Popüler Konu 2018 Ekim Anneleri

pessinus

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2015
4.021
5.065
VosVos35 VosVos35 F ferhunde001 Bekarken Karadeniz turuna gitmistik arkadaslarimla, cok güzeldi. Babanne de şimdi Trabzon Uzungöldeymis. Cok begenmis..
pessinus pessinus Amasya da cok guzel, merkezi gezmistim. Tarihi evler cok güzeldi..
İşte merkezi gibi olsa iyi de merkez gibi değil:) sağlık olsun zaman dolana kadar deyip idare ediyoruz

ferhunde001

Başlangıç 73, Güncel 65.8 Hedef 60
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
1.154
2.018
Havasını suyunu özlediğim Karadeniz... Trabzon'a da gidecek misiniz :KK68:
Geçmiş olsun ve iyi gezmeler bu arada....
2 sene once dogu karadeniz ve batum turu yapmistik.bu sefer bebek de var cok yormayalim kendimizi dedik samsun ordu iki sehir :) ah trabzon rize artvin cokguzel memleketler...

VosVos35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2017
5.022
7.153
2 sene once dogu karadeniz ve batum turu yapmistik.bu sefer bebek de var cok yormayalim kendimizi dedik samsun ordu :) trabzon rize artvin cokguzel memleketler...
Evet canım çok güzel yerler.. İnşallah bir gün biz de gezebiliriz o güzergahı ailecek...
14 yıl oldu ordan ayrılalı... hey gidi üniversite yılları... çok özleniyor her bir ânı...

Nilsibel

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2018
2.592
3.479
Hadi hayırlı işler bol güneşler :)
Şaka bir yana, tatilde bol bol oynatın, suya sokup çıkarın bu cimcimeyi.. bütün kaydıraklardan kaydırın :) pamuk gibi olacağını düşünüyorum, koyduğun yerde uyuyacak inşallahh :dua: tatilden eve gelmek istemeyeceksin :KK48:
Gunduz 6 saat arayla iki kere uyku. 10da yatis. 11-4-5-6-7 bucuk final kalkis. Neyse arada 5 saat kesintisiz uyku var. Sikayet etmiyim.

Nilsibel

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2018
2.592
3.479
Ya Eylulde ayni kac gundur gece saat basi kalkiyor ne kucakta sakinliyor ne su iciyor bi tek memede sakinleyip uyuyor yerine yatiriyorum hoop ayni aglayarak uyaniyor atak haftasindamiyiz neyiz anlamadim
Bi de memeye hemen koymazsak uykusu acilip bir iki saat takiliyor. Guvensiz baglanma denmistu daha once ama sanmiyorum. Butun gun yalniziz. Hep ustumde. Gayet de guzel anlasiyoruz. Kalin giydirdim ince giydirdim klima actim cam kapi kapattim ac yatirdim tok yatirdim bezini degistim degismedim. Hep ayni. Ama simdi bi kere 3 4 saat uyuyor. Ona da sukur. Butun gece saat basi kalktigi da olmustu cunku.

Nilsibel

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2018
2.592
3.479
İyi tatiller bol kafa dağıtmalar :)biz de bugün eve dönüyoruz çok şükür ve gece her iki çocuk da ağladı durdu fenalardayım:KK43: inş yolculuk iyi geçer iyi yolculuklar
Yolculuk iyi gecti sukur. 4 saatin yarim saatini uyudu 3 saat koltugunda durdu. Son yarim saat kucaktaydi. 3 saat koltukta oturmak kurtlu kizim icin buyuk basari.

anabelgunes

07.06.2014
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2013
1.790
1.301
Yolculuk iyi gecti sukur. 4 saatin yarim saatini uyudu 3 saat koltugunda durdu. Son yarim saat kucaktaydi. 3 saat koltukta oturmak kurtlu kizim icin buyuk basari.
Bizde bugun 2 kere yola ciktik. Assos a gidiyoruz 3 günlüğüne sabah 7 de yola ciktik atlas biraz daha uyur belki diye osmangaziye girmeden atlasa yaptigim sebze purelerini dolapta unuttugumuzu fark edip bostanciya geri dönüp alıp bidaha yola ciktik yolculuk fena başladı atlasda uyumadi:işsiz:

Yukarı Alt