum. Negatif ciktiginda yanilma olabiliyormus. Hatta ben hic bi zaman beta hcg falan olcturmedim. 4 gebelik yasadim ya onun icin soyluyorum. Gunun gecince test yapip bir haftaya kadar pozitif cikiyor zaten. Bir hafta gecikse de pozitif cikmazsa doktora giderdim sanirim neyim var diye.

VosVos35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2017
5.022
7.153
Sabaha kadar memedeydik. Elim ayagim titriyor artik yorgunluktan. Bi de tatile gidiyoruz. Yola ciktik.
Hadi hayırlı işler bol güneşler :)
Şaka bir yana, tatilde bol bol oynatın, suya sokup çıkarın bu cimcimeyi.. bütün kaydıraklardan kaydırın :) pamuk gibi olacağını düşünüyorum, koyduğun yerde uyuyacak inşallahh :dua: tatilden eve gelmek istemeyeceksin :KK48:

exelanss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2013
3.585
2.256
Sabaha kadar memedeydik. Elim ayagim titriyor artik yorgunluktan. Bi de tatile gidiyoruz. Yola ciktik.
Ya Eylulde ayni kac gundur gece saat basi kalkiyor ne kucakta sakinliyor ne su iciyor bi tek memede sakinleyip uyuyor yerine yatiriyorum hoop ayni aglayarak uyaniyor atak haftasindamiyiz neyiz anlamadim

Yukarı Alt