Popüler Konu 2018 Ekim Anneleri

Vintageseven

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2017
1.913
1.293
9 gun surmustu buyuk kizimda
Nasil caresizlik malesef
Probiyotik mutlaka olmali suyuna bile koyabilirsin
Doktorda şart,yakin bir ilde bile olabilir gitmelisiniz.Ne kadar erken gitsen iyi hem hastaligi icin hemde alerji durumu icin neler yapabilecegini ogren.Hayatini etkileyecek bisy bu sonucta.

Cok gecmis olsun❤
Daha iyisindir insallah

Allah kolaylik,sabir versin
Kolik geliyor aklima.Baslarda gaz sebebiyle olan sonradan huzursuzluk ve davranis aliskanligi ile devam eden.
Hamileligini dusun bir de nasil gecmisti.
Muhtemelen elbette cok yorulmussundur ama sende sakinlesmeden o gerginligi atamadan surekli ayni hisle yaklasman etkiler.
Sakinlestirici etkisi olan yağ vb seyler deneyebilirsin
Ya da altinda yatan baska bir neden kucuk bir rahatsizlik olabilir
amiiin sağol canım 🙏
Zaten kolikti halada gaz var sürekli gaz çıkarıyor doktora götürdüm bir rahatsızlığı yok dediler gaz için ilaçlar kullandım ama faydası olmadı... çok sabırlı olduğumu anne olunca anladım İnan herkes bana nasıl dayanıyorsun diyor ...
sanırım Sakinleştirici yağlardan denicem

Vintageseven

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2017
1.913
1.293
Geçmiş olsun ve hoşgeldin canım,
Keşke burayı takip etseydin, herkes durumunu paylaşıp karşılıklı bilgi alışverişi yapıyor..
Huzursuzluk yapan damlalar var baştan beri. Mesela bir kaç arkadaş D vitamini damlasının bebeği rahatsız ettiğini, uykusunu böldüğünü fark ettik. Hatta mukuslu kaka bile oluyordu kiminde.. Damlayı kesince bebekler rahatlamıştı.

Verdiğin damlayı birkaç günlüğüne kes istersen. Hatta ben kan damlasını da vermedim, içeriğindeki parabenleri görünce.. Ama daha doğal muadilleri de var, doktora danışarak değiştirilebilir.
Yani kısacası önerim birkaç gün verdiğin takviye ve damlaları kesmen, bebişi gözlemlemen.. ama plojovic plojovic 'in de dediği gibi davranış halini de almış olabilir bunca zamandır.. İnşallah düzelir yavrucak...
ÇOk sağol canım hoşbulduk 🙏 keşke ama yemek yemeye bile fırsatım yok biri olmazsa lavaboya bile gidemiyorum ağlıyor onu susturmak için dört dönüyorum . Kullanıyordum d vitamini ve kan ilacını bıraktım üç hafta oluyor ama hala aynı denemediğimiz şey kalmadı hocaya bişe götürdükleri dualar okuyoruz ama ağladı mu taş kesiliyor bütün vücudu değnek gibi oluyor ve kıp kırmızı oluyor

elaelif123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2016
4.507
4.947
Aa sazovaya mı gittiniz?:) minyatür de olsa hayvanat bahçesi hoşumuza gitmişti bizim. Önceki gelişimizde ziyaret ettik biz de
Evet, Sazova parki içinde harika bi hayvanat bahcesi var, Eskisehir i cok seviyoruz, çok. Imkanim olsa gelip yerleşirim..
-Ilk gun esimin akrabalarini gezdik, iyi oldu, epeydir görüşmemiştik. Yarın Ankaraya dönüş..

pessinus

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2015
4.022
5.065
Evet, Sazova parki içinde harika bi hayvanat bahcesi var, Eskisehir i cok seviyoruz, çok. Imkanim olsa gelip yerleşirim..
-Ilk gun esimin akrabalarini gezdik, iyi oldu, epeydir görüşmemiştik. Yarın Ankaraya dönüş..
Belki bir gün neden olmasın. Birçok şehirde hayvanat bahçesi olarak geçen yerlerden daha güzel olmuş. Memleketim yaaa... hayırlı yolculuklar şimdiden

Yukarı Alt