2018 Ekim Anneleri

Vintageseven

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2017
1.916
1.294
kızlar uzun zamandır aktif değildim .
İmdaaat fikirlerinize ihtiyacım var bebeğim 9 buçuk aylık ve doğduğunda beri sürekli ağlıyor dayanacak gücüm kalmadı ne yapsam yok aynı 😟😟

plojovic

Gülüşlerinizle Alkışlayın Beni⚛️ S🍀S
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
12.000
13.241
Herkese iyi bayramlar yine bir bayram ve farkına varamayan biz :KK43: çarşamba başladı ishalimiz hala devam ediyor kızlar besleniyor hemen arkasından su gibi yapıyor günde 10 bezi buluyor zaten çok zayıftık 500 g vermiş sadece oturup ağlıyorum tam da bayrama denk geldi, acile gidelim dedik, ne önerirsiniz ☹☹☹
9 gun surmustu buyuk kizimda
Nasil caresizlik malesef
Probiyotik mutlaka olmali suyuna bile koyabilirsin
Doktorda şart,yakin bir ilde bile olabilir gitmelisiniz.Ne kadar erken gitsen iyi hem hastaligi icin hemde alerji durumu icin neler yapabilecegini ogren.Hayatini etkileyecek bisy bu sonucta.

Biran once gidin bence de acile. Ates de var mi?
Kizlar bi de buaralar el ayak hastaligi salgini varmis. Mikrop gelecekse illaki geliyor zaten ama en azindan yavrular yakalanirsa erken mudehale edilebilir. Bir gece ates pesine yutkunamama bogaz agrisi oluyormus. Aklinizda olsun.
Bizim bayram da kotu basladi. Guya yilin son tatiline cikacaktik bayram tatilini firsat bilip tam yola cikacagimiz gun ben rahatsizlandim herseyi iptal ettik. 2 gundur atesim var ve ne yesem cikariyorum. Denizi sadece emzirmek icin alabiliyorum, oglum da masallah hasta oldugumu anladi galiba cok akilli duruyor.
Cok gecmis olsun❤
Daha iyisindir insallah

İmdaaat fikirlerinize ihtiyacım var bebeğim 9 buçuk aylık ve doğduğunda beri sürekli ağlıyor dayanacak gücüm kalmadı ne yapsam yok aynı 😟😟
Allah kolaylik,sabir versin
Kolik geliyor aklima.Baslarda gaz sebebiyle olan sonradan huzursuzluk ve davranis aliskanligi ile devam eden.
Hamileligini dusun bir de nasil gecmisti.
Muhtemelen elbette cok yorulmussundur ama sende sakinlesmeden o gerginligi atamadan surekli ayni hisle yaklasman etkiler.
Sakinlestirici etkisi olan yağ vb seyler deneyebilirsin
Ya da altinda yatan baska bir neden kucuk bir rahatsizlik olabilir

VosVos35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2017
5.760
8.428
Geçmiş olsun ve hoşgeldin canım,
Keşke burayı takip etseydin, herkes durumunu paylaşıp karşılıklı bilgi alışverişi yapıyor..
Huzursuzluk yapan damlalar var baştan beri. Mesela bir kaç arkadaş D vitamini damlasının bebeği rahatsız ettiğini, uykusunu böldüğünü fark ettik. Hatta mukuslu kaka bile oluyordu kiminde.. Damlayı kesince bebekler rahatlamıştı.

Verdiğin damlayı birkaç günlüğüne kes istersen. Hatta ben kan damlasını da vermedim, içeriğindeki parabenleri görünce.. Ama daha doğal muadilleri de var, doktora danışarak değiştirilebilir.
Yani kısacası önerim birkaç gün verdiğin takviye ve damlaları kesmen, bebişi gözlemlemen.. ama @plojovic 'in de dediği gibi davranış halini de almış olabilir bunca zamandır.. İnşallah düzelir yavrucak...

Umudumbitmedi_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2017
5.122
7.305
Tekrar geçmiş olsun Metoşa :KK200: siz düzen kurup evinizi açmadan kendine gelemeyecek bu gidişle kuzucuk.. İnşallah eve geçince rahat eder. Tayin meselesi ne durumda?

Sağolasın canım, iyi ki o hafif geçirdi.. Abisiyle nöbet tuttuk wc'de tabiri caizse.. Kızım ağlasa dayanamazdım... 2-3 günde 1 kaka yapıyor ve çoğunlukla ağlıyor yaparken.. İshal olsa nasıl olur bilmiyorum... Nedense çok rahatsız etti onu kaka...

Vasat bir marka, en güveniliri diyemem.. Sabah ilk idrarla yap bence

Teşekkür ederim :KK200: Dehşet bir sıcak hava dalgası yayıldı yurda.. Özellikle bugün yandık iyice.. Çamaşır asmaya çıktım balkona, bayılacaktım bitirene kadar..
Oğlumla aynı anda yakalanınca yediğimiz bir şeyden mi diye düşündüm. Simay da ertesi gün hafif etkilendi, sütüme anca geçti zaar...
Tayin bu ayin 22 sinde teecih yapacaz.29 unda sonuclar aciklanacak.
Bu testi kullandi mi hic.yani yanlis ciktigi oldu mu?

VosVos35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2017
5.760
8.428
Tayin bu ayin 22 sinde teecih yapacaz.29 unda sonuclar aciklanacak.
Bu testi kullandi mi hic.yani yanlis ciktigi oldu mu?
Hayırlısı olur hakkınızda inşallah.
Eski topiğimde kullanan arkadaşlar vardı. LH seviyelerini algılıyordu markanın biri ama bu muydu hatırlamıyorum. Epey bir süre çeşitli markaları deneyip atanlar olmuştu, net aklımda değil. Hayırdır pozitif çıktı galiba bu kadar sorguladığına göre :KK48: sen baş edersin balım sıkma canını :KK68:

Nilsibel

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2018
3.092
4.507
@Umudumbitmedi_
Markasi ne olursa olsun pozitif cikan test pozitiftir demisti doktorum. Negatif ciktiginda yanilma olabiliyormus. Hatta ben hic bi zaman beta hcg falan olcturmedim. 4 gebelik yasadim ya onun icin soyluyorum. Gunun gecince test yapip bir haftaya kadar pozitif cikiyor zaten. Bir hafta gecikse de pozitif cikmazsa doktora giderdim sanirim neyim var diye.

VosVos35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2017
5.760
8.428
Sabaha kadar memedeydik. Elim ayagim titriyor artik yorgunluktan. Bi de tatile gidiyoruz. Yola ciktik.
Hadi hayırlı işler bol güneşler :)
Şaka bir yana, tatilde bol bol oynatın, suya sokup çıkarın bu cimcimeyi.. bütün kaydıraklardan kaydırın :) pamuk gibi olacağını düşünüyorum, koyduğun yerde uyuyacak inşallahh :dua: tatilden eve gelmek istemeyeceksin :KK48:

Yukarı Alt